Nevím do jaké míry je reálná úspěšnost, proto to házím sem.Na jediný termín lze koupit a hned zaplatit zájezd se snídaní do hotelu Bin Majid Acacia za super cenovku 6 690 Kč. V ceně jsou lety s Emirates a za příplatek lze vzít i polopenzi či all–inclusive (zřejmě jen plná penze).https://www.eximtours.cz/spojene...om=1437487 .

Emiráty v červnu v Bin Majid Acacia za 6 690 Kč

Založil ve fóru Zájezdy s CK

10 reakcí

Nevím do jaké míry je reálná úspěšnost, proto to házím sem.

Na jediný termín lze koupit a hned zaplatit zájezd se snídaní do hotelu Bin Majid Acacia za super cenovku 6 690 Kč. V ceně jsou lety s Emirates a za příplatek lze vzít i polopenzi či all–inclusive (zřejmě jen plná penze).

https://www.eximtours.cz/spojene...om=1437487

0

Cena neplatí: pro výslednou kalkulaci konečné ceny zájezdu musíte mít vybranou stravu...

0 Citovat

je psaný, že platí pro snídani... cena se zobrazuje pro 2 osoby

0 Citovat

A ted mi řeknětě, jak je tahle cena možná? To budou v hotelu měnit klimatizaci a proto ta sleva? Mít čas, hnedka beru.

0 Citovat

Karel napsal(a):

A ted mi řeknětě, jak je tahle cena možná? 


Protože je to v červnu?

0 Citovat


6-1.png

0 Citovat

Nekteri radi do tepla. Jsou magori, co tam poleti v srpnu…

0 Citovat

Je to špatně naceněný termín. Ostatní zájezdy v létě jsou stejně dvakrát dražší.

Zajímá mě ale fakt to, když službu koupíš, zda najdou nějakou skulinu jak to zrušit. 

0 Citovat

Born2Win napsal(a):

Nekteri radi do tepla. Jsou magori, co tam poleti v srpnu…

S infantom do 6 mesiacov, keď to je levne

0 Citovat

Petr76 napsal(a):


Protože je to v červnu?


Tak jasně, teplota mě napadla jako první. Jelikož jsou ale ceny okolo vyšší, spíš jsem myslel, zda není nějaký svátek, něco.
Ale ok, kombinace vražedné teplo a chyba v nacenění dává smysl. 
Díval jsem se i na fotky okolí a teda bez AI je to nesmysl.

0 Citovat

Tou teplotou to není. Je to error, ale jde kouoit a zaplatit :) už jen letenky s Emirates nestojí 6 tisíc. 

Z toho hotelu máš shuttle na jejich druhý hotel u moře s bazény, tam je to určite lepší, ale možnosti stravování jsem nezkoumal. 

0
10 reakcí