Muze nekdo doporucit pujcovnu aut na Korfu ktera nevyzaduje depozit ? Mam zkusenosti s economy car rental ,od nichz jsem mel nekolikrat auto .spokojenost byla , ale kamen urazu je v tom, ze dopredu clovek nevi u koho to oni sjednaji a dozvim se to az v okamziku, kdy mi prijde voucher a mam zalohu a tam se pak dozvidam treba jako posledne na Rhodosu ,kde jsme meli auto od enterpreis , ze pozaduji depozit 600 euro... Jedina sance jak se dopozitu vyhnout byla zaplatit si dalsi pojisteni ,ktere bylo asi 7 euro na den tedy 49 euro na tyden ..toto se mi stalo uz i jinde kde jsem mel auto pujcene pres economy.. jak sleduju tak rentals com to dela podobne ,jen v prehledu vidim u koho se to pujcuje ..na Korfu mi to nabidlo dve autopujcovny a u obou po otevreni podminek je zminka o depozitu dokonce 800 euro .. je sance si nekde rezervovat auto bez depozitu, nebo to zase musim resit tou pojistkou .ktera je podle me neopravnena a zdvojena . kdyz economy car nebo jini uvedou ze je plne pojisteni v cene Myslim ze si takto autopujcovny privydelavaji cerne penize navic ... Na Kanarech jsem mel naposledy auto od Cicaru a zadny depozit se nekonal a nebyl zadny problem ..v Recku jsem zatim mel az v miste auto na 1 den na Kosu, cena byla pochopitelne vyssi nez kdyz by to bylo na tyden a v prepoctu na den ..ale slo o mistni pujcovnu co nechtela nic ,,jen ridicak a zaplatit,, zadny depozit zadne slozitosti .. jenze na Korfu si chci vzit auto na celou dobu pobytu a nechci to nechavat az na miste .

Půjčení auta na Korfu

Založil ve fóru Půjčení auta

21 reakcí

Muze nekdo doporucit pujcovnu aut na Korfu ktera nevyzaduje depozit ?
Mam zkusenosti s economy car rental ,od nichz jsem mel nekolikrat auto .spokojenost byla , ale kamen urazu je v tom, ze dopredu clovek nevi u koho to oni sjednaji a dozvim se to az v okamziku, kdy mi prijde voucher a mam zalohu a tam se pak dozvidam treba jako posledne na Rhodosu ,kde jsme meli auto od enterpreis , ze pozaduji depozit 600 euro...
Jedina sance jak se dopozitu vyhnout byla zaplatit si dalsi pojisteni ,ktere bylo asi 7 euro na den tedy 49 euro na tyden ..toto se mi stalo uz i jinde kde jsem mel auto pujcene pres economy.. jak sleduju tak rentals com to dela podobne ,jen v prehledu vidim u koho se to pujcuje ..na Korfu mi to nabidlo dve autopujcovny a u obou po otevreni podminek je zminka o depozitu dokonce 800 euro .. je sance si nekde rezervovat auto bez depozitu, nebo to zase musim resit tou pojistkou .ktera je podle me neopravnena a zdvojena . kdyz economy car nebo jini uvedou ze je plne pojisteni v cene
Myslim ze si takto autopujcovny privydelavaji cerne penize navic ...
Na Kanarech jsem mel naposledy auto od Cicaru a zadny depozit se nekonal a nebyl zadny problem ..v Recku jsem zatim mel az v miste auto na 1 den na Kosu, cena byla pochopitelne vyssi nez kdyz by to bylo na tyden a v prepoctu na den ..ale slo o mistni pujcovnu co nechtela nic ,,jen ridicak a zaplatit,, zadny depozit zadne slozitosti .. jenze na Korfu si chci vzit auto na celou dobu pobytu a nechci to nechavat az na miste

0

Koukam ze zadna rada ,, smiley zatim stale narazim jen na economy car od ktereho jsem auto mel uz vicekrart vzdycky to bylo vporadku ale ktera pujcovna me auto fyzicky pristavi jsem se dozvedel az pri obdrzeni voucheru
Rentals.,com neznam ale kdyz jsem otevrel jejich stranky tak tam sou ktere auto ktera pujcovna pujcuje a po rozkliknuti detailnich podminek jsou vsude depozity na karte v dost velke vyssi,,,
Hledam autopujcovnu bez nutnosti aby pak vyzadocali depozit na karte ,, to radeji zaplatim o tech 50 euro vice jako nekolikrat uz se to stalo... jednoduse proto ze tolik penez na karte nemam ,,,a ani je tam nemiminim mit a uz vubec ne aby me je tyden blokovali
Nema nekdo typy na mistni autopujcovny,,, myslim ze tam se depozit moc neresi jako jsem se s tim uz setkal na Kosu v Tigaki ale tam jsme meli auto jen na den na objeti ostrova jinak jsme si pujcili na cely tyden kola coz bylo super Loni na Rhodosu jsme meli auto cely tyde prave pres economy car a tam jsem pak na letisti doplacel 50 euro navic za pojistni bez spolucasti a tim depozit po me nechteli...

