Mauritius-itinerar

Napsal mikir 2018-09-15T19:43:37+02:00 ve fóru Co vidět a navštívit
0 odpovědí

Za tyden letime na Mauritius na  15 dnu , ubytovani jsem vybral mozna zbytecne na   3 mistech ,ale mame dost dnu , tak se nechceme honit a zbytecne prejizdet

Jedno ubytovani jsem zvoli v  Trou d Eau Douce  , kdy mame v planu BluBay , Ile Aux Allgretes ,Ile aus Crefts

Pak presun na sever a severozapad  do Mont  Choisy  s  umyslem Trou Aux  Biches,  Gran  Bale , pripadne severni ostrovy  a Port Louis ,to mozna uz pri presunu do posledniho mista  ubytovani  ve   Flic en Flac

A tam pak zvladnout La Morne  a Black River

Puvodne jsem mel plan pujcit auto na letisti na celou dobu ,ale prijde mi to zbytecny  luxus, kdyz  ho ve vice dnech vlastne nebudeme  tolik potrebovat

Transfer z letiste do Trou d Eau Douce nabizi ubytovatel ,stejne jako zapujceni auta ,   z Flic en Flac na letiste je opet transfer a myslim , ze ve Flic en Flac  bude pujcovenn dost, pripadne nejaka nabidka vyletu do La Morne a na Blac River 

Tak zbyva poresit tu severni oblast v Mont Choisy a jak se dostat s  Trou  d Eau Douce   do  Mont Choisy , pak uz pres Port Louis do Flic en  Flac problem nevidim 

Ma nekdo zkusenosti a tip na pujcovnu, nebo nejakou dopravu ?  a taky treba na to zda stoji za to ty seveni ostrovy ,v pruvodci jsem uz nejake infomace nacetl , ale asi to bude trosku jak  letos na jare a Jamajce ,jak nenaletet   mistnim aktivnim domorodcum  a vybrat spravne jak pujcovnu aut, tak i ty lodni prepravce, nebo tu prepravu busem

Diky za tipy

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!