Ahoj, když kupuju jízdenku přímo na nsb.no, jsou tam dvě ceny. Ordinær pris (Běžná cena) a Laveste pris (nejnižší cena). Jaký je v tom rozdíl? Můžu normálně vzít tu cenu Laveste pris? Není to nějaká cena pro studenty nebo důchodce? Díky za radu .

Norské dráhy NSB - dotaz

Založil ve fóru Železniční doprava

5 reakcí

Ahoj, když kupuju jízdenku přímo na nsb.no, jsou tam dvě ceny. Ordinær pris (Běžná cena) a Laveste pris (nejnižší cena). Jaký je v tom rozdíl? Můžu normálně vzít tu cenu Laveste pris? Není to nějaká cena pro studenty nebo důchodce? Díky za radu

0

Už jsem s něma jel dvakrát a nejnižší je přeci Minipris - když si to koupíš dopředu dostatečně. Nicméně proč si to nepřepneš do angličtiny, když to jde?:-) Mimochodem je tam i online chat s kontaktním centrem, já už využil a super.smiley

0 Citovat

Super, díky za info smiley

0 Citovat

Dokázal by někdo poradit, zda lze seknout cenu?

– vlakem Oslo–Myrdal–Flam vychází na 1.059 NOK

– loď z Flamu do Gudvangenu (345 NOK) a busem do Vossu (115 NOK)

– vlakem Voss–Bergen 212 NOK

Na nsb.no jsem našel maximálně celý balíček za 1.890 NOK (vs. individuálně za 1.731 NOK). Tuším ale, že NSB nabízeli nějaké permice na vlak – mají celodenní či něco jiného? Díky za případné info.

0 Citovat

Hmm - zajímavý dotaz. A nevíte někdo kolik stojí nejlevnější Minipris? V roce 2009 to bylo myslím jen 199 NOK a dnes jsem koukala a je to mnohem dražší...

0 Citovat

Tak zrejme tech 249 NOK, co jsi asi videla na jejich webu (nevim, kam jinam by se na dalo koukat). To se ti zda moc? Treba z Osla do Trondheimu je to asi 1,35 Kc na 1 km a neco pres 1/4 standardni ceny. Lepe se shani minipris na nocni vlak, tak jeste usetris za ubytovani. Muzes jet az do Bodo za 339 NOK.

0
5 reakcí