Zakládám nové vlákno pro pivní turisty, notorické pivaře i příležitostné alkoholiky. Osobně na každé cestě procházím pivovary či většinu podniků s rukodělným ( craft ) pivem.Pokud budu vědět rád poradím jestli bude mít někdo zájem ;)https://drive.google.com/open?id...sp=sharing .

Cestuj pivně

Založil ve fóru Co vidět a navštívit

Aktuální nabídka v BRUS. Opět krásná návštěva :-D Dneska taky ideální "pivní" počasí. Slunečno, 25 stupňů a bezvětří :-) 


img-3092.jpg
img-3089.jpg

0 Citovat

By mě odtud museli odnést nebo připojit na umělou ledvinu:-)

0 Citovat

Paráda. Já můžu tak poslat nabídku z Ostravy z Oráče...

Ale pro někoho by to taky mohlo být cestujlevne :)

0 Citovat

Brno, Poštovská ul.


1.jpg
2.jpg

0 Citovat

Batumi


Sami ludi - dole fajn bar, hore par stolov, na vyber 13piv, ceny trochu vyssie ale lubi sa mi tu, bo dnes tu obsluhuje fesna blondina, minule tu zas boli druzny ukrajinci :)

0 Citovat

Možná někdo z vás zaregistroval úsměvný pivní  konflikt s Indií, tak jsem neváhal a opatřil si vzorek:-) Pivovar doplním do mapy.

https://www.idnes.cz/zpravy/doma...domaci_lre


img-20190729-192758.jpg

0 Citovat

BTW nějaký pivní tip pro Berlín? Mám tam v srpnu jeden večer :-) 

0 Citovat

toncek napsal(a):

BTW nějaký pivní tip pro Berlín? Mám tam v srpnu jeden večer :-) 

Brewdog otevřel nový brew house. Je to místo Stone brewing. Osobně už moc Brewdog nemusím ale ten nový plac v Marienparku vypadá zajímavě.

0 Citovat

V sobotu po dvou letech osvěžení v Krakově:

Strefa Piwa  - pro mě premiéra i když už to tam nějakou dobu stojí, House of Beer - záchrana u náměstí, a pro mě nová Beer Street.

Jak tak pomalu šplhají ceny u nás, tak u některých vzorků už mi ten rozdíl ani nepřišel :)

Doporučovat nic nebudu. Ideál je si vybrat podle aktuálního složení píp na legendárním www.ontap.pl

Kvalita fotek bohužel odpovídá vypitým pivům.



img-20190810-180124.jpg
img-20190810-181504.jpg
img-20190810-191025.jpg
img-20190810-210220.jpg

0 Citovat

Nemam fotky, ale fajn vlastne pivo maju v Kaliningrade v podniku Chmel a aj vyborne tam varia. Ceny vyssie, ale kto navstivil Bratislavu, tak je zvyknuty :D

https://goo.gl/maps/7Y7mN4bYT8WPqnre8

0 Citovat

jakob napsal(a):

Brewdog otevřel nový brew house. Je to místo Stone brewing. Osobně už moc Brewdog nemusím ale ten nový plac v Marienparku vypadá zajímavě.


Dík za tip. Zrovna dneska jsem dělal menší průzkum a narazil na tohle: 


http://protokollberlin.de/ 

http://www.eschenbraeu.de/de/brauerei.shtml


Ten Eschenbraeu máme asi 2 zastávky U bahnem od hotelu, takže to z něho dělá vhodné místo :-D  

0 Citovat

Doplnil jsem mapu o další kousek - Zlatá kráva v Nepomuku. Lze i prohlídka pivovaru, nejlépe ale spojit konzumaci se skvělým jídlem v Angusfarm v nedalekých Soběsukách...


img-20190816-143328.jpg

0 Citovat

[citace="cali"]

Pokud by tu byli nějací milovníci piva a Ukrajiny, tak na přelom září a října je plánována Great ukrainian cross country beer race:-) Ca. 10-14 dnů z Užhorodu, přes Žitomir, Kyjev, Charkov, Dnipro, Cherson, Oděsu a zpět. /citace]


Ako to vyzera s vyletom?

0 Citovat

Bude, pošlu ti SZ s detaily. Tedy věřím, že bude, psal jsem hlavnímu organizátorovi...

0 Citovat

super, dufam, ze mi bude datum pasovat

0 Citovat

Tip na nieco v Budapesti kde je kombinacia chutne jedlo a chutne "craft" pivko?

0 Citovat

Krakov? Co je pre vas topka? Cena, kobietky a kvalita.


0 Citovat

baca12 napsal(a):

Krakov? Co je pre vas topka? Cena, kobietky a kvalita.


Omerta, Beer street, BroPub. Cenově asi nejlépe Strefa Piwa. Rád se i rozvalím v gauču v House of Beer

0 Citovat

Kilecko napsal(a):

Tip na nieco v Budapesti kde je kombinacia chutne jedlo a chutne "craft" pivko?

Neked Csak Dezső!

Brewdog Budapest

možná Beer brothers


0 Citovat

Diky Jakobe!

Inak pozeram ten Brewdog a za Punk Ipu chcu 2000 forintov? (podla clanku z 2018). Celkom vypek

0 Citovat

No ceny jsou v celé Budapešti dost vyhypované. Bohužel.

S mojí máme na 4 dny 100k :)

0 Citovat

"Yeltsin bar" Kaliningrad  (kedze vizova politika je priazniva;)  ceny take turisticke, ale zase prijemne posedenie a asi 15 druhov piv, neskor aj ziva hudba.

0 Citovat

Píšu si. Příští rok otestujeme.

0 Citovat

Tak nakoniec v Budapesti v podstate nahodne navstiveny podnik First Craft Beer & BBQ. 20 piv na vycape, cca polovica bola od nich co si sami varia, zvysok rozne ine znacky. Da sa tam aj pohode najest, burgre, steaky, rebierka atd. Cena za pivo zacina na nejakych 900forintov za 0,4l (ale vsetko capuju aj 0,2l za polovicne ceny co mi pride fajn ak chce clovek ochutnavat), akurat  ze si automaticky uctuju 13% service charge a je to uvedene akurat na napojovom listku na poslednej strane malym pismom. Ale inak celkovo pohoda...

Potom sme este boli v Szimple, je to vraj dost zname cize kopec ludi.  Je to vlastne X barov pokope, kde maju v kazdom aj nejake pivne specialy + hore na poschodi bol jeden bar cisto len pivarsky, asi 8 druhov, vsetko specialy, ceny ale okolo 1400-1500 forintov a viac za 0,5l. Ale celkovo to mozem odporucit, clovek si da 2-3 pivka a zatial si to tam cele prejde

0 Citovat

Pěkně. No já se tam chystám už dlouho (naposledy jsme byli před 8 lety) tak snad to konečně vyjde a taky přispěju nějakou recenzí.

0