SFO týdenní dovolená, kde přespat

Napsal lubomir germany 2018-07-24T13:35:44+02:00 ve fóru Tipy na ubytování

Ideme od 28.4 - 12.5, mame len light tarif, cize iba prirucna a celkovo na takuto kratku dobu sa stan asi neoplati, nakoniec tie ubytka ako vas tak citam nie su ziadna financna tragedia. Vyzera, ze nakoniec si v LA poziciame minivan, a my ktori budeme chciet ist obehat Grand Canyon si v LV poziciame na 3 dni auto.

Este musim poriesit Sequoiu a Yosemit, SF pravdepodobne odrezeme lebo vela kilometrov a hore ste uz spominali, ze mesto je tak na 1 den.  Uz len zohnat annual pass? lebo v USA to v narodnych parkoch asi nefunguje ako doma v CSSR ? :D

Annual pass si kup tady od někoho za polovic už použitý...

Kúp stan a spacáky vo Walmarte a potom vráť. Šikovne a lacno :))

@tonic - I ty Brute?

cali napsal(a):

@tonic - I ty Brute?

:)

Hahaha. Takto sme to spravili my. Ale spali sme v aute na nejakom zasitom parkovisku, lebo bola hrozna kosa :D  Teraz mi to pride celkom stupid, ale ked si to tak vezmem, asi by som to vtedy neurobila inak. So stipendiom  10k Kc mesacne sa tam ledva dal zaplatit najom, nieto este cestovat :)

cali napsal(a):

@tonic - I ty Brute?

My sme len hifi vežu tak vracali počas work and travel :)) na cestovanie sme stan aj spacáky kúpili aj doviezli domov. To len tak som dal ako nápad pre nejakého blogera, alebo niekoho kto rád vyj*bava so systémom a potom napr. plače, že z bookingu neprišiel 27 korún cashback 

Já vím, že ty víš, že my víme... Toho blogera:-))))))

Takhle jsem nevracel ani hifi věž. Ale budou tu určitě jiní, co takhle koupí foťák a vrací ho po dovolené.

Lol to su napady :D aj ked vcera niekto v Tescu vracal zjavne pouzite 5 € plavky wtf. co s tymi ludmi je :D Idem si po pukance, zase zacne prestrelka :D

Pukance:-))) Jsem četl nejdřív pukavce, tak jsem přemýšlel, po kom ho chceš hodit. No možná se také usadím do křesla a udělám kávičku a budu sledovat.

3,2,1

fight!

Treba uz se do USA dostaly i pujcovny… co vim, tak v GC Village v General Store slo vybaveni pujcit. Dal ti poradi google

Myslel som bloger(ku) ;)))

A nielen taku hociaku, ale blogerku roka!

https://travelhacker.blog/wp-con...136850.jpg

Neviem tonic, ci vobec mozes pouzivat to slovne spojenie bez copyrightu :)

Co to je?

Cali, to nechceš vědět. A kdyby přece jen, mrkni na její "blog". Ale doporučuji si předem nalít něco silnějšího.

To je neskutečně nesympatická holka

Tak potmě je každá kočka černá... @jakob - nalil jsem si Shabo XO :-)

Len trojročné Shabo v Koločave mali tak aspoň tým pripijam na zdravie

tonic napsal(a):

Len trojročné Shabo v Koločave mali tak aspoň tým pripijam na zdravie

Něco si vyber... A nešetři na sobě:-)

shabo.jpg

Budem si musieť počkať až do Kyjeva :)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!