Pročítal jsem diskuze, ale přesto bych se rád zeptal. Má někdo zkušenost s půjčením auta pouze na jeden den? Rádi bychom si udělali výlet z Dubaje do Abú Dhabí. Je lepší půjčit si auto a nebo jet autobusem? Případně jakou autopůjčovny byste nám doporučili . .

Půjčení auta Dubaj - Abu Dhabi

Založil(a) ve fóru Půjčení auta

11 reakcí

Pročítal jsem diskuze, ale přesto bych se rád zeptal. Má někdo zkušenost s půjčením auta pouze na jeden den? Rádi bychom si udělali výlet z Dubaje do Abú Dhabí.
Je lepší půjčit si auto a nebo jet autobusem? Případně jakou autopůjčovny byste nám doporučili smiley. Díky smiley.

0

Jeďte busem, teď jsme to absolvovali, jezdí to co 20 minut, doba jízdy 2 hoďky plus případně něco navíc při zácpě. Cena 25 AED. S autem by asi byly zbytečné starosti (často a rád si půjčuju auto, ale tady mi to přišlo zbytečné).

0 Citovat

Měl jste někdo v Dubaji půjčené auto?

Jedeme v 5-ti lidech a chci projet emiráty (Abu Dhabi, Al Ain, Fudžajra a Dubaj).

A řeším, zda si auto nechat i v Dubaji, nebo ho vrátit a používat v Dubaji MHD.

Zajímá mě hlavně jak je to tam s parkováním a jestli tam není auto spíš na obtíž.

0 Citovat

Keď budeš mať ubytko v Dubaji s parkingom, tak žiadny problém. Zaparkovať sa dá všade a keď nie, tak vždy je nejaký shopping na okolo, kde sa to dá nechať zdarma na pár hodín.

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Měl jste někdo v Dubaji půjčené auto?

Jedeme v 5-ti lidech a chci projet emiráty (Abu Dhabi, Al Ain, Fudžajra a Dubaj).

A řeším, zda si auto nechat i v Dubaji, nebo ho vrátit a používat v Dubaji MHD.

Zajímá mě hlavně jak je to tam s parkováním a jestli tam není auto spíš na obtíž.

V Dubaji je všude placené parkování, je třeba s tím počítat. Jak píše tonic, zdarma je parkování akorát v obchoďácích, který ale nejsou všude. Osobně si myslím, že přímo v Dubaji je auto spíš na obtíž.

0 Citovat

ono ked su uz piati, tak tak teraz si dobre nepamatam, ale na uliciach tych 7 miestnych taxikov az tak vela nebolo. A MHDckou v tom pocte sa fakt uz oplati to auto. ale presne, zalezi odkial kam. Motat sa po Deire nic moc, ale na presun na plaze, prip. k Marine, alebo Burj Khalifa, kde su aj tie shoppingy, tak fajn. a tie ceny za parking mimo nie su nejake tragicke

https://gulfnews.com/guides/life...-1.1717111

0 Citovat

Ahoj, my jsme byli 4 a s autem žádný problém. Parkovali jsme u hotelu a vždycky u nějakého obchoďáku v garážích. Provoz byl trochu větší, ale nic hroznýho. Výhoda byla i to, že můžete vzít hotel někde na okraji a ušetřit na ubytku.

0 Citovat

V 5 lidech bral auto a nic neresil. A na parkovne se muzete i slozit v nejhorsim. Ja setril a takovym zpusobem, ze sel od zastavky metra pesky k plachetnici a zpet. V zivote to uz neudelam, v Cervnu a horku. 😂 To byl destruktivni mod nejspise ve mne 😃

0 Citovat

Pravidelně objednávám auta přes http://hespac.com/rentalcz.htm zatim to vždy bylo bezchybne. Voucher na email do 15 minut od rezervace. 

0 Citovat

Takže standard jako v 90% půjčoven všude na světě. Nevím, proč se to pořád dokola řeší. 

0 Citovat

Tak v SAE jsem měl auto půjčené 3x, vždy Budget, 2x RAK v Double Tree a 1x DXB. Pokaždé první dotaz a procedura check v terminálu, zda je to karta kreditní, pak teprve obvyklé fičurky.   Asi záleží, kdo z těch Indů nebo Pákistánců má službu, ale rozhodně bych nespoléhal, oni úplně pitomí nejsou, resp. terminál (a číslo karty) jim jasně řekne, co je to za kartu.  Notabene i na svých stránkách mají jasně, že "debit cards are  not accepted" https://www.budget.com/en/locati.../dubai/dxb

Jde jen o to, jak hladoví jsou ti kluci opálení. Jednou to projde, podruhé za tučný příplatek...
0 Citovat

Ano, i tohle je pořád dokola v desítkách témat, co se autopůjčovnám věnují ;-)

0
11 reakcí