V listopadu letím na týden na Arubu. Přestože tato dovolená bude více méně ve znamení ležení na pláži – s plameňáky, nebo bez nich –, rád bych se seznámil s nějakými tipy na místa či pláže, které bych rozhodně neměl vynechat. Poradíte mi někdo, prosím? .

Aruba

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

5 reakcí

V listopadu letím na týden na Arubu. Přestože tato dovolená bude více méně ve znamení ležení na pláži – s plameňáky, nebo bez nich –, rád bych se seznámil s nějakými tipy na místa či pláže, které bych rozhodně neměl vynechat. Poradíte mi někdo, prosím?

0

Zeptam se co mas za letenky .? Aruba me taky celkem zaujala ,vsiml jsem si ze Tuifly z Bruselu melo zajimave ceny Plaze budou asi fajn , prozkoumane to zatim nemam



0 Citovat

mikir napsal(a):

Zeptam se co mas za letenky .? Aruba me taky celkem zaujala ,vsiml jsem si ze Tuifly z Bruselu melo zajimave ceny Plaze budou asi fajn , prozkoumane to zatim nemam

Letenky mám s Deltou z Houstonu, protože týden předtím budu právě tam, tak mě napadlo to spojit...
0 Citovat

Aha no  ja videl velice prijemnou cenu jednou z Miami  . primy let a jinak vim o tom  Tui  , Holandani jiste taky neco budou mit, na Arubu asi moc zdejsich cestovatelu nelita  , ale asi to muze byt hodne zajimave , pro stabilnejsi pocasi  v hlavni sezone a absence hurikanu

0 Citovat

Tui létá i z Holanska (zpátečky  se dají  najít i pod 300 EUR) a KLM má ABC ostrovy dost často v "akčních" cenách z mnoha dalších destinací.

0 Citovat

mikir napsal(a):

Aha no  ja videl velice prijemnou cenu jednou z Miami  . primy let a jinak vim o tom  Tui  , Holandani jiste taky neco budou mit, na Arubu asi moc zdejsich cestovatelu nelita  , ale asi to muze byt hodne zajimave , pro stabilnejsi pocasi  v hlavni sezone a absence hurikanu

Zrovna dneska jsem viděl letenky z Vídně: https://www.studentagency.cz/let.../?to=Aruba

0
5 reakcí