Menorca

Napsal Tina 2018-07-22T22:04:52+02:00 ve fóru Co vidět a navštívit
5 odpovědí

Ahoj, je tu někdo se zkušeností s ostrovem Menorca? Ráda bych nějaké praktické rady...Kde nejlépe vzít ubytování? Tip na seriózní autopůjčovnu? Jaké jsou ceny jídla v obchodech, restauracích (jsou výrazně dražší než u nás)? Předem moc děkuji za Vaši ochotu se podělit se svými zkušenostmi a radami.

Proc jedete do destinace, o ktere nic nevite? Tady Vam dovcu nikdo nenaplanuje, googlujte a ctete recenze. 

Doporučuji se podívat na wikitravel.org a wikivoyage.org. Najdeš tam všechny tyhle informace od lidí co tam byli. Sám tyhle weby používám, pokud chci zjistit hodně o konkrétním místě.

Mám rád lidi, kterým se nechce nic hledat a raději napíší pět věty, ať se ostatní snaží :) Snad abych nebyl úplný rýpal můžu napsat, že Menorca je opravdu podstatně dražší než naše republika.

niemandos napsal(a):

Mám rád lidi, kterým se nechce nic hledat a raději napíší pět vět, a ať se ostatní snaží :) Snad abych nebyl úplný rýpal můžu napsat, že Menorca je opravdu podstatně dražší než naše republika.

Matej15 - děkuji za tipy, večer kouknu a zkusím načíst. Sarah - googluju a recenze čtu, dovolenou od nikoho naplánovat nepotřebuji. Niemandos - můj dotaz nebyl proto, že se mi nechce nic hledat, číst, ať se snaží ostatní... Hledala jsem praktické rady od lidí, kteří s ostrovem mají zkušenost. Myslím, že tento web se svým fórem byl založen i z toho důvodu, aby zkušenější cestovatelé předávali (pokud se jim chce 😉) své rady a zkušenosti cestovatelským nováčkům. Už jen úvodní věta "Žádná otázka není..." má slova potvrzuje. A já takový cestovatelský nováček jsem, navíc limitovaná svým věkem a "množstvím" dětí 😉.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!