Obzeram sa po aute na september v okoli nyc. Mam vybrate: https://www.priceline.com/rentalcars/re ... loc=EWRN22 Nemozem sa nikde dopatrat k poistnym podmienkam. viete mi poradit ? Nevidim ci cena zahrna vobec LDW (Loss Damage Waive), zarhnute je len: DOMESTIC SECURITY FEE: $40.00 VEHICLE LICENSING COST RECOVERY: $1.07 ENERGY SURCHARGE: .

Prenajom auta - USA

Založil(a) ve fóru Půjčení auta

Díky za info.
U CDW jsem akorát nikde nezjistil, kolik je moje případná spoluúčast při nehodě, abych mohl zde něco připlatit a zbavit se zcela plateb v případě nehody. A je mi jasné, že mi budou cpát kdeco - zažil jsem to už při mém prvním půjčování před pár lety a omylem zaplatil co jsem vlastně původně nepožadoval (neb má angličtina je základní), tak se raději předem ptám, ať mám čas se připravit smiley
Holt to je ta nezkušenost s půjčovnama, protože vždy jezdím všude nejraději místní levnou "low cost" dopravou a půjčovny nevyužívám - kromě skůtrů smiley Tentokrát to ale bohužel nejde. Jinak je mi jasné, že dostanu možná ne to co jsem objednal, ale něco "similar", jak tam taky uvádí.

0 Citovat

Pokud máš Alamo, je tam self-service kiosk (myslím 4), tam to akorát potvrdíš, co máš objednané, dáš kartu, vyjedou ti papíry a jdeš si vybrat auto. Nikdo ti nic nabízet navíc nebude...

0 Citovat

Limity pojistného najdeš v podmínkách půjčovny.
Havarijní pojištění do nulové spoluúčasti je docela drahá záležitost (cca +50%).

Jestli chceš ušetřit, nepůjčuj si offroad, ale to nejlevnější co mají - dostaneš stejně něco většího a na západě USA jsem najel 12.000 km za měsíc a offroad byl potřeba jen v Monument Valley a tam s turisty stejně jezdí indiáni s náklaďáky.

0 Citovat

Díky, tyto informace mi stačí, na nulovou spoluúčast se tedy ani ptát nebudu.
Auto větší potřebujeme, najedeme cca 3200 - 3500 km, takže na malém, městském autě zase šetřit nemám v úmyslu. Chtěl jsem původně něco jako "similar" Toyota Corolla, ale bylo tam v nabídce "similar" Rav4 za cenu jen o 32 USD za 11 dnů navíc, tak jsem šel do toho, ať je trochu pohodlí a dá se tam v případě nouze i přespat. Nechceme být s přítelkyní zase nějak dorasovaní z malého auta smiley
S těmi kiosky by to bylo hodně dobré, díky smiley

0 Citovat

Existuje nějaký rozumný způsob půjčení auta jednosměrně Chicago --> New York?
Poradí mi někdo?

0 Citovat

Mám odzkoušený Ofran, byli jsme s ním v Kanadě a bez problémů. Jsou sice trošku dražší, ale je tam min. spoluúčast ve srovnání s ostatními půjčovnami, když se něco stane - což je třeba brát v potaz, nekoukat jen na cenu za půjčení. Letos chceme západní pobřeží USA ve 4 na 3 týdny v srpnu, nechce se někdo přidat? Jinak našla jsem tady krátký článek o USA http://www.prclanek.mzf.cz/usa-tour-pro-dobrodruhy/, jak cestují a kam cestují ostatní.

0 Citovat

Jakou platební kartu používáte k bookování a placení pronájmu auta v USA? Na mé FIO Mastercard je hologram DEBIT zcela jasně vidět, naopak na VISA ČS je debit pouze malým písmem. Zkoumají to podrobně, nebo si opravdu musím nechat vystavit CREDIT card? Díky za aktuální zkušenosti.

0 Citovat

Nekdy poznaji, i kdyz kartu projedou. Navic ted pres vanoce nas ve vegas v outletech upozornovali, ze meni terminaly a platby kartou a klasickou debetku jim to nesezralo pres magneticky prouzek. V kazdem obchode se proti minulosti ptali jestli budem platit debit nebo kredit a kdyz meli jeste magneticky terminal, tak si tadali doklad totoznosti.

0 Citovat

Nemam problem ukazat OP (Passport) spolu s bankovni kartou (s creditem do mínusu) , ale nechci zustat viset ve WAS D.C. jen proto, že nemám českou CREDIT card při půjčení auta. Prosím o reálné zkušenosti s výpůjčkou přes economycarrentals.com, zda lze vypůjčit i přes standartní VISA (MC) debit card? Pokud jste použily k rezervaci CREDIT card od jake společnosti???? a pokud Vám stačila standartní debitcard (vypadfající jako Creditka), bylo to vpoho???

