Ahoj, mel bych prosim dotaz, kdyz bookuji plavbu pres oficialni carnival www tak mi tam prihodi ke kabine tzv. Taxes, Fees and Port Expenses (200 $ kabina) Kdyz bookuji pres expedia.com tak sem skoro v poslednim kroku a porad mi to tam to "TAxes, Fees and Port Expenses" neprihodilo 1 - Muzu se zeptat v cem je ten problem.... To mi to expedia nebo carnival douctuje pozdeji pri nastupu na plavbu? 2 - Druhy dotaz. protoze ty plavby uz sami o sobe na me sou docela drahe ;o) "drahe" je pro kazdeho jinsi pojem rad bych si tam tzv "pronesl" nejaky alkohol z lickerstoru ;o) Kdo jste byli na plavbe, nesli jste si tam nejake alko ci nealko (coca cola k bacardi je potreba ;o) nebo vam kontrolovali detailne velky kufr? Jedeme plavbu 7 dnu do San juan jednosmerna cesta z Canaveral Portu 3 - jedeme poprve tak se chci zeptat jak to funguje. Viz obrazek v priloze.. .lod zastavi nekde a doprav se sam kam chces nebo lod zastavuje v pristavu nebo nekde pobliz a vezou vas na plaz lodkama? 4 - posledni dotaz - na plaz z lodi si muzu vzit svoje piti / vodu ? Dekuji za odpovedi .

Carnival platba dotaz k Taxes, Fees etc a alko sebou na lod

Založil(a) ve fóru Vodní doprava

9 reakcí

Ahoj, mel bych prosim dotaz, kdyz bookuji plavbu pres oficialni carnival www tak mi tam prihodi ke kabine tzv. Taxes, Fees and Port Expenses (200 $ kabina)

Kdyz bookuji pres expedia.com tak sem skoro v poslednim kroku a porad mi to tam to "TAxes, Fees and Port Expenses" neprihodilo

1 - Muzu se zeptat v cem je ten problem.... To mi to expedia nebo carnival douctuje pozdeji pri nastupu na plavbu?

2 - Druhy dotaz. protoze ty plavby uz sami o sobe na me sou docela drahe ;o) "drahe" je pro kazdeho jinsi pojem rad bych si tam tzv "pronesl" nejaky alkohol z lickerstoru ;o)
Kdo jste byli na plavbe, nesli jste si tam nejake alko ci nealko (coca cola k bacardi je potreba ;o) nebo vam kontrolovali detailne velky kufr?

Jedeme plavbu 7 dnu do San juan jednosmerna cesta z Canaveral Portu

3 - jedeme poprve tak se chci zeptat jak to funguje. Viz obrazek v priloze.. .lod zastavi nekde a doprav se sam kam chces nebo lod zastavuje v pristavu nebo nekde pobliz a vezou vas na plaz lodkama?

4 - posledni dotaz - na plaz z lodi si muzu vzit svoje piti / vodu ?

Dekuji za odpovedi

0

Stando hod sem pak pls pres co si to booknul.. Jinak my jedeme s NCL - a pres jejich stranky to slo sice booknout v pohode, ale bylo to asi o 1500 / osoba drazsi nez expedie.. A na expedii jsem to cvicne zkousel booknout pred cca 3 tydnama a normalne se to tam pricetlo (taxy a port feecka), akorat to chtelo US telefon, kterej nemam.. smiley

0 Citovat

Carnival ma dokonce oficiálně povoleno snad lahev vina na osobu a 6 plechovek piti. Ty maji byt v prirucnim. Jinak si vsichni chvali rum runners. http://www.rumrunnerflasks.com/
A tip se vetsinou uctuje az na ucet na lodi a je povinny.

0 Citovat

Ten povinný tip je celkem palba, nicméně zkušenější a šetřivější to dělají tak, že si to domluví přímo na lodi, že chtějí tipy "rozdat" sami dle svého uvážení pouze těm, kteří je obsluhovali a né posádce celé lodi a pak rozhodí tipy dle svého uvážení..

0 Citovat

@haxs a dalsi... kdo mate prosim zkusenost s tim, ze zrusite tech 12 $ na den? Mam danou rezervaci od carnivalu jeste asi 18 hodin a kdyz sem se ted dival plavba vsude stoupla o 30 $ / osoba

ten rum zkusim ;o) ale jako 319 $ / osoba x2 + 200 taxy + denni dizko x2 to je docela zdimacka ;o)

0 Citovat

Ty tipy jdou oddělat jak jsem již psal.

Jinak proč kupujete dopředu? Budete-li jakš takš flexibilní a budete se třeba 2 - 3 dny motat kolem přístavu, tak tam určitě na LM seženete lepší ceny..troufám si tvrdit že klidně i o 30% a víc, ale nevím co a kde jsi kupoval a za jakou cenu, takže blíž neporadím, ale chvíli před odjezdem je ta cena až směšná.

0 Citovat

@haxs - mam v planu toto -

http://cs.cruise.com/cs/forms/CruiseDet ... 3422&sno=1

port canaveral . 7 dnu - one way - san juan..

obavam se, ze todle na last minute nepujde...

0 Citovat

Ahojte, tak moje situace byla docela vtipna.. u carnivalu je moznost zabookovat na 24 hod za tu cenu kterou aktualne vidite. takze dneska to bylo o 30 $ na osobu drazsi...

Takze 15 min pred vyprsenim jsem sel ke kroku rezervace/zaplatit... No docela drsny zjisteni kdyz mi to vyhodio chybu ze maji systemovy vypadek a mam volat do ameru na telefon pro paltbu a rezervaci. No co uz... volal jsem a za 12 minut me strhly penize z karty a vse Ok.

Takze zaplaceno za pobyt + i ty taxy za 200$ .... ted jeste nejak vyresit 7 dnu x 2 osoby x 12 dizko / osoba denne aby zrusili ;o) bych to rad usetril a pak letel z San juan do FLL s jet blue... divny ze jen jet blue ma piti a snack gratis vcetne 1 bagu / osoba na odbaveni do 23 kg... AA ani nikdo jiny toto nenabizi.. Zajimave....

Tot tedy moje story... no a ted? Shodit par kilo a vymyslet jak propasovat trocha alka na tydenni plavbu ;o) youtube/ listerine/ misto vina dat tvrdy alkohol atd ;o)
Oficialne je dovolene si vzit na osobu 0.7l vina a pakl vod tech malych...tak sem zvedav.. jinak budeme mit abstinencni tyden na lodi ;o) hehe

0 Citovat

Vsem dik za rady

0 Citovat

@jen tak pro info. nevim jak jinsi plavby ale ta nase na carnivalu zdrazila z 319 $ na 379 $... ze bych usetil? ;o) a trochu jsem se zamyslel ze na carnival.com maji info

Subtotal*
Lowest Price Guarantee: FREE

ted otazka a tu jsem si nedokazal odpovedet je zda je to mysleno na agentury typu expedia cruise orbitz atd nebo i na sve www... No asi to resit nebudu , nejezdim na plavbu kazdy rok a sem rad za 319 $ ;o) / osoba

0
9 reakcí