Sobrý den, mám na Vás dotaz - jak moc velký problém je přejet s autem z půjčovny v USA do Kanady? Nevíte, jestli to jde a nebo kolik to když tak stojí? Dá se to nějak rovnou uvést v onlne rezervacích? Auto si budem půjčovat v NYC na devět dní a chtěli by jsme se podívat na Niagáry z kanadské strany + do Toronta. Díky za rady. Lukáš Pilař .

Autem z půjčovny v USA do Kanady

Založil(a) ve fóru Půjčení auta

7 reakcí

Sobrý den,

mám na Vás dotaz - jak moc velký problém je přejet s autem z půjčovny v USA do Kanady?
Nevíte, jestli to jde a nebo kolik to když tak stojí?
Dá se to nějak rovnou uvést v onlne rezervacích?
Auto si budem půjčovat v NYC na devět dní a chtěli by jsme se podívat na Niagáry z kanadské strany + do Toronta.

Díky za rady.
Lukáš Pilař

0

Ahoj, take bych rad vedel.... Kdo vi poradi? Chteli bychom Seattle -> Aljaska... ale ono to asi bude vseobecne USA -> CA

0 Citovat

Este v roku 2008 sme isli z Ohio-a do Kanady - na Niagara Falls a do Toronta. S vycestovanim mimo US, nebol ziadny problem. V pozicovni sa pytaju, ze kam mate namierene, tak je lepsie im povedat ciel cesty. Odrazi sa to mozno na trosku vyssom poistnom, ale v USA by som bez toho neriskoval. Auto sme mali pozicane z Enterprise.

0 Citovat

Ja jsem jel autem z pujcovny nekdy v 2007 ze Seattle do Jasperu a bylo to v pohode, urcite to ale nahlaste (ptaji se ve kterych statech planujete ridit). Podminky se lisi spolecnost od spolecnosti, tak bych si je nastudoval, nebo poslal pobocce email. Co se tyce cesty z WA do AK tak tam jsem skepticky. Mozna tak one-way a bude ho nabizet asi minimum spolecnosti. Vim, ze pujcovny RV nabizi one-way cesty z kontinentalnich US do AK pred a po sezone za snizenou cenu, ale mileage je dost omezeny, takze na nejake vylety mimo vyznacenou trasu muzete ve vetsine pripadu zapomenout.

0 Citovat

Je to uplne v pohode, my sme isli posledne leto (2014) s autom z Montrealu cez USA a vacsinu casu sme dokonca boli v USA ... auto bolo pozicane cez Budget ... ani na hraniciach nic neriesili

0 Citovat

Me v Hertzu rikali, ze kdybysme nahodou dojeli az ke Kanade (ptal se kam jedem a tak, ale to az pri predani auta kdy uz bylo vse zaplacene), tak ze muzem i tam s tim autem, jen ze se s nim nesmi do Mexika (coz bylo i tucne v podminkach) smiley

0 Citovat

Ozkouseno s autem z Hertzu v Seattlu - nicmene tyhle veci je obecne lepsi hlasit dopredu.. Pujcovali sme ho na 2 dny, takze o Mexiku nam nic nerikali smiley A podminky nectu smiley Teda v Americe u Hertzu smiley

0 Citovat

U Alama jsme se na to taky ptali a nemají ani teritoriální omezení (např. tuším Sixt dovoluje přejezdy v zásadě jen do sousedních států se státem půjčení), ani nemají problém s cestou do Kanady. Na hranicích pak už vůbec nikoho nic nezajímalo.

0
7 reakcí