půjčení Auta Řecko

Napsal vojcka 2015-01-12T13:47:47+01:00 ve fóru Půjčení auta
2 odpovědí

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda nemá někdo zkušenosti s půjčení auta v Řecku ... hlavně Kréta nebo Athény. Nějaké tipy na provozovatele, na jakou společnost si dát pozor, rady atd. Kolik se platí za dálnice, cena benzínu.

Děkuji moc Martin smiley

Ja mam z Krety opacnou zkusenost, naprosta benevolence, pujcoven je tam hromada, a neresi vubec nic.
Pujcuji auto v dost mizernem stavu (v dokumentech je samozrejme napsano ze auto je v bezvadnem stavu).
Samozrejme tech skrabancu a der si clovek vsimne az kdyz to ma pujceny a pak je cely nesvuj, co to na nej sijou na boudu.
Jenze auto je pojistene na 100%, nechteji ani neposit na kreditku ani nic jineho.. no a pri vracecce se na auto nesli ani podivat,
nezajimal je ani stav benzinu, nic.

O té Krétě jsem taky četl, že tam se to moc nehrotí...tam možná ještě spíš přemýšlím, že bych si pučil Scooter od místňáků, na hory jezdit nemám v plánu. No ale asi mi jde hlavně o to pučení v AThénách.... už jsem skoro objednal auto od Argus carhire, ale jen tak pro zajímavost jsem si to vygooglil a má to neskutečně mizerné hodnocení služeb atd. Další v cenovém pořadí je Holiday autos a to vypadá podle recenzí o dost lépe. Trošku se jenom bojím těch cen za dálnice. Už jsem si našel, že jenom ten most Rio-antirio stojí asi 18 €, což není málo :/

Děkuji všem za postřehy smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!