ČD - Německo

Založil(a) před 8 lety SDAN ve fóru Železniční doprava

6 reakcí

ČD od listopadu zlevňují Včasné jízdenky do Německa přes Drážďany. Nově budou nejlevnější ceny platit ve všech spojích (i zpět do ČR). Příklad cen za jednu cestu: Dráž'ďany: 248Kč, Berlín, Lipsko: 386Kč, Hamburg, Frankfurt, Dortmund: 524Kč. Uvedené ceny platí v daných městech i na letiště (v případě, že tam jede vlak). Nákup přes e-shop ČD.

https://www.cd.cz/eshop/

0

mmhm za 19€ hezký výlet smiley

0 Citovat

Momentalne je nabidka platna na obdobi do 25.11.2015. Data po 25.11. jsou paradoxne drazsi, nez je bezna cena. Zrejme se CD snazi dohnat docasne snizeni cen zdrazenim na dalsi obdobi smiley

0 Citovat

rb10: Ano, skutečně akce platí do 25.11., nejspíše z důvodu slabého období. V období Adventu a Vánoc cestuje obecně více lidí. Ovšem ceny po 25.11. nejsou dražší, ale stejné jako teď.

http://www.cd.cz/infoservis/aktuality/-25082/

cali: Cena za zpáteční jízdenku do Hamburku je ok, níž se dostat nejde.

0 Citovat

Mám dotaz k tématu ČD a Německo: Je možné si přímo z německého vlakového nádraží nechat zaslat zavazadlo vlakem na české nádraží a tady si ho vyzvednout? A kolik to řádově stojí? díky

0 Citovat

jawajawa: Taková služba nejspíše neexistuje. Existuje služba ČD Kurýr, ale jen po ČR a na Slovensko. Pro odeslání zavazadla budete muset využít službu jiné přepravní společnosti typu PPL.

0 Citovat

Akce prodloužena, například Zurich z Prahy jednosměrně za 605 Kč http://www.cd.cz/assets/infoservis/aktu ... dy-cen.pdf

0
6 reakcí