Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Petr Filip napsal(a):

Hele já to s tím slevovym kódem jednou zkusil a nestacil se divit. Sice jsem si aktivoval cash back, ale cena ubytování na booking se mi zvedla. Možná ne o celých 10% ale bylo to tak cca. 8%.

Použil som kód pri objednávke viackrát, cena ubytovania vždy ostala bez zmeny.

Nejak nerozumiem, kedy sa ti tá cena vlastne zdvihla - kód predsa zadávaš až v úplne poslednom kroku, pred kliknutím na tlačidlo "Rezervovať a zaplatiť", pričom cena je už zobrazená v tom čase na stránke.

To akože si len vložil ten kód v tom poslednom kroku a cena sa ti ešte pred kliknutím na to tlačidlo  zrazu zdvihla?

0 Citovat

Mně se cena zvedne téměř vždy, když jdu na booking přes odkaz z AIRBANKy. A většinou je to o těch +- 4% dražší (prakticky o tolik,  co dávají cashback), někdy i o víc. Poslední dobou stejně jak v PC tak v mobilu.

0 Citovat

Jo, ale to je neco jineho nez tenhle jednorazovy individualni kod, ktery se zadava az uplne na konec k cene, kterou od zacatku vidim a za ni si vyberu ubytovani.

0 Citovat

Nj takhle to bylo. Já tam šel přes odkaz české spořitelny. 🫣

0 Citovat

První aktivní uživatel, který se ozve zde, tak dostane kód. Na SZ nebudu reagovat.

0 Citovat

Ak by si ho poslal, tak by som bol rád, práve chcem booknuť jedno ubytovanie.

0 Citovat

Tak děkuji předem…..

0 Citovat

Ahoj, kdyby měl někdo slevových kód, rada využiji! Hezky den, Lucie. 

0 Citovat

Dcerunky vyrážejí do světa, pokud by jim někdo ochotný zlevnil pobyt a ušetřil tak mojí kapsu, budu mu povděčen:-) SZ...

0 Citovat

@cali,  mas sz 

0 Citovat

Díky!

0 Citovat

to Misog tobě to jede :-), jak na běžícím páse...

0 Citovat

Ahojte, neměl by někdo prosím slevový kód? Děkuji :)

0 Citovat

Zdravim, nemel by nekdo prosim kod na 10% cashback? Dekuji a krasny slunecny vecer preji ☺️

0 Citovat

Ahoj, kód na10% (max. 2400 Kč) pro nejrychlejšího: WGSMZ5A13Y

Platnost do půlnoci 16.4. Po využití dejte vědět pro ostatní, aby to už nezkoušeli.

1 Citovat

Využito. Děkuji.

0 Citovat

Kdo má CSOB premium a zaplatí kreditní kartou  přes csob v bankovnictví ziská také 10% slevu na bookingu.Pro platby hned./chce si to přečíst podmínky -výhody premium./

1 Citovat

Ahoj, prosím kdo by měl volný kód, o poslání do SZ (z mobilu SZ nefungujou, kdyby to nešlo, dejte mi sem vědět a já pošlu SZ, na kterou lze pak odpovídat). Díky moc.

0 Citovat

Ahojte aj ja sa pridam ak by mal nahodou niekto nepotrebny kodik.

Ked budem mat vratim nabuduce...

Prosim do SZ.

Pekny den

0 Citovat

Ahoj, 

má někdo navíc kód, který nevyužije? Prosím, rád bych ho zužitkoval. Odměnou pro tebe bude báseň dle tvé předlohy :D.

Prosím o zaslání do soukromé zprávy. Děkuji Sultán

0 Citovat

prosím prosím

0 Citovat

Ahoj, kdyby mel nekdo…booking mi zrusil ubytovani a shanim na leto nove 😩 Dekuju

0