0 Citovat

Na Rhodosu jsem měl auto půjčené od http://www.rodoscars.gr/, šlo o lokální půjčovnu, bylo to dost levné, žádný deposit, plné pojištění, jen si opsali číslo karty na malý papírek který po odevzdání klíčů hodili přede mnou do skartovačky.

Zkus http://www.corfucarrentals.com/, mají podobné podmínky, také žádná záloha na spoluúčast smiley

0 Citovat

Velice dekuji , prave jsem zarezervoval on-line v podminkach vidim ze bez depozitu a platba az po priletu, coz je taky prijemnejsi nez u economy, ktere chce vzdycky cast predem a financne je to srovnatelne ,snad jen pojistka za sklo pneu a podvozek se mi zda vyssi, ale je dobrovolna a vlastne tim by bylo plne pojistne a za to jsem platil u economy vic a vybrat jsem si nemohl pokud jsem se chtel vyhnout depozitu ..tak verim ze tuto pujcovnu budu moc pak dale doporucit , zatim jsem mel auta pres ecenomy a na Kanarech Cicar , jednou v Recku i na Kanarech mistni autopujcovnu

0 Citovat

Peníze na kartě mít nemusíš. Stačí mít kreditku s dostatečným limitem a depozit si zablokují z peněz banky.

0 Citovat

To nevim jak muze fungovat mam bankovni kartu ktera me nepusti ani cent do minusu a pak kartu ktera ma uverovy ramec mala castka projde i pres tento ramec ale dal uz vlak nejede )
Ano vim jsou situace kdy banka musi neco proplatit treti strane i kdyz klient nema na uctu penize a je to vlastne nekryte ...ale to uz je pak balancovani na hrane zakona a pkud ten dluh rychle neuhradim tak muzou byt problemy.,..nemyslim ale ze toto je zrovna pouzitelne pri pujcovani aut,,,
Ale to je vlaste uz jedno uz mam auto na Korfu potvrzene bez depozitu a bez zalohy predem

0 Citovat

Má někdo ozkoušenou půjčovnu zmiňovanou v tomto vláknu? (http://www.corfucarrentals.com/) :)

0 Citovat

Ano Value plus jak maji v zahlavi a na autech logo muzu doporucit , ,meli jsme od nich 2x , zadny depozit , platba mohla byt i casch v takovem pripade  byla  sleva   5 % nevim ted uz jiste ,zda to  nebylo i za to, ze jsme meli  pujceno  podruhe , auto ciste,  novejsi  .udelal jsem pripojisteni  tusim asi  28 euro na tyden, abych mel i sklo a pneumatiky , protoze  jsem vedel ze budu jezdit po sotoline  i kdyz to neni  povoleno , vraceni zpusobem , ze  jsem mel nechat  klic a parkovaci kartu pod kobercem ,  prvni predani bylo na parkingu u letiste  . druhe bylo v jejich  pujcovne  kdy nas tam jejich zamestnanec co nas cekal odvezl , prvni vraceni auta zpusobem , ktery jsem uvedl , druhe , zrovna jejich zamestnanec  prijizdel ,, tak si auto hned  odvozl , kontrola spis  o tom , jestli jsme si nahodou v aute neco nezapomeli ., benzin jsem doplnil tak  jak jsem prevzal , ani na ten nebyl zadny depozit ,  komunikace s nimi vyborna , auto takove  co jsem chtel  , v recepci u nich jeste loni  v zari  sedela polka , co se mnou emailem komunikovala 

