Ahojte, Poraďte mi kde najvýhodnejšie požičať auto (Economy) v Aucklande. Termín 10.3.2017 - do 24.3.2017. https://www.carflexi.com/checkout-en-us - len mi akosi nesedí cena, za požičanie auta len 170€ + poistenie 120€ Hľadal som auto cez jucy a tam mi to vychádzalo aj s poistením cca 850€ Poraďte kto má skúsenosti, Ďakujem za rady  .

Požičanie auta Nový Zéland (Auckland)

Založil ve fóru Půjčení auta

7 reakcí

Ahojte,

Poraďte mi kde najvýhodnejšie požičať auto (Economy) v Aucklande. Termín 10.3.2017 - do 24.3.2017.

https://www.carflexi.com/checkout-en-us - len mi akosi nesedí cena, za požičanie auta len 170€ + poistenie 120€

Hľadal som auto cez jucy a tam mi to vychádzalo aj s poistením cca 850€

Poraďte kto má skúsenosti, Ďakujem za rady smiley

0

Nájdi si na facebooku skupinu Nový Zéland Working Holiday a skús sa spýtať tam, či by ti auto niekto nepožičal. Alebo ak sa chystáš sám, tak čekni skupinu Backpackers alone in New Zealand a tam môžeš nájsť parťáka na cestovanie aj s autom smiley

0 Citovat

Ďakujem za radu,ale ja nie som na FB. a príde mi to ako risk

0 Citovat

No to je pravda. Členstvo v takýchto skupinách vraj môže byť dôvodom na nevpustenie do krajiny (ak ideš na turistu).

0 Citovat

smiley samozrejme som myslel spoliehať sa na požičanie auta od niekoho kto žije na NZ, som si to ale nadbehol smiley

0 Citovat

Kdyby jste chtěl někdo připojit k cestování autem a sdílet s námi auto z půjčovny, jedeme ve dvou v březnu nejprve jižní ostrov od 12.3. do 20.3.2017 z Christchurche, a pak od 20.3. – 25.3.2017 ostrov severní z Aucklandu. V případě zájmu, zašlu na email přibližný plánek okružních cest, které jsou modifikovatelné, nic není striktně daný.

0 Citovat

Nemáte někdo zkušenost s půjčovnou SNAP RENTALS?
Našel jsem u nich celkem dobrou cenu přes brokera (plné pojištění od brokera, minimální od půjčovny) a protože půjčovna na svém webu píše, že podleze každou konkurenční nabídku o 10% tak jsem jim drze napsal mail, aby podlezli i tu svojí přes brokera. Sice se o 10% níže nedostali (spíše srovnali cenu) ale pořád je to mnohem lepší než přes brokera, protože za auto nemusím ručit vlastní kreditkou.
Dobré je, že půjčovna má další řidiče zdarma (běžně je to třeba $10/řidič/den a pokud mají být napsaní 3 řidiči, docela to půjčovné prodraží...

0 Citovat

Vyuziju toto vlakno k jinemu dotazu, na NZ jsem uz byl 3 mesice a rad bych cestu zopakoval, tehdy jsem ale letel z USA z Hawajskych ostrovu, pres Cookovy ostrovy, do Aucklandu, je to davno. takze ceny jsou uz neaktualni, kupoval jsem to na Oahu
Zajimalo by me, jaka je nejlepsi mozna cena v hlavni sezonu v soucasne dobe a kdy je treba zacit hledat je to k necemu i rok dopredu ? kdyz bych chtel treba na pulku letosniho prosince, nebo pak po Novem roce na leden, pripadne unor 2018 ?
Cil by byl viceme jizni ostrov, tak by me zajimala i cena letu do Christchurch , tehdy jsem prave s Christchurch letel pres Singapur do Vidne
Dik za info

0
7 reakcí