Převzato z FT: za bezplatnou registraci získáte bonus 500 mil do MM https://mediencenter-milesandmore.telekom-dienste.de/ .

Miles and More

Založil ve fóru Frequent flyer programy

Ta akcia platí pre Miles and More nie pre Miles and Smiles...

2 Citovat

Patrik _4 napsal(a):

Ahoj, využil jsem akce M&M 30Mil za 1€. Všude do rezervaci jsem napsal své číslo Miles and Smiles u Turkish Airlines (TK***)

Myslíte, ze se mi tam mile pripisou také v rámci Star Aliance nebo to musí byt vyloženě účet u Lufthansa? 

Díky moc za odpoved, jde mi o dost mil 😀

Ne, nepripisou.

2 Citovat

Turecký Miles&Smiles zatím tak štědrý není. Tam jsou to jen 2 míle za 1€. (bývalo i 5 mil)

V tomto je momentálně Miles&More lepší. Snad i ty nasbírané míle půjdou ve skupině Lufthansa hladce využít.

0 Citovat

No zatím se to tváří jako promo jen na prosinec... kdyby to tak zůstalo, tak je to narovinu celkem overpowered, anebo to by to znamenalo, že luftwaffe udělá extrémní repricing celého awardu... 

ještě nevím, zda to tu proběhlo, ale luftwaffe dělá změnu celého FFP od 1/2024 (https://www.premium-flights.com/...-changes/)

0 Citovat

nemyslím si, vždyť se z toho dá vytěžit max 150 tis. miles..

0 Citovat

Ta akce na Miles More je pouze na prosinec (je to na apce přímo uvedené),  jinak stále platí 1eur= 1míle.

0 Citovat

Lze přes booking.com získat míle M&M i v případě, že hostem bude někdo jiný, než je člen M&M a účet booking.com je člena M&M. V rezervaci se zaškrtává, zda je hostem majitel účtu, nebo je rezervace pro někoho jiného. Máte s tím někdo zkušenost i třeba u jiného FFP programu?

0 Citovat

@berda:

Tohle by mě také zajímalo. Znám nějaké lidi kolem sebe, kteří teď rezervují a to číslo MM by mi tam také napsali :-)

0 Citovat

Minimálně bych to zkusil, podle mě to půjde.

1 Citovat

Ahoj, letěl jsem s AI do Indie. Krátké vnitrostátní přelety mi šlo připsat do M&M, ale přílety do Dílí to odmítlo. Víte, co to znamená a jak to vyřešit?

Your request for a retroactive mileage credit‭ AI 153 DELHI-WIEN Economy Class, T on 12/02/2023 has been rejected because Flight data corrected

0 Citovat

To bude tím, že booking class T na metálu Air India vůbec míle do M&M nedává. Jenom v případě, že by to bylo koupené u LH Groupy, tak by to dalo award míle na základě ceny. Pokud to ale bylo koupené (resp. ticketované) u kohokoli jiného, než LH Groupa, tak ani award míle.

https://www.miles-and-more.com/r...ic_01.html

0 Citovat

Máš pravdu, bylo to T. Díky. Taky mohli napsat lepší chybovou hlášku.

0 Citovat

Nakonec jsem oba lety hodil do Turkish, což hodilo 3448 mil.

1 Citovat

Ahoj.

Má někdo zkušenost s rezervací místa v letadlech, když mám let zarezervovaný za míle v M&M? Referenčního kód mi jde otevřít pouze v apce Lufthansa a tam samozřejmě vyber místa nejde, jelikož jsou to jiné letecké společnosti PRG-IST-SIN s Turkish a SIN-KUL s Ethiopian. Díky.

0 Citovat

Zavolej nebo napiš na LH ať Ti pošlou PNR pro Turkish a Ethiopian, nic jednoduššího bohužel není.

2 Citovat

Dotaz… kdyz si koupim let s Lufthansou PRG-NYC-PRG v C za 2.000usd… a chtel bych si mile nacist u United, tak by se mi v pripade, ze budu platinum member nasobila utracena suma v dolarech x9? tzn. ze by se mi pripsalo 18tis mil? Nebo kolik mil by se mi nacetlo?-) Nejak v tom tápu

0 Citovat

Pokud ten let bude koupený u Lufthansy, a bude letěný Lufthansou tak se budou na United míle načítat podle vzdálenosti - V závislosti na booking classe to bude 1x - 2x násobek vzdálenosti.

V případě, že bude koupený u Lufthansy, ale bude to letěný Unitedem, tak se bude aplikovat nápočet mílí podle ceny letenky, takže ano - 9x.

0 Citovat

Super. Diky

0 Citovat

 

V případě, že bude koupený u Lufthansy, ale bude to letěný Unitedem, tak se bude aplikovat nápočet mílí podle ceny letenky, takže ano - 9x.

[/citace]

Takže ne …

• Star Alliance and United partners' tickets that do not begin with 016 earn based on flight distance.

0 Citovat

Tohle je pro me asi v pohode… jsem si to propocitaval a pri nasobeni mil to holt vychazi o neco hur… s tim jsem pripadne pripraven žít.-)

0 Citovat

OLMC1 napsal(a):

Takže ne …

• Star Alliance and United partners' tickets that do not begin with 016 earn based on flight distance.

Ach jo. Samozřejmě, že ano.

To, co cituješ, se týká případů, kdy let není letěný Unitedem. 

Pokud daný let letí United, míle se načítají fare modelem a to bez ohledu na to, kdo ticket vystavil.

Více info zde: https://www.united.com/ual/en/us...nited.html

MileagePlus members will earn MileagePlus miles based on the fare and MileagePlus status for the following flights, with some exclusions listed at the bottom of this page.

  • Flights operated by United and United Express
  • Flights operated by a Star Alliance™ or MileagePlus partner airline for tickets issued by United (ticket number starting with "016")
0 Citovat

Ano, máš pravdu, špatně jsem si to vyložil. 

0