billiger-mietwagen

Napsal achoscz 2016-05-29T00:15:02+02:00 ve fóru Půjčení auta

Slušná lumpárna, zpoplatnit příchozí SEPA platbu. Ale zase máš třeba něco zdarma:-)

Leonard napsal(a):

Zajímavost: 5€ mi přišlo, ČS si ale vzala 80 % :D/

Na to jsou ale klienti ČS už zvyklí, ne?

"Cashback 7% - code "MIETMICH.7" od 11.8. do 31.8. Je to cílená akce für Stammkunden, ale jde to normálně všem.

Na Budget by nějaký code nebyl?

Pokud půjčíš přes b-m, platí i na Budget...

Jasně,ale přes izraelské stránky Budget to mám levnější,než přes b-m i s kuponem...

Žida ještě nikdo neojebal;-) Vzpomeň si...

:-) :-) :-)

Ze neni web anglicky nejak s prekladacem zvladnu. Ale mate nekdo zkusenost s jejich supportem? Kdyz bude nejaky problem  je na infolince k dispozici nekdo s anglictinou?

superweb . napsal(a):

Ze neni web anglicky nejak s prekladacem zvladnu. Ale mate nekdo zkusenost s jejich supportem? Kdyz bude nejaky problem  je na infolince k dispozici nekdo s anglictinou?

V červnu jsem s nimi řešil claim - angličtina v mailu i po telefonu výborná. Na maily odpovídali velmi rychle, dokonce i o víkendu.

Diky, myslel jsem si to. Ale zas kdyz maji web jen v nemcine.. asi jim nemecky trh staci :)

superweb . napsal(a):

Diky, myslel jsem si to. Ale zas kdyz maji web jen v nemcine.. asi jim nemecky trh staci :)

No snad bych jen doplnil, že německy se mluví i v Rakousku a Švýcarsku. Ale máš pravdu. Asi jim to stačí :-) 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!