Ahoj, jsem blbec, vim 😐 Bez hlubsiho studia jsem bookla auto na 3t v alicante pres rentalcars s firefly. Maji na rental vyssi hodnoceni nez ostatni. Cena ok. Vzala jsem k tomu pres rental full pojisteni za 2k. noo a ted koukam na letiste, jake jsou tam oujcovny a vsechny maji celkem dobre hodnoceni, i centauro atd. Ale firefly ma 2 hvezdy a siiileenost jak uctuji poplatky, okradaji, nevraci zalohy atd. Achjo Uz jedem ted v tydnu, takze auta uz stoji jednou tolik kdyz kouknu treba k sixt atd. Nemate nekdo zkusennost s touto pujcovnou ve spanelsku a pripadne zda pak funguje ten full civer pres rental cars kdyby nahodou nam uctovali neco dodatecne?  zvazuji to zrusit, ale o oar tisic drazsi je jen zmineme centauro a eurocar coz se obavam byva podobne…   diky moc  .

Firefly alicante

Založil(a) ve fóru Půjčení auta

5 reakcí

Ahoj,

jsem blbec, vim 😐

Bez hlubsiho studia jsem bookla auto na 3t v alicante pres rentalcars s firefly. Maji na rental vyssi hodnoceni nez ostatni. Cena ok. Vzala jsem k tomu pres rental full pojisteni za 2k.

noo a ted koukam na letiste, jake jsou tam oujcovny a vsechny maji celkem dobre hodnoceni, i centauro atd. Ale firefly ma 2 hvezdy a siiileenost jak uctuji poplatky, okradaji, nevraci zalohy atd. Achjo

Uz jedem ted v tydnu, takze auta uz stoji jednou tolik kdyz kouknu treba k sixt atd. Nemate nekdo zkusennost s touto pujcovnou ve spanelsku a pripadne zda pak funguje ten full civer pres rental cars kdyby nahodou nam uctovali neco dodatecne? 
zvazuji to zrusit, ale o oar tisic drazsi je jen zmineme centauro a eurocar coz se obavam byva podobne…

 

diky moc

0

Budeš muset blokovat na kreditní kartě (debetní neuznávají pro depozit) depozit, který je k dané kategorii vozu. V případě nějakého poškození ti potom stáhnou z depozitu náhradu škody, kterou budeš moci uplatnit u Rentalcar, kde jsi zaplatila pojistku. Pokud nemáš kreditní kartu, ale jenom debetní, budeš si muset u nich koupit jejich full pojištění. Prakticky si potencionální dárce dalších poplatků, protože sis půjčila jenom auto, ale ve Španělských půjčovnách hlavně vydělávají na dodatečných službách. Proto tam jsou nízké ceny pronájmu.

1 Citovat

Díky za reakci. Kreditku samozřejmě mám. Spíš tam čtu spoustu recenzí jakože při převzetí naúčtovali něco, tvrdili lidem, že to je jen kauce a potom to byla například nějaká pojistka, čehož si člověk ve španělštině nevšiml apod. Jakože fakt úplně sviňárny. Samozřejmě si na to člověk bude chtít dát pozor, ale jelikož přiletíme o půlnoci s malým dítětem, nedělám si velké iluze, jak moc v klidu to bude probíhat.

Jinak ve Španělsku mám už několikrát zkušenost na Mallorce s lowcost pujcovnama a vzdy vse ok.

0 Citovat

Audit napsal(a):

Budeš muset blokovat na kreditní kartě (debetní neuznávají pro depozit) depozit, který je k dané kategorii vozu. V případě nějakého poškození ti potom stáhnou z depozitu náhradu škody, kterou budeš moci uplatnit u Rentalcar, kde jsi zaplatila pojistku. Pokud nemáš kreditní kartu, ale jenom debetní, budeš si muset u nich koupit jejich full pojištění. Prakticky si potencionální dárce dalších poplatků, protože sis půjčila jenom auto, ale ve Španělských půjčovnách hlavně vydělávají na dodatečných službách. Proto tam jsou nízké ceny pronájmu.

 

 

No tak jsem to potentila jeste vic! Dala jsem jako ridice manzela, ale kreditka je na me. To bude asi problem, ze?://

0 Citovat

Ano, ale to v te rezervaci muzete menit.

0 Citovat

Jakože je možné u rentalcars zmenit jmeno u rezervace? Zkusím tam dnes zavolat, ale moc se mi to nezdá. Případně manžel má kreditku v elektronické podobě v mobilu, ale obávám se, že to nebudou chtít uznat

0
5 reakcí