Ahoj, můj brácha a já přilétáme na Kubu (Havana) 10.10.2017 a máme tam od 13.10. zaplacené auto.Program je zatím následující:10 - Havana11 - Havana12 - Havana13 - Půjčení auta - Havana -> Las Terazas (+ prohlídka)14 - Las Terazas -> Vinales15 - Vinales16 - Vinales -> Playa Larga (zátoka sviní)17 - Playa Larga (potápění)18 - Playa Larga -> Playa Giron -> Cienfuegos19 - Cienfuegos (Laguna de Guaramoca) -> Vodopád el Nicho -> Trinidad20 - Trinidad (Valle de los Ingenios)21 - Trinidad (Salto del Caburní)22 - Trindad -> Camaguey (+ prohlídka)23 - Camaguey -> SantiagoPoté cca 2-4 dny v Santiagu. Rozhodujeme se, zda pokračovat ještě dále až na Baracoa a pak 28.10. jet zpátky do Havany na jeden zátah, nebo jestli nepokračovat dále na východ a cestu do Havany si rozkouskovat. 28 - Příjezd do Havany29 - Vrácení auta 10:00 ránoPronájem auta nás vyšel na neuvěřitelných 65€/den (i s Kubánským povinným pojištěním) + benzín, takže pokud jedete na vlastní pěst (třeba autobusy) a chtěli byste se na nějakou část naší výpravy přidat a o výdaje za auto se podělit, budeme jenom rádi :-) Pokud nám nic platit nechcete, tak rádi vypomůžeme krajanům i za dobré slovo ;-) Kontaktujte mě na kabat[tečka]michal[zavináč]gmail[tečka]com.Díky! .

Kuba Říjen 2017 - možnost sdílení půjčeného auta

Založil ve fóru Půjčení auta

1 reakce

Ahoj, můj brácha a já přilétáme na Kubu (Havana) 10.10.2017 a máme tam od 13.10. zaplacené auto.

Program je zatím následující:

10 - Havana

11 - Havana

12 - Havana

13 - Půjčení auta - Havana -> Las Terazas (+ prohlídka)

14 - Las Terazas -> Vinales

15 - Vinales

16 - Vinales -> Playa Larga (zátoka sviní)

17 - Playa Larga (potápění)

18 - Playa Larga -> Playa Giron -> Cienfuegos

19 - Cienfuegos (Laguna de Guaramoca) -> Vodopád el Nicho -> Trinidad

20 - Trinidad (Valle de los Ingenios)

21 - Trinidad (Salto del Caburní)

22 - Trindad -> Camaguey (+ prohlídka)

23 - Camaguey -> Santiago

Poté cca 2-4 dny v Santiagu. Rozhodujeme se, zda pokračovat ještě dále až na Baracoa a pak 28.10. jet zpátky do Havany na jeden zátah, nebo jestli nepokračovat dále na východ a cestu do Havany si rozkouskovat.

28 - Příjezd do Havany

29 - Vrácení auta 10:00 ráno

Pronájem auta nás vyšel na neuvěřitelných 65€/den (i s Kubánským povinným pojištěním) + benzín, takže pokud jedete na vlastní pěst (třeba autobusy) a chtěli byste se na nějakou část naší výpravy přidat a o výdaje za auto se podělit, budeme jenom rádi :-) Pokud nám nic platit nechcete, tak rádi vypomůžeme krajanům i za dobré slovo ;-)

Kontaktujte mě na kabat[tečka]michal[zavináč]gmail[tečka]com.

Díky!

0

Zítra vyjíždíme, v případě zájmu posílejte SMS na +447876154908.

Díky!

0
1 reakce