Půjčovna Record Go Mallorca

Napsal peternet 2016-02-15T11:57:19+01:00 ve fóru Půjčení auta

Jo, už jsem koukal přes vyhledávač ve zdejším tipu na letenky. A dá se i za 15 euro, jen k tomu všude chtěli aspoň dalších 15 éček za pojištění.

zkus srovnávač skyscanner

Přidám vlastní zkušenost s Record go na Mallorce. Půjčení i vrácení v pohodě. Po příjezdu domů, po cca 14 dnech až měsíci z účtu najednou "zmizelo" jejich jménem dalších cca 10.000,- Kč. Bez jakéhokoli emailu či jiné zprávy. Tak jsem to řešil hned s půjčovnou a bankou. Banka zareagovala obratem, zato na odpověď z půjčovny jsem čekal měsíc, prý byla na autě způsobena škoda, a tak jsem chtěl vidět fotografie, protokol o škodě, atd. Nic mi nedodali a pak vrátili peníze.

Nó jo, na nečem vydělat musí, když u nich auto stojí €2/den. Dokud ale lidi budou používat tyhle šmelináře, tak je to začarovaný kruh..

Mailand napsal(a):

Nó jo, na nečem vydělat musí, když u nich auto stojí €2/den. Dokud ale lidi budou používat tyhle šmelináře, tak je to začarovaný kruh..

Já jsem si před výběrem půjčovny zjišťoval recenze a zrovna nejhorší je neměla, tak proto jsem do ní šel..

cali napsal(a):

@padrino tradičně pobavil... 

@Michal - hranice bolesti na Mallorcu mimo hlavní sezónu je myslím do 15,- EUR. V poslední době hodně chválí https://www.wiberrentacar.com/ , když to vezmeš přes brokera s jeho full pojištěním, třeba Panda/Fiesta od AutoEurope tak 12,-EUR/den. Určitě je řada dalších alternativ.

edit: Pokud tedy nechceš využít těch x možností zmíněných výše...

V letadle jsem se na to nedíval, byl jsem úplně mrtvý :-D Ale  díval jsem se na to teď a wiberrantalcar by byl super jet tam v červnu. S full pojištěním za 13 € na den, bez něj za 4 €. V červenci se to láme a bez pojištění je to od 20 € na den a s ním dokonce od 45 €. Pokračuje to přes srpen a mírně to klesá až v září.

Tak jdu vyzkoušet ostatní varianty. Ve srovnávačích ještě včera na mě koukalo 31 € na dva dny.

EDIT: Z těch doporučených nejlépe vycházel Avis, ale od 92 dolarů na dva dny. Myslím, že raději pojedeme tágem.

Ještě jednou. Co se dívám přes RentalCars, tak akceptovatelně, co se týče ceny vychází ještě: Centauro, Drivalia, GoldCar, Interrent, OK Rent a Car a Record. Je v této skupince nějaký bezproblémový adept? Co jsem si přečetl, tak bych vynechal provařený GoldCard a v tomto tématu probíraný Record (ačkoliv je nejlevnější). Dík.

Zároveň zjišťuji, že prakticky není rozdíl v ceně mezi půjčením na dva dny (6.7. 9:00 - 7.7. 20:00) nebo na tři dny od 16:00 předchozí den.

Mám problém s autorizací kreditní karty na Rentalcars.com. Máte také stejný problém? Banku mám mBank a prý tento prodejce zasílá data ve špatném formátu (víc to rozepisovat nebudu, ale pro zájemce rád pošlu kompletní oficiální stanovisko banky). Takže jedinou možností je použít debetní kartu, což kvůli sporům do budoucna nechci. Jak to řešíte vy, funguje vám u Rentalcars.com kreditní karta a od jaké banky? Popř. jaký jiný e-srovnávač půjčoven doporučíte?

Před 14dnama jsem bral auto přes rentalcars.com, akorát přesměrování z Wizzu na 7% kreditu a vše prošlo ok. Cetelem/Hello Bank kreditka. Jinak můžeš zkusit vyhledat prodejce přes skyscanner. Vyšlo mi tam nejlíp HolidaysAuto, tak jsem zvědavej na pondělí :-)

Michal napsal(a):

V letadle jsem se na to nedíval, byl jsem úplně mrtvý :-D Ale  díval jsem se na to teď a wiberrantalcar by byl super jet tam v červnu. S full pojištěním za 13 € na den, bez něj za 4 €. V červenci se to láme a bez pojištění je to od 20 € na den a s ním dokonce od 45 €. Pokračuje to přes srpen a mírně to klesá až v září.

Tak jdu vyzkoušet ostatní varianty. Ve srovnávačích ještě včera na mě koukalo 31 € na dva dny.

EDIT: Z těch doporučených nejlépe vycházel Avis, ale od 92 dolarů na dva dny. Myslím, že raději pojedeme tágem.

Už už jsem chtěla rezervovat a skousnout 135euro za týden (červen),ale příplatek skoro 8euro za každou autosedačku denně?!!:(  

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!