Europcar - otřesná zkušenost

Napsal p.sobisek 2017-11-09T20:25:30+01:00 ve fóru Půjčení auta
4 odpovědí

Půjčili jsme si na Sardinii od Europcar na týden auto a při přebírání ve tmě garáže zřejmě přehlédli povrchový šrám na předním nárazníku. Byli jsme tedy připraveni na nějaké vícenáklady, ale faktura nám vyrazila dech. Naúčtovali nám navíc EUR 309.4, tedy víc, než stálo půjčovné na celou dobu. Trvalo skoro šest týdnů, než nám poslali dokumentaci, a z ní vyplývá, že nechali vyměnit celý nárazník! Nutně si musím udělat závěr, že tato zdánlivě levná společnost využije každé příležitosti k účtování vícenákladů. V tomto případě jimi byla nejen položka EUR 91.50 označovaná jako administrativní poplatek za poškození, ale zřejmě i nějaká marže za dodáváme kšeftů místnímu autoservisu. Nikdy víc s touto společností!

Tak 309 eur je este v pohode... mne National v Kanade nauctoval za preliacinu na narazniku 1100 kanadskych dolarov :D esteze som mal externe poistenie ktore mi to vsetko preplatilo :)

Tak to naserie. Ja tiež s nimi teraz riešim jeden, našťastie menší problém. V Ománe som si od nich požičal auto na dva a pol týždňa a naúčtovali si o jeden deň viac. Je to iba nejakých 20€ ale aj tak... Na prvý email odpísali ale teraz čakám na ďalšiu odpoveď už niekoľko dní :(

pojištění, pojištění, pojištění,,,, aneb kdo šetří má za tři (pronájmy)

Tak to naserie. Ja tiež s nimi teraz riešim jeden, našťastie menší problém.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!