Plavba po karibiku

Napsal jozefsihelsky 2013-06-23T17:03:09+02:00 ve fóru Vodní doprava

Ahoj, máte někdo i jiné zkušenosti než Carnival? My chceme letos také vyrazit na MSC, minulý rok máme za sebou klasickou malou jachtu a plavbu Chorvatskem, taky to má něco do sebe. Letos chceme zas trochu jiný soudek a zkusit více destinací a obrovskou loď se vším všudy. Fakt je potřeba to kupovat tolik měsíců předem? Dívala jsem se na https://www.rivieratour.cz/cs/akcni-nabidka kde se dají vychytat last-minuty - na plavby jsou třeba poslední dvě místa apod. Tak mě docela zarazilo, že kupujete 6-10 měsíců předem, vždycky jsme měli dovolenou víceméně na poslední chvíli - max dva měsícep před.

Pokud nebydlíš v Karibiku, tak se tam a zpět musíš nějak dopravit a last minute letenky nepatří zrovna k nejlevnějším a cena určitě převýší úsporu za nákup last minute plavby.

A na co se ptáš? Klidně můžeš koupit kdykoliv, třeba na last minute, pokud na nějaký narazíš. Ty levnější kabiny se ale vyprodávají fakt rychle, i rok dopředu.

som uz podozrievavy..legitimna otazka, alebo uz PR na vyssej urovni :))

tonic napsal(a):

som uz podozrievavy..legitimna otazka, alebo uz PR na vyssej urovni :))

Máš pravdu, takhle se nechat nachytat...

Některá fóra (třeba lupa.cz) u komentářů zveřejňují část adresy komentujícího (.113.245.218.static.b2b.upcbusiness.cz). Už s tím byla legrace, když někdo chválil svou firmu z firemní domény. Chtělo by to zavést i na CL.

padrino11 napsal(a):

Máš pravdu, takhle se nechat nachytat...

Ahoj, o žádné PR se nejedná. :D Klidně odkaz smažte. Asi jsem trochu paranoidní, ale když dostanu nějaký nápad, tak kolem toho pak zjišťuju veškerý detaily apod. A jak jsem psala výše - z diskuze tady jsem pochopila, že plavby nakupujete s obrovským předstihem, což mě trochu vylekalo. Protože moje představa byla taková , že chytnu nějaký last minute přes tu Riviéru a čau. Teď ale nevím, jestli je to ideální nápad - last minute na plavby obecně. 

Takže abych se z toho vymotala a napsala to jednoduše. Je vhodní kupovat plavbu na MSC lodích přes lastminute, nebo zkušeněší doporučují vše sjednat s větším předstihem?

Díky a omlouvám se, jestli jsem tu nějak rozvířila vody zbytečně. :) 

Leoš Literák napsal(a):

A na co se ptáš? Klidně můžeš koupit kdykoliv, třeba na last minute, pokud na nějaký narazíš. Ty levnější kabiny se ale vyprodávají fakt rychle, i rok dopředu.

Aha, tohle dává smysl. Na ten last minute tedy zůstávají asi ty dražší kabiny, vid? Takže pokud chci ušetřit - bude lepší pokud vychytám levnější kabinu s předstihem než čekat na last minute, kde to možná zas tak levnější není? Já mám zažito u běžných dovolených, že last minute byl vždy levnější no. :-)

Je to úplně jednoduché - koukni se na stránky lodní společnosti (nebo vyhledávače) a pokus se najít nějaký aktuální last minute. Jaké jsou možnosti?

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!