Goldcar ponuka akciu pozicanie od 1 eura za den. Podmienky som ale nestudoval, mozno sa niekomu hodi: https://www.goldcar.es/en/10000-crazy-full-full-offer/ .

Goldcar

Založil ve fóru Půjčení auta

Goldcar ponuka akciu pozicanie od 1 eura za den. Podmienky som ale nestudoval, mozno sa niekomu hodi:
https://www.goldcar.es/en/10000-crazy-full-full-offer/

0

Sakra, ako som sa tesil ked mi wizz zmenil lety v juni a mohol som bez doplatku menit na mesiac hore dole, samozrejme posunul som to na jul a tieto akcne ceny v goldcar podla toho co som hladal platia do konca juna smiley

0 Citovat

Goldcar nebrat. Tečka.

0 Citovat

A dovod? Pozicovne aut predpokladam budu tiez jedna banda zbojnikov, ale od koho potom pozicat?

0 Citovat

Pozor na Goldcar Malaga snazi se nauctovat 210eur navic 30 za "extra uklid" 180 za udajny skrabnuti narazniku v aute nemaj gumy na podlahach a svetly sedacky, nikdo mi auto osobne nepredal ani pak neprebral, mam naky fotky ale nevim jestli mi to uznaj, ten naraznik na jejich fotce vypada jak kdyby to tam cmarli tuzkou ten"skrabanec" . Takze vsechno fotit kazdou skvrnku v interieru i venku a auto asi umejt a vypucovat u tehle smejdu.

0 Citovat

Klasika u Goldcar a myslím, že toho moc neuhádaš. Zkusit dát reklamaci na kartě. Doufám, že máš plnou pojistku a bude to maximálně poučení za těch 30 eur.

0 Citovat

Od Goldcaru jsem mel auto jen jednou , musim rict ze zadny problem nebyl , ale dost mozna proto , ze jsem to mel pres economycarrental a plne pojisteni , na economy si nemuzu stezovat ,vzdycky vse fungovalo jak melo , jen mi na nich vadi, ze dopredu nevim, od koho pak pujcuju

Prijde to az na voucheru a zaroven tam byva i kolik dela depozit.. depozitu jsem se pak vyhnul vzdycky zaplacenim dalsiho pojisteni v EU na tyden cca 50 euro, u aut typu economy nebo o skupinu vyse ( snazim se vyhybat vyberu aut pod obsah 1.4 ), ono to sice cenu pujcovneho docela dost zveda , ale mam klid a nemam pak obavu jet autem temer vsude i kdyz jasne ,pujcovny zakazuji vesmes jizdu mimo asfalt

Parkrat jsem si ale uz pujcil bud na miste , nebo vybral mene znamou pujcovnu a ejhle plne pojisteni polovicni , klidne moznost zalaceni jakoukoliv kartou nebo dokonce cash , jejich office vetsinou na letisti nenajdete, je treba nekam popojit ,nebo vas jejich clovek ceka ..za sebe muzu doporucit Value+ na Korfu ( asi budou mit pujcovnu i na jinych reckych ostrovech a na Kanarskych zase Cicar ,asi 2x jsem mel od mistnich pujcoven, ale uz nevim nazev , jinak pres to enconomycarrentral

Napada me, jestli neexistuje stranka ,kde je seznam pujcoven a jejich hodnoceni a taky treba seznam mistnich pujcoven ,co nemai takove omezujici podminky, jako ty renomovane co maji budky v halach na letistich

0 Citovat

Nechci otvírat nové vlákno, a tak se zeptám tu..
V červnu letíme na Mallorcu. Již 3. den vybíráme způsob jak si zapůjčit auto. Mohu říct, že je to náročnější než vybrat letenky a ubytování. Auto si chceme půjčit na 5dní (vracení v 5:00 ráno). Po přečtení recenzí jsme chtěli auto zapůjčit od sixty nebo thrifty či hertz jenže nejlevnější za 50euro/den což se nám zdá moc. Nyní jsem i přes příšerné recenze otevřel www stránky goldcar. Vybral jsem auto za 8euro/den. K tomu bych si připlatil "super relax" pojištění za 110euro/5dní. Cělkově bych tedy zaplatil 150euro a měl bych být 100% pojištěný a neměli by v goldcar chtít ani depozit pokud se nepletu. I přes super relax pojištění zřejmě budou chtít poplatek za mladého řidiče. takže 200euro za 5dní. Myslíte že je výhodné si takto půjčit auto nebo byste volili jinak?

