Dobrý den,neměl by někdo zájem o ubytovaní v Barceloně? Mám zaplaceno přes booking.com na 8 dní v centru města:Pensión 45, adresa: Tallers, 45 Principal, Ciutat Vella, Barcelona, 08001, Španělsko.Bohužel nemohu jet a storno poplatek je ve výši € 500. Prozatím termín červenec,ale možno změnit! Kdyby měl někdo zájem odkoupit ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se sdílenou koupelnou za € 250 (včetně všech poplatků) ozvěte se na email: silvia.svoradova@seznam.cz.Předem děkuji Svoradová Silvia .

Nabídka ubytování BARCELONA

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

2 reakce

Dobrý den,neměl by někdo zájem o ubytovaní v Barceloně? Mám zaplaceno přes booking.com na 8 dní v centru města:Pensión 45, adresa: Tallers, 45 Principal, Ciutat Vella, Barcelona, 08001, Španělsko.Bohužel nemohu jet a storno poplatek je ve výši € 500. Prozatím termín červenec,ale možno změnit! Kdyby měl někdo zájem odkoupit ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se sdílenou koupelnou za € 250 (včetně všech poplatků) ozvěte se na email: silvia.svoradova@seznam.cz.Předem děkuji Svoradová Silvia

0

Držím palce nech sa to podarí presunúť, no nedá mi otázku, prečo ste bookli ubytko mesiace dopredu bez možnosti storna?

0 Citovat

Zkus kontaktovat Booking - některé i nenávratné rezervace jdou v určité době před termínem příjezdu bezplatně zrušit.

0
2 reakce