Boli ste niekto? Podarilo sa mi kupit lacne letenky tak ak mate niekto nejake tipy ako to tam chodi sem s nimi  .

Ázerbájdžán - Baku

Založil ve fóru Co vidět a navštívit

Hustý! Buď nějaká naivní trubička nebo třeba pseudonovinářky ala Klicperová s Kutilovou...

Každopádně i to je jeden z důsledků globalizace a levné dopravy - výletovat si může každý, i slušně řečeno naivní jedinec. 

 

 

0 Citovat

Zrovna jsem hledal, jestli se o tom uz pise nekde v ceskych novinach. Vypada to, ze jsi prvni, kdo o tom reportuje😁

0 Citovat

Bile ponozky, sandale a si nesmrtelny :)

0 Citovat

Ahoj, vzhledem k levným letenkám Budapest - Baku na brezen (napr. 20-28.3. za cca 3.700 Kc s Wizz lottery clubem) se zeptam. Nebude nekdo touto dobou v Baku se zajmem navstivit oblast Nahorniho Karabachu? Umim zaridit 2 dny pobytu v oblasti. S ofiko povolenim a vyhnutím se minovým polím. Pripadne to muzeme spojit i s pivkem v Baku a kratkou exkurzi po meste.

1 Citovat

Ahoj,

Já jedu 1.-4.3. budeš tam až na konci března? Nebo jsi tam trvaleji?

Sobotu a pondělí mám v plánu trávit v Baku, neděli mám vyhrazenou na nějaký výlet. Náhorní Karabach jsem v plánu neměl ale nějaké pivko určitě dám.

0 Citovat

Budu tam druhou půlku března a pak přelom duben/květen. Začátek března ale nezvládnu. Ten Karabach je komplikovanější v tom, že to nejde každý den. V březnu jen 22.3. a v květnu taky asi jeden až dva termíny. Ty ani já nedám. Tobě by se to asi ani neoplatilo, budeš v Aze chvilku a Karabach je na dva dny, to bys ani pořádně neviděl Baku. 

0 Citovat

Ako to vyzerá teraz v Baku s počasím? Bol som v tom, že je tam teplejšie ako na slovensku, ske keď pozerám predpovede, tak to vyzerá, že je tam podstatne chladnejšie....

0 Citovat

Ahoj,

pokud by někdo měl zájem, tak nabízím 162 AZN. Na ceně se můžeme nějak domluvit, vzhledem k tomu, že se toho potřebuji zbavit. 


img-20240223-192209-1.jpg

0 Citovat

Batuzkar.com napsal(a):

Umim zaridit 2 dny pobytu v oblasti. S ofiko povolenim a vyhnutím se minovým polím. Pripadne to muzeme spojit i s pivkem v Baku a kratkou exkurzi po meste.

 

Kolko prosim stoji takato exkurzia do Karabachu?

0 Citovat

janicek napsal(a):

Ako to vyzerá teraz v Baku s počasím? Bol som v tom, že je tam teplejšie ako na slovensku, ske keď pozerám predpovede, tak to vyzerá, že je tam podstatne chladnejšie....

Ted bude tak 5-10°. Ale pred par dny bylo i 20°. Taky to je takove nevyrovnane, jako u nas

1 Citovat

ondrej.eu napsal(a):

Ahoj,

pokud by někdo měl zájem, tak nabízím 162 AZN. Na ceně se můžeme nějak domluvit, vzhledem k tomu, že se toho potřebuji zbavit. 

Klidne to vezmu, vyuziju to. Kolik za to chces?

0 Citovat

tonic napsal(a):

[citace="Batuzkar.com"]

Umim zaridit 2 dny pobytu v oblasti. S ofiko povolenim a vyhnutím se minovým polím. Pripadne to muzeme spojit i s pivkem v Baku a kratkou exkurzi po meste.

 

Kolko prosim stoji takato exkurzia do Karabachu?

[/citace]

Z Baku na 2 dny do Karabachu s prespanim v Šuše 140 usd. Ja si z toho neberu nic, jen nabizim moznost se pridat, kdyz uz jsem nasel moznost, jak se tam dostat, tak jsem si rikal, ze by to mohlo zajimat vic lidi

1 Citovat

Batuzkar.com napsal(a):

[citace="ondrej.eu"]

Ahoj,

pokud by někdo měl zájem, tak nabízím 162 AZN. Na ceně se můžeme nějak domluvit, vzhledem k tomu, že se toho potřebuji zbavit. 

Klidne to vezmu, vyuziju to. Kolik za to chces?

[/citace]

Tak 19 stovek. Pokud si z PRG, tak ti to můžu někam hodit ;)

0