0 Citovat

Pokud nechceš platit depozit, tak asi to bude ideální volba. Každopádně se dá objednat už od nějakých 80 eur včetně mladého řidiče, ale nevám jaký máš přesný termín.

https://www.billiger-mietwagen.de/cars/bm/showcars.php?quoteIdentifier=ed22fb4d13dc4d090128d673f65692ca&affiliate=bm&page=1&mode=cars&refresh=75&from=pforward&originPage=wait&resultCount=91"eIdentifier=ed22fb4d13dc4d090128d673f65692ca#p1,minimumPriceundefined,maximumPriceundefined,trigfibairportTerminal,trigfibairportShuttle,fibairportTerminal,fibairportShuttle,order_popularOffers

0 Citovat

sOny děkuji za odpověď.
Jedu v termínu 28.6. - 3.5.. Depozit sice nerad ale klidně zaplatím, ale nechci ho platit např společnosti goldcar od které bych ho již nemusel vidět (dle hodnocení).

0 Citovat

Sony ještě dotaz na odkaz který si mi poslal, když bych si vzal auto přes ně. Našel jsem si za 85e/5dní. K tomu bych si vzal nějaký "plus balíček" netuším zda to je plná pojistka či ne za 18e/5dní. Netušíš kolik by mohli chtít depozit, kolik je případně spoluúčast a jak to je s vrácením kolem 5hod ranní?

0 Citovat

Cicar jsi zkoušel?

0 Citovat

243e/5dní nejlevnější což mi přijde dost a předpokládám, že pojištění bude základní a v cenně možná nebude ani poplatek mladého řidiče. Nebojím se že bych to někde odřel, dělám od 18let kurýra najeto mám statisíce km, ale náhoda je blbec.

0 Citovat
Majky1905 napsal(a):

Nechci otvírat nové vlákno, a tak se zeptám tu..
V červnu letíme na Mallorcu. Již 3. den vybíráme způsob jak si zapůjčit auto. Mohu říct, že je to náročnější než vybrat letenky a ubytování. Auto si chceme půjčit na 5dní (vracení v 5:00 ráno). Po přečtení recenzí jsme chtěli auto zapůjčit od sixty nebo thrifty či hertz jenže nejlevnější za 50euro/den což se nám zdá moc. Nyní jsem i přes příšerné recenze otevřel www stránky goldcar. Vybral jsem auto za 8euro/den. K tomu bych si připlatil "super relax" pojištění za 110euro/5dní. Cělkově bych tedy zaplatil 150euro a měl bych být 100% pojištěný a neměli by v goldcar chtít ani depozit pokud se nepletu. I přes super relax pojištění zřejmě budou chtít poplatek za mladého řidiče. takže 200euro za 5dní. Myslíte že je výhodné si takto půjčit auto nebo byste volili jinak?

Od Goldcaru jsme meli prave ve Spanelsku a depozit po nas urcite chteli , nakonec jsem to nejak zaplacnul pripojistenim
Na Balearech pujcuje i cicar , meli jsme od nich na La Gomere loni bez depozitu , bez rezervacniho poplatku dopredu , ted mame od nich objednane auto na tyden na La Palme za nejakych 135 euro a nevybaral jsem ty s A kategorie ty byly tusim za 95 na tyden , mozna ze na Balearech bude i plus car na ktere jsem slysel taky dobre reference , ale nevim jak je to u mladych ridicu , to ma kazda pujcovna trosku jinak s tim vekem

Takze plus car na Mallorce neni , Cicar se me zda drahy a vyzkousel jsem economycar tak jestli ti je aspon 22 tak je to od 40 euro na tech 5 dnu + co bude pojisteni navic ale u economy dopredu nevis od koho ti to dohodi, na druhou stranu mel jsem od nich auto vicekrat a jsou spolehlivi , jen trosku mlzi s tim pojistenim , neni to tak jak pisou , ale v vetsinou bylo 7 euro na den na to abych neplatil depozit

0 Citovat

Ahoj mikir, tak jsem otevřel economycar a vidím nejlevnější za 2461,-/5dní. Což by nebylo nejhorší i s tím, že doplatím 7e/den za to pojištění. Možná tam však bude ještě doplatek za odevzdání mimo otvírací dobu. 22 let mi bude až den po návratu tak možná další příplatek pokud již není v cenně.

