Zdravíčko,v půlce září se chystám s ženou do SFO, koukám po bookingu, že uybtka jsou dost drahý na naše poměry. Mohli byste mě někdo poradit nějaký tip?-Znáte někdo YMCA? Jedna známá mi říkala, že pres ně bydlela v NYC, ale bohužel nemám víc podrobností - je to nějaké občanské sdružení nebo co, už jsem psal i dotaz na SFO "pobočku", ale bez odpovědi-Podmínka je hajzl a neljépe i sprcha v pokoji, takhle sme bydleli v NL i UK s cenovym stropem 1500/noc/pokoj - přes booking a bylo to vcelku super za tu cenu. To ale v SFO nemůžu moc najítCo airbnb? nikdy jsem nezkusil zatím?Dále bych chtěl pujčit auto alespon na pár dní a udělat výlet do yellowstone (nebo yosemite) - ted nevím, kterej je ten blíž SFo a protáhnout to až do LAX s tím, že to je daleko, tak asi s přespáním poblíž LAX a  pak zpět do SFO, čili nejlépe asi na začátku tripu a pak zbytek nocí strávit už v SFO.Vplytí se tam úůjčit atuo - prý sou drahý pojištění? ale když budu rezervovat přes rentalcars, tak by to mělo být vše vidět, co platím ne?Díky  .

SFO týdenní dovolená, kde přespat

Založil ve fóru Tipy na ubytování

Lol to su napady :D aj ked vcera niekto v Tescu vracal zjavne pouzite 5 € plavky wtf. co s tymi ludmi je :D Idem si po pukance, zase zacne prestrelka :D

0 Citovat

Pukance:-))) Jsem četl nejdřív pukavce, tak jsem přemýšlel, po kom ho chceš hodit. No možná se také usadím do křesla a udělám kávičku a budu sledovat.

0 Citovat

3,2,1

fight!

0 Citovat

Treba uz se do USA dostaly i pujcovny… co vim, tak v GC Village v General Store slo vybaveni pujcit. Dal ti poradi google

0 Citovat

Myslel som bloger(ku) ;)))

0 Citovat

A nielen taku hociaku, ale blogerku roka!

https://travelhacker.blog/wp-con...136850.jpg

Neviem tonic, ci vobec mozes pouzivat to slovne spojenie bez copyrightu :)

0 Citovat

Co to je?

0 Citovat

Cali, to nechceš vědět. A kdyby přece jen, mrkni na její "blog". Ale doporučuji si předem nalít něco silnějšího.

0 Citovat

To je neskutečně nesympatická holka

0 Citovat

Tak potmě je každá kočka černá... @jakob - nalil jsem si Shabo XO :-)

0 Citovat

Len trojročné Shabo v Koločave mali tak aspoň tým pripijam na zdravie

0 Citovat

tonic napsal(a):

Len trojročné Shabo v Koločave mali tak aspoň tým pripijam na zdravie

Něco si vyber... A nešetři na sobě:-)



shabo.jpg

0 Citovat

Budem si musieť počkať až do Kyjeva :)

0 Citovat

tak mame po výletu a chtel bych sdělit dojmy a pocity: jedním slovem, Amerika, resp. Kalifornie je nádherná. SAN Francisco totálně nadchlo, videt ggb a dalsi veci, project si lombard st, procházet se ulickama, projet se cable carem a dalsi veci, Pier 39 a pod.... dokázal bych tam představit strávit týden v kuse. Jak někteří psali ze staci den dva - nestačí, kdyz vas to uchvátí, chcete tam byt co nejvic... ale je fakt drahé a proto i z tohoto důvodu dobre ject dal... tahoe bylo překrásné a Yosemite jakbysmet. Vylet sme zakončili cestou California 1 Cca od půlky mezi lax a SFO. Nad pacifikem byly mraky, ale i tak to bylo nádherné. Bohuzel sme byli vším tolik ohrožení, ze sme nabrali skluz uz třetí den a l.a. Sme vyskrtli. Holt nekdy priste. Vzdálenosti Sou velké a opravdu je čím se kochat i po ceste, Takze la nekdy jindy, napr spol s Las Vegas :) jinak sme to projeli v americkém stylu - pujcene sme meli brouka v kabriu, nádhera... Takze Este jednou diky za tipy

0