Půjčovny aut v ČR

Napsal RadimD 2015-02-22T17:55:19+01:00 ve fóru Půjčení auta
7 odpovědí

Našel jsem poměrně dobrý portál http://www.renbo.cz, kde se dají vyhledat půjčovny aut ve vašem okolí, srovná vám to cenu nabídek s možností online rezervace. Vypadá to na zajímavý startup, který by mohl pomoct něco na cestách ušetřit. Viz https://www.renbo.cz/auto-moto

Ahoj,

rozhoduji se mezi koupí auta a pronájmem auta na delší období pro cestování, máte někdo zkušenost, co je finančně výhodnější? Jsem z Prahy, takže se rozhlížím po lokální nabídce, chtěl bych si koupit jetou novou trojkovou Octavii, ale cena je dost vysoko i když má najeto třeba jen 50tis smiley Vedle toho když počítám jak vyjde pronájem, tak mi to prostě vychází nastejno když vezmu náklady na koupi versus pronájem... Máte někdo auto ve formě pronájmu a jakou by jste doporučili půjčovnu v Praze'? Na netu jsem vyjel několik lokálních: http://www.taggart.cz, [url]www.autopujcovna-praha.cz[url], [url]www.sixt.cz[url] - tyhle 3 jsem zkoumal a vychází finančně nejlépe, má někdo s některou prosím zkušenost? A dá se nějak řešit přeprava auta když chci letět do zahraničí a mít vlastní auto sebou?

Díky předem za všechny tipy a názory...

Michael

Ahoj, jak pro koho jak co. Já si dlouhodobě půjčuji auta od http://www.bestgoldcars.cz a jsem maximálně spokojen. Vyhovuje mi to, že se nemusím o auto starat. Nedávno jsem měl půjčené éčko a pokazil se na něm podvozek, byl jsem asi 80 km od Prahy a po zavoláni mi zdarma dovezli jiné auto a já mohl v klidu pokračovat dál. Pravda, zdržení tam bylo, ale bejt to auto moje, tak bych už ten den asi nedojel smiley

Ahoj, mrkněte se na Praha autopůjčovna http://autoodstrejdy.cz/. Když potřebuji, auto si již od nikoho jiného, než tady nepůjčím. Velice spokojen se služby.

Omlouvám se, odkaz nyní správně http://www.autoodstrejdy.cz

Pravidelně objednávám auta přes https://goo.gl/ZrKu7x zatim to vždy bylo bezchybne. Voucher na email do 15 minut od rezervace.

Většinou jezdím do Jížních Čech a půjčuji si vždy o lokálních autopůjčoven například https://www.autopujcovna-cb.cz/, chce to vždy vybírat opravdu ty lokální hráče, mají většinou lepší ceny i přátelský přístup oproti globálním autopůjčovnám a to není jen v ČR, ale všude na světě.

Tak za mě nejlepší zkušenoti v Praze s http://flexirentcar.cz/ - autopůjčovna Praha. Velice příjemní a hlavně v rámci prahy Vám přístaví auto až pod nos zdarma :)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!