Airbnb.cz je celosvětovým dealerem ubytování v soukromí. Nabídnou můžete i své prostory. Vstupní bonus 500 Kč za doporučení zákazníka: http://Cestujlevne.com/go-airbnb Promo kód na 600 Kč: Airbnbnomades (objednávka nad 150$) .

Airbnb.cz - soukromé apartmány

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Dnešní článek ohledně Airbnb na idnes.cz

http://ekonomika.idnes.cz/airbnb-rust-v ... nomika_rny

0 Citovat

Hrozně mě tam irituje to AirBnB smiley

0 Citovat

asi skor ze sa to pise Airbnb, nie AirBnb smiley

0 Citovat

Už chápu, nedošla mi souvislost s článkem na idnes z předchozí stránky smiley

0 Citovat

Malý tip jak na ušetřit za platbu na airbnb:
1. V nastavení si nastavte zemi trvalého pobytu na některou ze zemí kde se platí 0% DPH (Hong Kong, Gibraltar...), sníží se tím servisní poplatek o DPH.
2. Při platbě vyberte jako zemi fakturace tu zemi, ve které se nachází ubytování a dále v typu platby zvolte paypal a hned poté zvolte vaši zadanou kartu (jinak neproběhne aktualizace ceny). Takhle vám to umožní platit ve stejné měně, jako je ubytování a vyhnete se zlodějskýmu kurzu airbnb na přepočet na koruny a 3% poplatku za převod.

0 Citovat

matej15 - Díky moc, hnedle jsem využil :)

0 Citovat

Zkoušeli jste někdo tento tip? Funguje to? Nebude s tím při případné reklamaci problém, když tam píšou, že je země trvalého pobytu i pro právní účely?

0 Citovat

Jak je to mozne? :D


italie.jpg

0 Citovat

semrad8 napsal(a):

Jak je to mozne? :D

Taky mi ten kupon pošli :)

0 Citovat

je to obyčejný za 750Kč, ale když jsem dal při platbě fakturace itálie :D tak to skočilo do mínusu :D tak nevím zda to půjde nebo ne.... www.airbnb.cz/c/martins78296

0 Citovat

Dal jsem fakturaci Itálii, a adresu normalne z ceska a pustilo to... cena - 12226Kč, tak jsem zvědav, čekám na schválení od hostitele.

0 Citovat

To vypadá na měnový bug. V systému máš 750 kreditu bez měny, která se určí fakturací :-)

0 Citovat

To by bylo dost dobré :-D

0 Citovat

Vypadá to, že ty jejich nemalé poplatky za platbu v jiné měně se už nedají nijak obejít, ani výše DPH.

Už ani nepíší, že je tam 3% poplatek, už jen napíší, že je to přepočet "přes upravený směnný kurz" a zaplatit musíš v měně své karty.

Takže jestli dobře počítám, při platbě ubytování v hodnotě 18 970 HUF mi naúčtují 1 736 CZK, přitom dle kurzu Mastercard nebo mé banky je tam rozdíl kolem 100 CZK

0 Citovat

myslim, ze zatrhli odrb s 0% DPH - neviem to v nastaveniach najst

0 Citovat

200USD kupón SINGAPORE bez minimálnej ceny rezervácie, platný na celom svete

Zjavná chyba u nich, som zvedavý či to budú rušiť. Rezervácia potvrdená, 12USD strhnuté z karty za rezerváciu v hodnote 212USD.

0 Citovat

Zkusil jsem a funguje. Pocitam s tim, ze to zrusi.-) Ale super tip, o tom zadna.

0 Citovat

Kde ten kupon vkládáte?

0 Citovat

Nejdriv klikni na : rezervovat. A az se ti nacte dalsi stranka tak pod servisnim poplatkem je pridat kupon...tak tam.

0 Citovat

"Kupón vypršel."

0 Citovat

7 nocí v Sihanoukville, 11Kč ;-)

0 Citovat

Hmm, škoda, hodil by se :-/

0 Citovat

nedarilo se mi u vybranyho ubytka provest dalsi overeni s aktualni fotkou a nez mne napadlo booknout neco jineho, vyprselo to, to nastve :D

0 Citovat

No Airbnb si okamžitě zablokoval tu částku, tak jsem zvědav jestli to nezruší

0 Citovat

Ja bral Kyjev na 3 noci... ani jsem ten kupon cely nevycerpal, takze jsem platil 0, slovy nula. Ubytko ze strany hostitele schvaleno. Zacinam tomu verit.-)

0