Nová linka Universal Air PRG-MLA via CAG prodloužené víkendy ČT - NE 132 EUR 15 kg odbavené zavazadlo v ceně. flyuniversalair.com    .

PRG - MLA červen 132 EUR (VO) Dash8400 vč. zavazadla

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

16 reakcí

Nová linka Universal Air PRG-MLA via CAG prodloužené víkendy ČT - NE 132 EUR 15 kg odbavené zavazadlo v ceně.

flyuniversalair.com

 


bez-nazvu.jpg

4

Cagliari o 20 euro levnější, lítají to v trojúhelníku, takže směr na Maltu pouze ve čtvrtky a zpět v neděle. Na Sardinii tam v neděle a zpět v čtvrtky. 

0 Citovat

Je nějaká šance, že to pustí na 5 a více míst za tuhle cenu? Bohužel mi to píše last 5 seats, potřebuji 7.

0 Citovat

Asi bude nutné koupit na dvakrát. 

0 Citovat

Tak myslím, že tato linka nebude mít dlouhého trvání. Dnes směr do Prahy 5 lidí a směr na Maltu 8.

0 Citovat

Divné, cena docelá ok. Možná špatný marketing a málokdo o tom ví.  Protože ani cena ani dny letu mě nepřijdou špatné..

0 Citovat

Myslím, že mají špatný marketing, plus se nedají koupit letenky přes zprostředkovatele (pokud se to tedy teď někdy nezměnilo). No a jelikož spousta lidí kouká na skyscanner a podobně, tak se jim ani tato možnost neukáže a tím pádem ani neví, že tam můžou s nimi letět. 

0 Citovat

Mě už to ukazuje, že žádný let n není dostupný...

0 Citovat

Je to tak. Naposledy jsou v systému letenky na příští týden a pak konec. To moc dlouho nevydrželo 😁

0 Citovat

A vzhledem k tomu že AirMalta má na spoustu termínu minimálně podobné ceny, ale podle letového řadu letí místo 4 a půl, dvě a půl hodiny tak chápu že to lidi nechtějí. Problém bude určitě ten že to není v rezervačních systémech.

 

Trošku bizarne let letí Embraer Marathon Airlines, takže i když je psáno že let má trvat 4 hodiny tak trvá dvě. Což znamená že letadlo pak musí v PRG čekat o dvě hodiny déle, což z hlediska byznysu není určitě ideální. Na druhou stranu pro cestujícího určitě lepší. 

0 Citovat

Ačkoli tam termín mají na září, tak už asi nepoletí.... Bych to letěl.


screenshot-20240614-080553-chrome.jpg

0 Citovat

Tak už přišel email o zrušení letu na září. 

0 Citovat

Ahoj MichaelH,

podařilo se ti z nich vyrazit refund ? Požádal jsem o návrat prostředků stejnou platební metodou (na stejný účet) psali 3-5 dní a jsou to 2 týdny.

0 Citovat

Jestli neposlali, poslal bych do banky žádost o chargeback, pokud bylo placeno kartou, s potvrzením, že slíbili vrátit do 5 dní. 

1 Citovat

Sagy napsal(a):

Ahoj MichaelH,

podařilo se ti z nich vyrazit refund ? Požádal jsem o návrat prostředků stejnou platební metodou (na stejný účet) psali 3-5 dní a jsou to 2 týdny.

Jeste bych to jednou zaurgoval, dal jim tejden dva, a pak chargeback ... 

1 Citovat

Už na účtu eviduji, že mi to posílají zpátky. 


screenshot-20240627-201915-sob-smart.jpg

1 Citovat

Ahoj, děkuji Vám všem, taky jsem obdržel refund přes noc, bylo to teda 15 dni místo 3-5 jak říkali, ale furt lepší než kdybych musel dělat někde zle s tím "chargeback".

0
16 reakcí