0 Citovat
Majky1905 napsal(a):

243e/5dní nejlevnější což mi přijde dost a předpokládám, že pojištění bude základní a v cenně možná nebude ani poplatek mladého řidiče. Nebojím se že bych to někde odřel, dělám od 18let kurýra najeto mám statisíce km, ale náhoda je blbec.

To je sice pekne, ze ty to neodres, ale Goldcar si tam nejaky skrabanec uz najde :) Z vlastnej skusenosti by som sa Goldcaru vyhol (aj som to tu pisal, niekde do fora o Kanaroch) a vybral aj nieco na prvy pohlad drahsie, ale serioznejsie.

0 Citovat
Majky1905 napsal(a):

Sony ještě dotaz na odkaz který si mi poslal, když bych si vzal auto přes ně. Našel jsem si za 85e/5dní. K tomu bych si vzal nějaký "plus balíček" netuším zda to je plná pojistka či ne za 18e/5dní. Netušíš kolik by mohli chtít depozit, kolik je případně spoluúčast a jak to je s vrácením kolem 5hod ranní?

Když přejdeš do dalšího kroku, tak by tam měli být další podmínky a mělo by se to dát zjístit. Každopádně těch 85eur je kompletně s pojištěním i mladým řidičem. Pojistka je samozřejmě od poskytovatele, takže depozit nutný a případné škody se řeší pak s poskytovatelem.

0 Citovat
s0ny napsal(a):

Když přejdeš do dalšího kroku, tak by tam měli být další podmínky a mělo by se to dát zjístit. Každopádně těch 85eur je kompletně s pojištěním i mladým řidičem. Pojistka je samozřejmě od poskytovatele, takže depozit nutný a případné škody se řeší pak s poskytovatelem.

Tak to vypadá asi nejlépe ;)
Ještě koukám na to economycar jak psal mikir tam by mělo být za těch 2500,- také vše v cenně s tím že za cca 7e/den přímo u půjčovny bych možná nemusel platil ani depozit.
Ještě to prozkoumám každopádně děkuju za rady, konečně jsem se dostal na trochu rozumnější částky než jsem byl na začátku příspěvku. :D

0 Citovat
Majky1905 napsal(a):

Ahoj mikir, tak jsem otevřel economycar a vidím nejlevnější za 2461,-/5dní. Což by nebylo nejhorší i s tím, že doplatím 7e/den za to pojištění. Možná tam však bude ještě doplatek za odevzdání mimo otvírací dobu. 22 let mi bude až den po návratu tak možná další příplatek pokud již není v cenně.

Ne ten priplatek je tam uz , protoze kdyz zadas normalni otviraci hodiny tak ti to u nejlevnejsiho nabidne 1308 Kc Ford Ka or similar a kdyz tam dam 5 rano tak mi to skoci na tech 2461 , to bych vyresil tak ze bych to radeji vratil vecer v pracovni dobe a pak se svezl busem do mesta v El Arenal nebo primo v Palme je dost baru a zije to tam stejne nebo taky zalezi kde budete a co mate za ubytovani a jaky mate program , ale pujceni na letisti a vraceni tam byva nejlevnejsi,
Ja jsem tam byl 6 dnu mel celou dobu auto a projel to krizem krazem , je to ale uz davno , takze ty informace by nebyly aktualni uz ,az na prirodu co asi zustala stejna , pokud neustoupila nejake vystavbe hotelu a tak

0 Citovat
mikir napsal(a):

Ne ten priplatek je tam uz , protoze kdyz zadas normalni otviraci hodiny tak ti to u nejlevnejsiho nabidne 1308 Kc Ford Ka or similar a kdyz tam dam 5 rano tak mi to skoci na tech 2461 , to bych vyresil tak ze bych to radeji vratil vecer v pracovni dobe a pak se svezl busem do mesta v El Arenal nebo primo v Palme je dost baru a zije to tam stejne nebo taky zalezi kde budete a co mate za ubytovani a jaky mate program , ale pujceni na letisti a vraceni tam byva nejlevnejsi,
Ja jsem tam byl 6 dnu mel celou dobu auto a projel to krizem krazem , je to ale uz davno , takze ty informace by nebyly aktualni uz ,az na prirodu co asi zustala stejna , pokud neustoupila nejake vystavbe hotelu a tak

Mikir paráda jsme rozhodnutí. Vezmeme tedy auto od economycar "Ford Ka za 1439,-" při kliknutí na rezervovat to nabízí další pojištění za 226,-/den to ale brát nebudeme a vezme pojištění až na místě od společnosti co nám bude auto pronajímat, abychom nemuseli platit depozit. (to by mělo být za těch cca 7e/den že?)
No a za ušetřené peníze tu poslední noc pořádně propaříme.