0 Citovat

Furt dokola. Navíc zrovna v USA bych se divil, kdyby některé společnosti stačila debitka, protože tam se jede prakticky jen v kreditu.

0 Citovat

na 99,9% nepronajmes na debetku, pokud to nemají uvedeno ve svých podmínkách.

0 Citovat

Debet Airbank, 1.2.2017 MIA bez probémů.

0 Citovat

Jestli si chces vypujcit auto pres economycarrentals nebo jiny web, to je nepodstatne. Dulezita je konkretni pujcovna. Nektera pujci, ale vetsina v USA asi ne.

0 Citovat

Alamo ma v podminkach, ze debetky neberou, ale pujcili mi pokazde bez ptani a bez problemu. Stejne tak Thrifty. Spis je to otazka jaky mas limit, aby ti pokryl depozit.

0 Citovat

Půjčoval jsem si auto u Nationalcars, Alamo , Thifty, Economycarrentals, ad. a stalo se mi, že třeba kreditka neprošla čtečkou a chtěli po mně jinou kartu, tak jsem jim dal debetní a bylo to bez problémů, rovněž tak jsem si několikrát půjčil auto rovnou na debetní kartu.

Určitě bych nespoléhal na jednu kartu - vozím jich asi 5 a nějaká se vždy chytne a to platí i pro tankovací automaty, kde byl dost často problém s kartami.

0 Citovat

Alamo loni bralo debitku, ale měli tam nějakou podmínku se zpáteční letenkou. Bohužel nevím co to bylo. Mě to taky loni nevzalo kreditku, ale zachránila to Diners Club.

0 Citovat

Zdravim, nechci zakládat nové téma, tak se zeptám tady. Když si v USA chci půjčit auto, jaké podmínky musím splnit? Narážím hlavně na to, zda musím mít řidičák minimálně jeden rok, což je v některých Evropských autopůjčovnách nutná podmínka. Je toto i v USA? Je problém si půjčit v USA auto na řidičák, který bude v tu dobu platný teprve 3 měsíce? Díky

0 Citovat

To není ani tak otázka stáří řidičáku, jako stáří řidiče. Naprostá většina půjčoven v USA nepůjčí auto řidičům, kterým je méně než 21 let a řidiči mezi 21-25 lety obvykle musí připlatit "young driver fee", protože jsou z pohledu půjčovny rizikovější.

0 Citovat

Proč se tady každý proboha snaží objevit znovu Ameriku smiley Použij služeb nějakého tady mezi čtenáři osvědčeného evropského brokera a máš to levnější a bez starostí. Ani se Sixt Platinum nebo Hertz Gold Plus se napřímo nedostanu na lepší nabídku...

0 Citovat

Tak zrovna Alamo mi vzdy pri vyhledani automaticky zaskrtlo CDW i SLI (pokud je country of residence CZ). A cena +/- porovnatelna s brokery.
Jinak ve zkratce -
CDW - pojisteni skody na vozidle vuci pujcovne (u Alama mi jina nez s nulovou spoluucasti ani nesla zadat)
SLI - pojisteni odpovednosti vuci tretim osobam

Co se tyce auta, taky jsme byli 4 se 3 velkymi kufry, 2 palubnimi a 2 batohy, plus nejakymi temi galony vody a brali jsme standard SUV (v nasem pripade Santa Fe Sport - pohodlny auto s dostatkem mista pro cestujici i vzadu, tragicka prevodovka, do kopce to tahlo jak astmatik)

0 Citovat

Na to jsem se samozrejme dival, ale o pojisteni tam neni nejak nic moc psane. Treba nevidim tam vubec aspon to CDW, ktere na ofiko strankach uvadeji. Tak me to odradilo, protoze vlastne nevim vubec co v tom je a neni za pojisteni.

0 Citovat

SLI jsem prave u nich nikde nevidel zaskrtle. Takto jsi to mel i ty? Cili SLI je automaticky?

0 Citovat

U Alama se to jmenuje trochu jinak - Extended protection. U tebe ji ale nevidim, mozna to maji jinak podle statu kde si auto pujcujes (my ho meli v Kalifornii, ktera ma par vlastnich zakonu co se pujcovani aut tyce)

0 Citovat

Půjčoval jsem na www.economycarrentals.com. Auto přímo na letišti v D.C., nejnižší cena, SLI, CDW, připojištění oken, podvozku atd, připojištění 0. Při mém bádání smiley jsem tohoto poskytovatele shledal nejlepším při srovnámí cenaxvýkon. Stránky v AJ ale velmi přehledné co vše je zahrnuto v pojištění. Cena půjčení na letišti a ve městě téměř totožná.

0 Citovat

Na to jsem nikdy nenarazil, ze by to mel byt problem. Ale samozrejme, neznam podminky vsech americkych pujcoven. Koneckoncu muzete vzdy rict, ze ma novy ridicak, protoze predchozimu skoncila platnost/byl ztracen...

0