Malaga - pujceni auta

Založil Matt_jw před 21 dny ve fóru Půjčení auta
8 odpovědí

Zdravim,

na konci ledna letime do Malagy a chceme si pujcit auto. Koukal jsem na Delpaso Car Hire, maji tam balicek All inclusive, ktery by mel zahrnovat uplne vse. Radeji jsem jim psal i mail jestli je to opravdu vse, a ze uz pak nebudu muset nic platit, a odepsali ze je to opravdu vse. Nicmene mam zkusenost z Irska, kde vzdycky stejne chteli jeste penize za dalsi OPRAVDU uz uplne pojisteni a cena pujcovneho vzrostla 2x tolik. Tak jsem se chtel zeptat jestli tady mate nekdo zkusenost s touto pujcovnou, nebo byste doporucili jinou. Aktualne jsem si tam vyhlidl Focuse za nejakych 100ecek na 5 dni.

Diky za rady :)

S dotazem Ti neporadim, ale mam jiny dotaz :D. Planujes Gibraltar? Jestli jo, kde mas v planu nechat auto?

Ahoj, u Del Paso jsem v Malaze pujcoval auto uz 3x a je to asi moje nejoblibenejsi pujcovna worldwide ;). Vsechno je v cene (pokud si zaplatis full cover) a nic nevnucuji. Jedno auto od nich nam vykradli, rozbili zadni okno. V pujcovne nam ho behem 10ti minut vymenili za nove bez jakychkoliv dotazu, papirovani a cehokoliv. Takze za me rozhodne doporucuji ;)

U Gibraltaru doporucuji parkovat v Linea de la Concepcion tesne pred hranicemi v oblasti okolo plaze, dochazka 5 minut na hranice a je tam dost mist zdarma :)

["ips"]

Del Paso Nevím, nevím, ale na Google recenzích je většina zkušeností negativních...

No právě koukám na recenze a jsou hodně mizerné :/

Zdravím Všechny, zrovna vyplňuji formulář nahlášení pojist. události ohledně poškrábaného zadního blatníku, půjčeno od Delpasa ... nějaký šikula se o nás v Rondě otřel a z depozitu nám strhli 300euro, papíry z půjčovny mám, fotky taky, jen technická anglin a je oříšek...

1. co napsat do : Please provide a brief summary of event(s)...

2. a zda začkrtnout v tabulce : Please tick the benefits of the policy you are claiming for... tuto odpověď : Excess or deposit charged by car hire company - jinak jsou konkretizovaný okna, odtah, pneu, podvozek ... ale naše scratch back bumper nikde :-)

předem dík za rady, fakt tápu

Alča

S dotazem ti neporadim, ale rad bych se zeptall jaky typ pojisteni jste meli. Jestli jen ten zaklad nebo to All inclusive?

Přihlášení a registrace