Pisi pouze informaci, ktera se muze hodit. Vyridili jsme si pres tento web (rentalcars.com) pujceni auta na Madeire (Funchal). Vse probehlo vpodstate v poradku, na miste nam tezce nutili plne pojisteni, GPS, mapy atd. - vse jsme odmitli a nasledne se stalo toto: Manik, ktery nam predaval auto do predavaciho protokolu nezaznamenal vsechny skrabance (na alu discich atd.). Po upozorneni to do obrazku na predavacim protokolu dopsal, my byli v pohode, manik si piskal a odsrouboval nam pritom z vozidla antenu. My v domneni, ze to ma zrejme souvislost s tim, ze jsme odmitli GPS (byla ve vozidle napevno jako soucast displeje autoradia) nic nerikali a v klidu na 3 dny odjeli. Nechci rozepisovat vse, co se odehravalo pri navratu a predavani auta, zkratim to pouze na to, ze nam chteli antenu nauctovat s tim, ze nam ji nekdo zcizil. Chteli nam strhnout z depozitu docela dost penez (holt francouzska srackoauta jsou sice levna, ale origo prislusenstvi na miru zrejme drahe) a nebyt kravalu, ktery jsme tam zacali delat, byli jsme lehci o dost penez. Doted vlastne nevime, jestli nam z karty jeste neco neseberou, protoze blokaci depozitu tam mame az do 28.6. Navic jsme nedostali zadny doklad, kde by bylo jasne psano, ze jsme auto predali v poradku, coz by se vymstilo u pripadne reklamace (nase chyba, ze jsme na tom netrvali, ale byli jsme ve stresu)...proc to vlastne pisu - dejte si pozor, co vse se u prebirani auta deje, protoze spolecnost EUROPCARS ve Funchalu na nas pusobila jednoznacne jako banda, ktera v pripade, kdy zjisti, ze ma minimalni zisk (odmitli jsme vse co nabizeli za penize navic) mela jednoznacne zajem nas s prominutim "pumpnout" pri odevzdavani vozidla  .

Europcars

Založil ve fóru Půjčení auta

8 reakcí

Pisi pouze informaci, ktera se muze hodit. Vyridili jsme si pres tento web (rentalcars.com) pujceni auta na Madeire (Funchal). Vse probehlo vpodstate v poradku, na miste nam tezce nutili plne pojisteni, GPS, mapy atd. - vse jsme odmitli a nasledne se stalo toto: Manik, ktery nam predaval auto do predavaciho protokolu nezaznamenal vsechny skrabance (na alu discich atd.). Po upozorneni to do obrazku na predavacim protokolu dopsal, my byli v pohode, manik si piskal a odsrouboval nam pritom z vozidla antenu. My v domneni, ze to ma zrejme souvislost s tim, ze jsme odmitli GPS (byla ve vozidle napevno jako soucast displeje autoradia) nic nerikali a v klidu na 3 dny odjeli. Nechci rozepisovat vse, co se odehravalo pri navratu a predavani auta, zkratim to pouze na to, ze nam chteli antenu nauctovat s tim, ze nam ji nekdo zcizil. Chteli nam strhnout z depozitu docela dost penez (holt francouzska srackoauta jsou sice levna, ale origo prislusenstvi na miru zrejme drahe) a nebyt kravalu, ktery jsme tam zacali delat, byli jsme lehci o dost penez. Doted vlastne nevime, jestli nam z karty jeste neco neseberou, protoze blokaci depozitu tam mame az do 28.6. Navic jsme nedostali zadny doklad, kde by bylo jasne psano, ze jsme auto predali v poradku, coz by se vymstilo u pripadne reklamace (nase chyba, ze jsme na tom netrvali, ale byli jsme ve stresu)...proc to vlastne pisu - dejte si pozor, co vse se u prebirani auta deje, protoze spolecnost EUROPCARS ve Funchalu na nas pusobila jednoznacne jako banda, ktera v pripade, kdy zjisti, ze ma minimalni zisk (odmitli jsme vse co nabizeli za penize navic) mela jednoznacne zajem nas s prominutim "pumpnout" pri odevzdavani vozidla smiley

