Ahoj chci se zepat , ma nekdo zkusenost s autopujcovnou La Rueda na Kanrech ( La Gomera ) ? Na Kanarech jsme byli sice uz 7 a z toho si 3 x auto pujcovali , ale jednou pres Economy carrental a dvakrat primo tam kde jsme byli ubytovani a nasli si pujcovnu v miste Od Economy jsem si uz pujcoval auto i v jinych zemich , vzdycky to bylo vporadku, ale stve me na nich jedna vec, dopredu nez udelam objednavku , nevim u koho to oni zaridi ,,, a pak mi prijde voucher , kde si mam auto vyzvednout a na voucheru je treba pak poznamka ze autopujcovna pozaduje depozit Vyhnout se tomu pak dalo vzdycky jedine tim ze jsem provedl pripojisteni ( tyden byl kolem 50 euro ) a depozit na karte nevyzadovali pak ..ovsem Economy tvrdi ze je plne pojisteni jiz v cene Pri zapujceni auta , kdyz jsme si nasli pujcovnu v miste nebyl deposit zapotrebi Vim ze na Kanarech je nejvetsi autopujcovna Cicar ,,jeste jsem od nich nepujcoval ,udajne deposit nepozaduji,, nekde jsem slysel neco o 100 eurech Zajimalo by me jak je to tedy presne u Cicaru s depozitem ( nekde by to melo byt v podminkach k nalezeni ) a plati se pri rezervaci on line dopredu jako u Economy cast a zbytek na miste nebo cele ? A zna nekdo autopujcovnu La Rueada ? Z ubytovani na La Gomere mi prisla nabidka ze mi mohou zajistit auto na 3 dny za 26/den pri zakladnim pojisteni a 31 pri plnem pojisteni.. na muj dotaz o depozitu presne nevedeli ale pravdepodobne pry staci jen karta ,,, nasel jsem si stranky La Rueda ale nic jsem tam nezjistil ohledne depozitu Z toho ubytovani mi nabizeji zapujceni Nissan Micra ,, dopredu bych tedy nic neplatil a v pristavu pak zaplatil tech 93 euro kartou a dal by se nic nemelo blokovat Od cicaru jsem si ale nasel na ty 3 dny levnejsi nabidku ( 72 euro ) i vetsiho auta nez je Micra , ale nevyplnoval jsem to cele tak nevim , zda mi pak naskoci pozadavek on line platby Economy a zbytek doplatim na miste.. a jak je to tam tedy s depozitem Ten rozdil v cene neni zase az takovy a Micru bychom prezili i kdyz radeji volim vetsi auta i kdyz je to jen pro 2 osoby a vyhoda by byla ze nebudu ted platit nic a muzu se pak na miste rozmyslet.. Na druhou stranu Cicar je znama pujcovna a v pripade jakychkoliv komplikaci s autem by asi nebyl problem nahradniho , Economy tentokrat nechci ,protoze nebudu riskovat ten depozit a priplaceni.. Vi nekdo jak to je tedy s Cicarem a zna nekdo tu La Ruedu ? Diky za info .

La Rueda- cicar

Založil ve fóru Půjčení auta

3 reakce

Ahoj chci se zepat , ma nekdo zkusenost s autopujcovnou La Rueda na Kanrech ( La Gomera ) ?
Na Kanarech jsme byli sice uz 7 a z toho si 3 x auto pujcovali , ale jednou pres Economy carrental a dvakrat primo tam kde jsme byli ubytovani a nasli si pujcovnu v miste
Od Economy jsem si uz pujcoval auto i v jinych zemich , vzdycky to bylo vporadku, ale stve me na nich jedna vec, dopredu nez udelam objednavku , nevim u koho to oni zaridi ,,, a pak mi prijde voucher , kde si mam auto vyzvednout a na voucheru je treba pak poznamka ze autopujcovna pozaduje depozit
Vyhnout se tomu pak dalo vzdycky jedine tim ze jsem provedl pripojisteni ( tyden byl kolem 50 euro ) a depozit na karte nevyzadovali pak ..ovsem Economy tvrdi ze je plne pojisteni jiz v cene
Pri zapujceni auta , kdyz jsme si nasli pujcovnu v miste nebyl deposit zapotrebi
Vim ze na Kanarech je nejvetsi autopujcovna Cicar ,,jeste jsem od nich nepujcoval ,udajne deposit nepozaduji,, nekde jsem slysel neco o 100 eurech
Zajimalo by me jak je to tedy presne u Cicaru s depozitem ( nekde by to melo byt v podminkach k nalezeni ) a plati se pri rezervaci on line dopredu jako u Economy cast a zbytek na miste nebo cele ?
A zna nekdo autopujcovnu La Rueada ? Z ubytovani na La Gomere mi prisla nabidka ze mi mohou zajistit auto na 3 dny za 26/den pri zakladnim pojisteni a 31 pri plnem pojisteni.. na muj dotaz o depozitu presne nevedeli ale pravdepodobne pry staci jen karta ,,, nasel jsem si stranky La Rueda ale nic jsem tam nezjistil ohledne depozitu
Z toho ubytovani mi nabizeji zapujceni Nissan Micra ,, dopredu bych tedy nic neplatil a v pristavu pak zaplatil tech 93 euro kartou a dal by se nic nemelo blokovat
Od cicaru jsem si ale nasel na ty 3 dny levnejsi nabidku ( 72 euro ) i vetsiho auta nez je Micra , ale nevyplnoval jsem to cele tak nevim , zda mi pak naskoci pozadavek on line platby Economy a zbytek doplatim na miste.. a jak je to tam tedy s depozitem
Ten rozdil v cene neni zase az takovy a Micru bychom prezili i kdyz radeji volim vetsi auta i kdyz je to jen pro 2 osoby a vyhoda by byla ze nebudu ted platit nic a muzu se pak na miste rozmyslet..
Na druhou stranu Cicar je znama pujcovna a v pripade jakychkoliv komplikaci s autem by asi nebyl problem nahradniho , Economy tentokrat nechci ,protoze nebudu riskovat ten depozit a priplaceni..
Vi nekdo jak to je tedy s Cicarem a zna nekdo tu La Ruedu ? Diky za info

0

U cicaru jsme měli půjčeno asi 4x, bez depositu, platí se až na místě.

0 Citovat

Jak to dopadlo?

0 Citovat
albinator napsal(a):

Jak to dopadlo?

Urcite jsem na tohle odpovidal na La Gomere jsme byli loni na jare takze je to rok ,,,nakonec jsme si to pujcili u Cicaru primo v pristavu bez depozitu a v naproste pohode , lepsi auto nez jsem mel objednane , skoro nove silnejsi obsah motoru

0
3 reakce