Plné pojištění půjčeného auta

Napsal Mandarinka 2013-05-22T19:01:06+02:00 ve fóru Půjčení auta

Když jsem hledal ve formuláři konkrétní půjčovny, dostával jsem se na ceny několikrát vyšší než přes zprostředkovatele.

I u zprostředkovatele se dá občas doklikat na konkrétní půjčovnu - Billiger mě třeba odkázal na Atlasoption a tam jsem dohledal podle místa vyzvednutí auta ve městě konkrétní půjčovnu...

Nenasiel som na to v rychlosti vhodnejsi topic, tak to davam sem, pripadne presunte admini... Mate niekto skusenosti s pozicanim auta na Slovensku (BA) ako slovak s tym, ze by ste ho brali niekde k moru v ramci EU a bolo by tam plne poistenie? Malo by na to stacit aj deluxe poistenie od worldwideinsure.com nie? To by prave malo riesit pozicanie aj v"rodnej krajine" plus EU

Tohle nemá moc logiku. Proč platit autopůjčovnu, pojistku, mýtné, tunely a palivo, když auto se dá půjčit až v destinaci. Letadlo je mnohem rychlejší a zpravidla levnější i při větším počtu pasažérů.

pretoze 4 letenky do splitu z viedne na buduci tyzden vychadzaju nejakych 880e

pozicanie auta+externa poistka na 7 dni cca 120e a mytne+palivo cca 200e

logiku mi teda dava nejakych 500e usetrenych, nebyt obmedzeni letovymi casmi a mobilita 

Čtu tady to vlákno a úplně moudrý z toho nejsem, takže kladu jednoduchou otázku a dá mi někdo jednoznačnou odpověď? Když si v Řecku půjčím auto a dokoupím si přímo u půjčovny plné pojištění (a tedy nulovou spoluúčast), bude mi na kreditce půjčovna i tak blokovat depozit?

Obecná odpověď celkem logicky neexistuje. Záleží na podmínkách té které konkrétní půjčovny.  Ale jestli máte kreditní kartu, tak to není nijak zásadní problém, ne? Jinak depozit a pojištění jsou dvě odlišné věci. 

Niekedy si zvyknu blokovat depozit i tak, napriklad zalohu za palivo ak mate full/full pre pripad ze vratite s prazdnou nadrzou...

Kilecko napsal(a): Mate niekto skusenosti s pozicanim auta na Slovensku (BA) ako slovak s tym, ze by ste ho brali niekde k moru v ramci EU a bolo by tam plne poistenie?

Ako to dopadlo? Požičali ste si auto na Slovensku?

Nakoniec nie, sli sme regio jetom tam a naspat s rodinou autom, trosku masaker ale prezilo sa :) 

Kazdopadne ked to este bolo v hre tak plan bol zobrat auto cez kupon z jedneho zlavoveho portalu kde bolo za 5 dni 2 dni zdarma a vychadzalo to cez kamosku nejakych 100e/7 dni a dokupenie poistky  cez worldwide ta deluxe verzia ktora plati aj na residence za cca 20e na dobu pozicania auta

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!