Půjčení auta na Sardínii (Cagliari)

Založil(a) před 8 lety davegunner ve fóru Půjčení auta

Ze Sardinie jsme se vrátili před 14 dny. Letěli jsme s Voloteou, takže přílet také po zavíračce.  Po důkladném zkoumání půjčoven jsme nakonec auto rezervovali 14 dnů předem u https://www.ruvioli.com/ a byli jsme naprosto spokojeni. Samozřejmě, že cena byla šílená, ale při porovnání s ostatními nabídkami nám 480  € + 40  € (za vyzvednutí mimo otevírací hodiny) za týden přišla výhodná.  Předpokládám, že v září budou mít ceny  nižší. Na e-maily reagují okamžitě a depozit odblokovali ihned po převzetí auta. 

0 Citovat

Pravidelně objednávám auta přes http://hespac.com/rentalcz.htm zatim to vždy bylo bezchybne. Voucher na email do 15 minut od rezervace.

0 Citovat

Hlásím dobrou zkušenost s půjčením od Sur Price přes Argus s jeho plným pojištěním a objednáním přes b-m.de. Shuttle z letiště, půjčovna je kilák vedle. Je to de facto AutoOne. Na Itálii vcelku rychlé vyřízení, zánovní Crossland s  10t km.  Při vrácení odhalen z dálky viditený škrábanec na nárazníku, ale ukázal jsem vcelku nepovedenou fotku při převzetí, tedy odmávnuto, že v pohodě a hotovo. Blokace na kreditce uvolněná třetí den. Celková cena za týden 301 EUR. Příště beru jedině tady...

0 Citovat

@cali kdy si to bookoval? Jak dlouho dopredu.

 

0 Citovat

ca. 3 měsíce předem, tedy začátek března.

0