Zdravím, využil jsem akce na webu a zakoupil na konec dubna letenky do Gruzie. Dávám dohromady itinerář a chtěl bych navštívit i Arménii. Představa je následující: Jeden den vlakem přes noc Tbilisi - Jerevan a druhý den přes noc zase zpět. Měl by to být lůžkový/lehátkový spoj. Hledal jsem to různě na internetu, ale informace jsou dost rozdílné. Nejezdí to prý každý den, apod. Já vlaky nikdy hledat neuměl ani u nás... Máte někdo zkušenost? Poradíte kde hledat? - zkoušel jsem stránky dopravců, ale je to pro mě naprosto nepřehledné. Potřebuji vědět jestli je to takto těmi vlaky reálné - respektive jestli jezdí oba spoje noc po sobě. Jezdí i maršrutky přes den, ale nechci trávit 2 dny na cestě - to bych tu Arménii nechal na jindy. Dík .

Gruzie, Arménie vlakem přes noc

Založil(a) ve fóru Železniční doprava

Jestli to jde, by mělo jít zjistit na webu Arménských drah nebo přinejhorším na místě.

0 Citovat

Tak toto by ma nenapadlo:) áno, tam to ide online

0 Citovat

Ten mezinarodni lehatkovy vlak jsem nasel k rezervaci jen na strankach Armenske zeleznice. Vypada to, ze se tam da koupit i listek jen pro usek Tbilisi - Batumi. Akorat je ten rezervacni system jak z roku 1999 a nevim jak zmenit pridelena sedadla (lehatka).


cl.jpg

0