Rentalcars

Založil Bear před 7 měs ve fóru Půjčení auta
6 odpovědí

Mám v USA přes Rentalcars zamluveny vůz, dnes jsem našel výhodnější nabídku a uvažuju nad ní. Rentalcars má ve smlouvě bezplatné odstoupení od smlouvy, pokud je to dříve, než 48 hodin - máte s tím někdo zkušenosti? Mám na mysli, když bych se rozhodnul rezervaci zrušit, do kdy vrátí na účet strhnuté peníze a případně, zda si půjčovna (v mém případě Alamo) může něco strhnout navíc za zrušení.
Díky za info, s půjčováním aut nemám zkušenosti.

Rušil jsem u Rentalcars rezervaci několikrát, vždy vrátili celou částku a na účtě byla do několika dnů. Nikdy nebyl vůbec žádný problém.

Diky, tak to tedy asi jeste zmenim.

Ahoj,

jelikož si nejsme úplně jistý s Němčinou tak je pro mě problém půjčit si auto přes billiger-mietwagen, které je tu opěvováno. Takže zkouším přes rentalcars, ale nějak se mi nedaří tam nikdy zadat, že chci kompletní pojištění bez spoluúčasti. Je to možné tam vůbec zadat ? Případně kdyby se našel nějaký dobrovolník co mě provede kompletně přes billiger-mietwagen.

Díky

ten dobrovolnik sa vola Google Chrome s moznostou Translate :) Na rentalcars si najprv musis vybrat auto a az potom sa da vybrat pripoistenie

Díky samozřejmě, že Google Chrome s možností Translate jsem měl, ale proklestit se těmi přeloženými výrazy je v tomto případě poněkud složitější. Bohužel je to pro mě asi jediná varianta to nějak risknout, protože přes rentalcars mi to vychází o 1000,- více

Přihlášení a registrace