Ahoj,ráda bych se zeptala zkušenějších, zda je předpoklad, že by se ještě objevily letenky optimálně Praha - Bangkok na druhou polovinu října 2016 nebo zakoupit normálně? Teď jsem našla cca za 12,5tis, ale vím, že v akci se dají sehnat levněji, jen nevím, zda na toto období není již pozdě. Co se týká počasí, je druhá polovina října OK? Díky moc .

Thajsko-říjen 2016

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

4 reakce

Ahoj,ráda bych se zeptala zkušenějších, zda je předpoklad, že by se ještě objevily letenky optimálně Praha - Bangkok na druhou polovinu října 2016 nebo zakoupit normálně? Teď jsem našla cca za 12,5tis, ale vím, že v akci se dají sehnat levněji, jen nevím, zda na toto období není již pozdě. Co se týká počasí, je druhá polovina října OK? Díky moc

0

Asi bych s tím úplně už moc nepočítal, ale počkal bych do konce srpna a koupil bych co bude.

Ale z Prahy za 12,5k není úplně špatné, ale asi to bude Ukraina a nebo flydubai. Nevím odkud jste, ale z Německa, Maďarska nebo Vídně se dá taky hezky letět.

0 Citovat

Diky, zkusim vydrzet do konce srpna kdyby nahodou a pak to rozlousknu. Praha by byla optimalni ale pokud by to bylo vyhodne v souctu z jineho mesta, tak se vubec nebranim..smiley Videla jsem Viden za 11,5 ale to uz neni takovy rozdil, kdyz k tomu dam cas+cestu do Vidne.

0 Citovat

Nevíte někdo, proč má Emirates z PRG do BKK tak divně rozdělené ty akce?
http://www.emirates.com/cz/czech/destin ... ation=home
Mají
- 05.09.16 - 20.10.16
- 01.11.16 - 05.11.16
- 18.11.16 - 11.12.16
Já bych potřeboval ideálně letět právě mezi tím - 29.10 - 12.11. +/- 1 den.
Ty akce končí 28.08.16 za nižší cenu a 31.08.16 za o trochu vyšší cenu.
Úplně mi to evokuje myšlenku, že jakmile skončí ty aktuální akce, tak Emirates vypíše akce pro změnu na to období mezi těmi aktuálními smiley
Ale ....

Jinak aktuálně na ten můj termín žádná super cena:
- Turkish za 14.5k je stálice - otázkou je jaká bude v listopadu situace v Istanbulu smiley
- China Eastern za 14k - výměnou za delší cestu přes Shanghai
- Finnair za 15.5k - cesta A350 by mohla být fajn
- VIE nebo MUC je tam pak ještě levná Air China přes PEK, z MUC dokonce za něco přes 11k
- hmmm a z VIE nonstop let s EVA za 15k (ale odlet až nedelě nebo před tím už středa)
- z TXL pak AirBerlin/Etihad za 13-14k
- Aeroflot a Ukraine kolem 15k - tomu bych se rád vyhnul smiley

Njn, není to jednoduché.... nejhorší je možnost volby smiley

0 Citovat

Jó to znám, rozhodnutí kdy už koupit je vždycky nejtěžší. Já mám z TXL Air Berlin/Etihad 5.11. až 20.11. za 10200, chtěl jsem So-So a to byla skoro jediná volba okolo 10000. To měl ale Etihad akci jenom do konce července....

Nevíte jestli je TXL otevřený nonstop?

0
4 reakce