Zdravím. Chceme se v říjnu s přítelkyni vydat do Dubaje na 7 nocí.Jsou hotely levnější v Dubaji nebo Abu Dhabi? Můžete nějaký doporučit ?  Náš požadavek je snídaně nebo polopenze. .

Dubaj levně – jak na to?

Založil ve fóru Tipy na ubytování

Zdravím. Chceme se v říjnu s přítelkyni vydat do Dubaje na 7 nocí.Jsou hotely levnější v Dubaji nebo Abu Dhabi? Můžete nějaký doporučit ?  Náš požadavek je snídaně nebo polopenze.

0

Ještě by mě zajímalo zda je lepší booknout hotel ted s předstihem nebo až pár dnu před odletem ? 

0 Citovat

Je to stejné jako všude jinde na světě. Pokud chceš do Dubaje, tak samozřejmě hledej hotely v Dubaji.

Cenu si snadno zkontroluješ nyní a výběr je víc než dostačující. Záleží je na vašich preferencích a finančních možnostech. Říjen bude ještě posledním z levnějších měsíců a sehnat výhodnou nabídku nebude problém.

Jen počítej max se snídaní, polopenze se mimo cestovky moc nevede a pozor na to, že ty úplně nejlevnější hotely budou mít zakázáno, abys bydlel s přítelkyní na pokoji, pokud nejste sezdání.

Hotel určitě rezervovat teď, před odletem už nic nenajdeš.

0 Citovat

Polpenzia v Dubaji - preboha načo? Inak pre low - cosťákov - pozrite sa na groupon dubai - nájdete tam celkom fajn discount ponuky aj na stravu od vývarovní po 5* hotely.

Pobyt by som asi rozdelil - 4 dni v Dubaji a 3 v Abu Dhabi, alebo  ak len v Dubaji  - pár nocí pri Creeku - v Deire pri metre je to najlacnejšie a pár dní v Dubai Marine

0 Citovat

Dubaj "levne" hlavne v lete. To sú ceny hotelov polovičné až tretinové. V Dubaji sú najvýhodnejšie hotely v Deire.  A teda klasika, booking.com a filtrovať podľa ceny a hodnotenia. Ak chcete cenu stlačiť, zoberte apartmán, kde si jednoducho polpenziu vyrobíte.

0 Citovat

Dubaj v létě ani zadarmo. Přestupovali jsme v noci a bylo 38 stupňů ..

0 Citovat

Veď to, keď chceš lacno, tak treba trpieť :))

0 Citovat

A gurmáni si to dají navíc během ramadánu 😋

0 Citovat

Moc me spis nenapada co delat 7 dni v Dubaji. Parkrat jsem tam mel delsi prestup, kdy sme dali nejakou mistni atrakci, ala Burj Khalifa, ale vyber co tam zkusit dal uz se dost zuzuje. Pro me prestupni destinace, ale jet na vylet primo tam, tak 3 dny podle me bohate staci.

0 Citovat

Když dovolená tak i s lenošením na pláži. A jeden den výlet do abu dhabi.

0 Citovat

Je nejaky mrakodrap v s peknou vyhlidkou a stejne peknou cenou? Za burj khalifa tolik penez rohodne dat nechci. Existuje alternativa (mimo dubai frame, ten zas tak vysoky neni)?

0 Citovat

Tiež som to hľadal, ideme na Frame. Ten má takú akurát polohu na skyline. 

Keby som tu práve nebol s našimi, tak sa určite zahrám na stratenú turistu 

http://ontheroofs.com/dubai/

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Je nejaky mrakodrap v s peknou vyhlidkou a stejne peknou cenou? Za burj khalifa tolik penez rohodne dat nechci. Existuje alternativa (mimo dubai frame, ten zas tak vysoky neni)?

Na to že je to nejvyšší budova na světě je ta cena odpovídající. Být to můj barák, tak byste se nedoplatili...