0 Citovat

Teraz sme na Korfu brali auto tiez cez Value Plus, asi rocny Hyundai i30 (inak prislo mi to trochu ako hrackarske auto zvnutra, tie plasty a podsvietenie a tiez aj riadenie) na 7 dni za 185e s plnym poistenim bez spoluucasti, platene hotovostou, kreditku/debetku tym padom netreba. „Vtipna“ situacia ale bola hned na zaciatku, ked sme cakali pred tou unimobunkou na prebratie auta a kamoska s priatelkou sa napili z alko proviantu kupeneho este v BA na letisku. Ked sme dosli na rad a siel som dovnutra riesit papierovacky, chlapik (zrejme majitel) mi hned vo dverach vravi ze mi ziadne auto nepozicia, lebo ze nas videl pit alkohol a ze ho uraza ze len co vystupime z lietadla na JEHO ostrove, uz musime chlastat a ze on opitym ludom svoje auta nedava... V inej situacii by som sa asi rovno otocil a siel prec, ale bolo po 11tej v noci a potrebovali sme sa checknut na hoteli na severe do polnoci aby neprepadla rezervacka, takze nasledovala asi 15 minutova prijemna horliva debata v ktorej si chlapik siel stale svoje (ze je to jeho ostrov atd, co nerozporujem, ale ten pristup ku klientovi mimo podla mna) a vobec nic ho nezaujimalo. Nakoniec sa to nejak ale urovnalo a auto sme dostali, ale poslednou vetou pri odovzdavani klucov „dont disapoint me, son“ pricom mal tak o 10 rokov viac ako ja, ma uplne odrovnal zase :) Takze auto a cena celkom pohode, ale pristup chlapika zaujimavy...

0 Citovat

podla mna pristup chlapika spravny, palec hore pre nho za mna

0 Citovat

Bral jsem od Value plus 2x  jednani bylo seriozni  a prijemne  jak uz jsem popsal vyse , kdy by mi nekdo popijel pri cekani  na pujceni auta  a mel bych pujcovnu ,ktera  pujcuje bez depozitu , nabizi  levne  plne pojisteni  i  vraceni auta  prakticky bez nejake  peclive kontroly .tak bych se choval asi stejne

0 Citovat

Kilecko napsal(a): mi hned vo dverach vravi ze mi ziadne auto nepozicia, lebo ze nas videl pit alkohol a ze ho uraza ze len co vystupime z lietadla na JEHO ostrove, uz musime chlastat

Vždyť má naprostou pravdu.

0 Citovat

Na toto moze mat kazdy svoj nazor co je a nie je ok v postoji pozicovne, takze tu sa nejdem hadat, to je zbytocne, ale teda dufam ze vy traja ste teda nikdy v pozicanom aute neviezli nikoho z partie kto si dal k obedu pohar vina alebo panaka, lebo evidentne to povazujte za probelm :) Len som sa s takou situciou nikdy nestretol ani o nej nepocul, tak mi prioslo zaujimave na nu poukazat

0 Citovat

www.carrentalcorfu.com.gr

 a vše naprosto v pohodě.
0 Citovat

vlastne v Grecku je este aj povoleny limit 0,5 :)

0 Citovat

No ak ten limit plati v Grecku aj na ostatných pasazierov auta a nie len na sofera, potom by to jeho pohorsenie konecne davalo zmysel :)

0 Citovat

Kilecko .,vsak se  nikdo nehada, chtel jsem napsat ,ze jsem to  posuzoval s pohledu majitele, kdyz mu na pujceni auta  ceka vesela particka a popiji  u toho , ale ja prve prehledl ,ze slo o dve holky ,takze to vysvetluje vsechno , nevim ,kolikrat jsi byl v Recku ,ale zena nema v Recku rozhodne stejna prava jako muz ,zkus se zeptat holek ,co v Recku pracovaly , vladne tam striktni hierarchie bossu  , zrovna na Korfu jsme na Mirtiotissa beach  videli jak to chodi ,v tom byl zrejme hlavni kamen urazu , jako zajimavost to jiste je, ovsem stale bych  to videl  jako chybu na vasi strane,  treba nechtenou .ale dve holky v takove situaci nemuzou vytahnout flasku a popijet s ni .to primarne neni o  opilosti za volantem, ani strachu o to auto

0 Citovat

Prosím máte někdo aktuální tip na co nejlevnější půjčení auta na Korfu s plným pojištěním?

0 Citovat

Já jsem měl dobrou zkušenost s https://corfucarrentals.com/

0 Citovat

https://corfuexplorecarhire.com/

Opakovaně skvělá zkušenost 2018, 2019, 2021

0 Citovat

cali napsal(a):

Já jsem měl dobrou zkušenost s https://corfucarrentals.com/

 

jojo, měl jsem to od nich třikrát po sobě bez problémů, žádný ojeby s depositem a kreditkou. Parkoviště hned vedle Lidlu.

0 Citovat

corfucarrentals mi prave nabizi nejlevnejsi auto za 66 eur na den, to mi pripada hodne i na hlavni sezonu

corfuexplorecarhire dokonce skoro dvakrat tolik

0
21 reakcí