0

typický zlodějský půjčovny, půjčení auta na madeiře mě taky čeká ale asi se vyhnu europcars, půjdu do nějaký o trochu dražší, třeba sixt, ale snad míń zlodějský

0 Citovat

No původně po zaplacení částky za námi vybrané vozidlo jsme měli mít auto od "Hertz", po konečném potvrzení objednávky za pár následných dní již byl na vytisklém voucheru od rentalcars.com vůz od "Europcars" (asi na tu dobu u Hetrzů požadovaný nebyl). Až tak bych konkrétní půjčovnu neřešil, spíše je třeba si dát vážně na VŠE pozor. A to jsem se už vypekl minulý rok v Kahului, kdy jsem si u společnosti "Dollar" nechtěně naklikal různá připojištění a zvýšil si tím řádně cenu (předtím se mě baba za přepážkou zeptala, jestli nějaké připojištění chci, já jí sdělil, že nechci a pak jsem již nedůsledně četl jednotlivé statě na terminálku a vše odklikal v domnění, že se jedná pouze o nějaké všeobecné podmínky - má angličtina je slabá). Přišel jsem na to až později, kdy mi z karty strhli tyto peníze - a to jsem si už tenkrát říkal, že si musím dávat větší pozor.

0 Citovat

radši bych měl auto od sixtu nebo i hertze, a pokud by po rezervaci byl napsanej hertz tak bych usiloval o to abych ho od nich měl, letos na sardinii se u autoeurope a myslim i u europcaru mačkali desítky lidí po příletu (sardinie) a klidně tam čekali třeba dvě hodiny než dostali auto, my u sixtu byli druhý a byl čas bábu vyhnat ven aby šla domalovat škrábance

chce to kontrolovat vše, by bylo dobrý VŠE vyjmenovat v bodech na co nezapomenout, ideálně kdyby zde na stránkách byl takový přehled-formulář co udělat po půjčení auto v cizině a jak postupovat aby se na nic nezapomenulo smiley smiley co Dave?

edit: na madeiru bych hrozně rád, měl jsem jí naplánovanou na leden-únor 2014 ale vydsila mě epidemie horečky Dengue http://www.mzv.cz/lisbon/cz/aktuality_z ... deire.html , řešili jste to nějak?

0 Citovat

Hm, tak o dengue na Madeire ctu az ted - cili, nijak jsme to neresili smiley Kazdopadne na komary jsme koncem cervna nikde nenarazili, na nahorni planine jsem akorat chytnul kliste, tak doufam, ze tam nakaza boreliozou a nebo encefalitidou moc neni (to uz ale odbocujeme z tematu "Pujcovny aut" smiley ).

0 Citovat

Ja mel na Funchalu pujcene auto na 7 dni do spolecnosti www.rodavante.com. Vsechno v naprostem poradku. mistni pujcovna, ktere jde o business and dobre jmeno. Male skrabance nikdo neresil. Muze jenom doporucit a cena byla cca 140 eur za 7 dni, plne pojisteni extra pres pojistovnu Mondial za 30 eur.

0 Citovat

Ahojte, server Rodavante po mě vyžaduje nejaké přihlášení a heslo, nevíte jak to vyřešit ?


dík

0 Citovat

zase ve skotsku byli europcars uplne v pohode (pujcovna v paisley u letiste gla international) to mi pripada blby strhat tu firmu kompletne tim nazvem tematu smiley ale taky jsme vsechno prepeclive kontrolovali to je asi samozrejmost

0 Citovat

Pravidelně objednávám auta přes http://hespac.com/rentalcz.htm zatim to vždy bylo bezchybne. Voucher na email do 15 minut od rezervace.  

0
8 reakcí