Zdravím, má někdo, prosím, zkušenost s cestováním lodí se psem přes oceán? Našla jsem, že jediná společnost, co umožňuje přepravu psů je Cunard (a to pouze na lodi Queen Mary 2), ale je to sakra drahý a nemůžete tam se psem být celou dobu (jsou v klecích, krmí je jen jejich žrádlem a musíte dodržovat pouze návštěvní hodiny...můj pes je nalezenec, žrát může jen svoje granule a není zvyklá být delší dobu beze mě, takže by mi to už asi neodpustila). Díky za info těm, kdo info mají a díky za ticho těm, co mají pouze nemístný připomínky  .

Loď a pes

Založil(a) ve fóru Vodní doprava

0 reakcí

Zdravím,
má někdo, prosím, zkušenost s cestováním lodí se psem přes oceán? Našla jsem, že jediná společnost, co umožňuje přepravu psů je Cunard (a to pouze na lodi Queen Mary 2), ale je to sakra drahý a nemůžete tam se psem být celou dobu (jsou v klecích, krmí je jen jejich žrádlem a musíte dodržovat pouze návštěvní hodiny...můj pes je nalezenec, žrát může jen svoje granule a není zvyklá být delší dobu beze mě, takže by mi to už asi neodpustila).
Díky za info těm, kdo info mají a díky za ticho těm, co mají pouze nemístný připomínky smiley

0
0 reakcí