Dubaj levně – jak na to?

Napsal Bogdan J. 2018-04-26T09:18:07+02:00 ve fóru Tipy na ubytování
9 odpovědí

Zdravím. Chceme se v říjnu s přítelkyni vydat do Dubaje na 7 nocí.Jsou hotely levnější v Dubaji nebo Abu Dhabi? Můžete nějaký doporučit ?  Náš požadavek je snídaně nebo polopenze.

Ještě by mě zajímalo zda je lepší booknout hotel ted s předstihem nebo až pár dnu před odletem ? 

Je to stejné jako všude jinde na světě. Pokud chceš do Dubaje, tak samozřejmě hledej hotely v Dubaji.

Cenu si snadno zkontroluješ nyní a výběr je víc než dostačující. Záleží je na vašich preferencích a finančních možnostech. Říjen bude ještě posledním z levnějších měsíců a sehnat výhodnou nabídku nebude problém.

Jen počítej max se snídaní, polopenze se mimo cestovky moc nevede a pozor na to, že ty úplně nejlevnější hotely budou mít zakázáno, abys bydlel s přítelkyní na pokoji, pokud nejste sezdání.

Hotel určitě rezervovat teď, před odletem už nic nenajdeš.

Polpenzia v Dubaji - preboha načo? Inak pre low - cosťákov - pozrite sa na groupon dubai - nájdete tam celkom fajn discount ponuky aj na stravu od vývarovní po 5* hotely.

Pobyt by som asi rozdelil - 4 dni v Dubaji a 3 v Abu Dhabi, alebo  ak len v Dubaji  - pár nocí pri Creeku - v Deire pri metre je to najlacnejšie a pár dní v Dubai Marine

Dubaj "levne" hlavne v lete. To sú ceny hotelov polovičné až tretinové. V Dubaji sú najvýhodnejšie hotely v Deire.  A teda klasika, booking.com a filtrovať podľa ceny a hodnotenia. Ak chcete cenu stlačiť, zoberte apartmán, kde si jednoducho polpenziu vyrobíte.

Dubaj v létě ani zadarmo. Přestupovali jsme v noci a bylo 38 stupňů ..

Veď to, keď chceš lacno, tak treba trpieť :))

A gurmáni si to dají navíc během ramadánu 😋

Moc me spis nenapada co delat 7 dni v Dubaji. Parkrat jsem tam mel delsi prestup, kdy sme dali nejakou mistni atrakci, ala Burj Khalifa, ale vyber co tam zkusit dal uz se dost zuzuje. Pro me prestupni destinace, ale jet na vylet primo tam, tak 3 dny podle me bohate staci.

Když dovolená tak i s lenošením na pláži. A jeden den výlet do abu dhabi.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!