Zdravim a mam dotaz , co poradite za autopujcovnu v Praze , potrebuju auto na 5 dnu , nemusi to byt na letisti , ale mozna lepsi , zajima me cena i vyse depozitu ,  .

Pujcovna aut v Praze

Založil ve fóru Půjčení auta

4 reakce

Zdravim a mam dotaz , co poradite za autopujcovnu v Praze , potrebuju auto na 5 dnu , nemusi to byt na letisti , ale mozna lepsi , zajima me cena i vyse depozitu ,

0

Divam se na to nasel jsem Finecar bez dopoziu 700 Kc den Fabai Combi 1,4 . Octavia II AC 1,6 800 Kc na den

ma nekdo zkusenost nebo lepsi nabidku ?

0 Citovat

Nikdo mi tu sice neodepsal , ale protoze uz jsem si auto zajistil, tak jsem to chtel tady smazat,,, pise mi to chyba 404 a smazat to nejde

0 Citovat

Zrovna tento týden jsem četl o půjčovně u Pražské plynárenské. Nabízí zajímavé ceny. Ideálně, pokud se ti hodí "akce víkend", tak to vychází od 1016 Kč za celý víkend

Půjčí-li si zákazník vozidlo v pátek v dopoledních hodinách mezi 10:00 - 14:30 hod., a vrátí-li jej v pondělí mezi 7:00 - 9:00 hod., vztahují se na něj podmínky "akce víkend". V případě jakéhokoli jiného časového rozmezí půjčení a vrácení vozidla se na zákazníka víkendové podmínky vztahovat nebudou.

http://cng.ppas.cz/cng-autopujcovna/cenik

EDIT: Teď jsem dočetl na konec a zjistil, že to už není potřeba, ale nechávám to tu, když jsem to už napsal, kdyby se to někomu hodilo.

0 Citovat

Mikir kdy to potřebuješ? Pokud tady budu, půjčil bych ti auto manželky. Samozřejmě gratis a bez omezení, když se mnou na oplátku skočíš na pivko:-) Škoda absence SZ...

0
4 reakce