0 Citovat

 Ja bych ti nedal ani kopejku.Nikdy jsem nepochopil,co lidi vidí na vyhlídce z mrakodrapu a ještě jsou ochotni za to platit ;) Ale nakonec co taky v Dubaji dělat,ze jo :)

0 Citovat

tonic napsal(a):

http://ontheroofs.com/dubai/

Ty fotky jsou krásný. Já bych tedy na ty střechy nevylezl, protože bych se podělal strachy, ale svým způsobem mu závidím pohled na svět z výšky.
0 Citovat

Tak burj khalifa je ikona Dubaje a ve srovnání s tím jaké jsou v Dubaji ceny je to odpovídající. Přijde mi to podobné jako jet do Paříže a nejít na Eiffelovku. Ale chápu, že ne každému se mrakodrapy a výhledy z nich líbí a ten navštíví jinou destinaci.

Já letím do Dubaje příští pátek a chystám se jak na Burj khalifu tak na Frame.


Jinak kdo plánuje cestu do Dubaje na prosinec a chtěl by do Aquaparku na palmovém ostrově tak když koupíte vstupenky teď do 28. listopadu tak mají 50% slevu a to při té ceně vstupného je docela znát. Dá se to rezervovat přes ofiko stránky

https://www.atlantisthepalm.com/...plash-sale

0 Citovat

To je jako rict, ze kazdej ma mobil a nechapes, proc ne vsichni maj iphone. Chapu tvoji myslenku, ale mam smysluplnejsi veci za ktere na tripu utracet nez x tisic za par minut “nej” vyhledu. Stejne me uspokoji i vyhled za tretinu ceny z 500m misto z 8xx metru

0 Citovat

Ivo napsal(a):

To je jako rict, ze kazdej ma mobil a nechapes, proc ne vsichni maj iphone. Chapu tvoji myslenku, ale mam smysluplnejsi veci za ktere na tripu utracet nez x tisic za par minut “nej” vyhledu. Stejne me uspokoji i vyhled za tretinu ceny z 500m misto z 8xx metru


1) není to x tisíc

2) neni to ani zdaleka 8xx m

0 Citovat

Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

1) není to x tisíc


Treba ma hodne bastardu, ktery musi brat s sebou, carevno.
0 Citovat

Osobne nemám rád poznámky, že "musíš ísť

tam a tam, inak ako keby si v tom meste ani nebol". Vždy je to aj tak preplnené turistami a duplom, keď je tam ešte mastné vstupné, to ešte dvojnásobne priťahuje ľudí. z mojich skúseností ma vždy prekvapí niečo, čo nájdem len tak "on the go", ako napr. včera ultimátny hotpot v Abu Dhabi :D

0 Citovat

Martin Š napsal(a):

Tak burj khalifa je ikona Dubaje a ve srovnání s tím jaké jsou v Dubaji ceny je to odpovídající. Přijde mi to podobné jako jet do Paříže a nejít na Eiffelovku. Ale chápu, že ne každému se mrakodrapy a výhledy z nich líbí a ten navštíví jinou destinaci.

Ja jsem se rad podival na chvili do Dubaje a Abu Dhabi a ty mrakodrapy se mi libily, ale uplne mi to stacilo zvenku a ani na chvili jsem neuvazoval, ze bych chtel vyjet nahoru kvuli vyhledu na mesto (i kdyby to stalo par dolaru). Vyhledy mam radeji na horach.

0 Citovat

Presne, ako mám rád mrakodrapy, ale nie za každú cenu. Skôr je zaujímavé, že pri tom počte vysokých budov tu je minimum verejných vyhliadok. Btw, zdravím z JBR beach, je to tu stále stavenisko, ale mladé Rusky to kompenzujú

0 Citovat

tonic napsal(a):

 ale mladé Rusky to kompenzujú


Zaspivaj im

Ukaz vrculu ukaz vrculu :)

0 Citovat

tonic napsal(a):

Btw, zdravím z JBR beach, je to tu stále stavenisko, ale mladé Rusky to kompenzujú


Teda, tu přeplněnost a staveniště na JBR Beach by mně ty rusky asi nevykompenzovaly ani kdyby tam chodily nahoře bez... :-)

0 Citovat

Born2Win napsal(a):


Treba ma hodne bastardu, ktery musi brat s sebou, carevno.

Já ti dám carevnu, carsku rodinu jsme popravili. Já jsem proletářka. A bastardy nemusí tahat nahoru, ale může je nechat žebrat dole.

0