0 Citovat
Majky1905 napsal(a):

Mikir paráda jsme rozhodnutí. Vezmeme tedy auto od economycar "Ford Ka za 1439,-" při kliknutí na rezervovat to nabízí další pojištění za 226,-/den to ale brát nebudeme a vezme pojištění až na místě od společnosti co nám bude auto pronajímat, abychom nemuseli platit depozit. (to by mělo být za těch cca 7e/den že?)
No a za ušetřené peníze tu poslední noc pořádně propaříme.

To je dobre rozhodnuti, protoze prave v tom economy mlzi, zaplatis tech 226 a myslis ze to je v pohode a pak na miste zjistis ze po tobe chteji depozit , mozna to ale nebude 7e kdyz mas teprve 21 a nejde o Recko ale v Spanelsku to myslim vychazelo podobne, ale vic jak 10 by to byt nemelo ..

0 Citovat

Myslím si, že ECR nemlží. To pojištění 226/den je pojištění spoluúčasti. Pokud způsobíš nehodu nebo nějakou škodu, platíš spoluúčast do výše depozitu (excess), tj. v tvém případě 1000 EUR. Tuto částku si bloknou v každém případě při půjčení, je to uvedeno hned na 1. straně ECR u výběru daného auta, v linku T&C. Pokud máš to zmíněné pojištění spoluúčasti, tak tu škodu nejprve zaplatíš (z depozitu) a ECR ti ji následně proplatí.
Jinak jsou tam prima ceny, já ve svém věku bych to měl asi za 350Kč na 5 dní... levnější než chodit pěšky :-)

0 Citovat

Mallorka - v březnu jsme měli rezervováno přes Economy na 5 dnů C1 z letiště Palma dle podmínek bez depozitu. Potvrzen byl Hiperrentacar. Z letiště bezplatný shuttle do půjčovny cca 5 min. , dostali jsme Fiat Panda plus (C nevedou), cena 38,16 EUR/5 dnů), ale k ceně byl připočítán depozit Eur 58,-- (celk. 96,16) pro případ, že bychom auto nevrátili s plnou nádrží. Žádné další pojištění jsem nebrala. Ihned při návratu vrátili na účet 58,--E. Vše proběhlo OK.

0 Citovat

Auto mám tedy objednané přes economy a potvrdili mi auto od click rent. Máte s nimi někdo nějaké zkušenosti? Když jsem najel na jejich web mají tam auta ještě levnější než jsem rezervoval od economy.. Je možné rezervaci přes economy zrušit a vzít si přímo od click rent? Za 4dni půjčení mě to přes economy vychazí skoro o 900,- dráž a vůbec tedy nevím za co jsem těch 900,- utratil. Zda to je za nějaké pojištění u economy které si stejně budu přikupovat u click rent nebo zda to je zda "poplatek" za sjednání. Trochu se obávám že pokud to u economy půjde zrušit aby mi pak click rent na stejné jméno ještě pronajal vůz.

0 Citovat
mirjur napsal(a):

Myslím si, že ECR nemlží. To pojištění 226/den je pojištění spoluúčasti. Pokud způsobíš nehodu nebo nějakou škodu, platíš spoluúčast do výše depozitu (excess), tj. v tvém případě 1000 EUR. Tuto částku si bloknou v každém případě při půjčení, je to uvedeno hned na 1. straně ECR u výběru daného auta, v linku T&C. Pokud máš to zmíněné pojištění spoluúčasti, tak tu škodu nejprve zaplatíš (z depozitu) a ECR ti ji následně proplatí.
Jinak jsou tam prima ceny, já ve svém věku bych to měl asi za 350Kč na 5 dní... levnější než chodit pěšky :-)

To právě že ne. Pokud máš toto jejich pojištění, tak pokud se něco stane, platíš do výše spoluúčasti (tedy depozitu), pokud chces zero excess, musíš si ho ještě dokoupit (většinou na místě), ale ne vždy a všude to jde...

0