Ahoj, setkali jste se s tím, že na Airbnb se ukazují nesmyslně nízké ceny? V podstatě se asi jedná o ceny v eurech, ale mně je to ukazuje v korunách. Například ubytování na měsíc v Chorvatsku za 2000 Kč. Rezervaci mi to normálně nechá proklikat, až když změním třeba datum, tak je cena najednou 20ti násobná.Pěkně mě to rozčiluje, protože chci nastavit filtr na nízké ceny a pořád mi tam lezou takové nabídky. A ještě dotaz - pokud bych se rozhodla takové ubytování zabookovat a strhnul se mi na to kredit a hostitel ho odmítnul (což předpokládám), vrátí mi airbnb ten kredit? V podmínkách píšou, že se kredit zruší, když já zruším rezervaci. Ale když vidím, jak to funguje, tak bych radši osobní zkušenost. :)Díky moc :) .

Airbnb - nesmyslně nízké ceny

Založila ve fóru Tipy na ubytování

3 reakce

Ahoj, setkali jste se s tím, že na Airbnb se ukazují nesmyslně nízké ceny? V podstatě se asi jedná o ceny v eurech, ale mně je to ukazuje v korunách. Například ubytování na měsíc v Chorvatsku za 2000 Kč. Rezervaci mi to normálně nechá proklikat, až když změním třeba datum, tak je cena najednou 20ti násobná.

Pěkně mě to rozčiluje, protože chci nastavit filtr na nízké ceny a pořád mi tam lezou takové nabídky. 

A ještě dotaz - pokud bych se rozhodla takové ubytování zabookovat a strhnul se mi na to kredit a hostitel ho odmítnul (což předpokládám), vrátí mi airbnb ten kredit? V podmínkách píšou, že se kredit zruší, když já zruším rezervaci. Ale když vidím, jak to funguje, tak bych radši osobní zkušenost. :)

Díky moc :)

0

Nesetkal jsem se s tim, ale jestli se ti to deje na pc, zkus takovy ty klasicky IT triky jako smazat cookies, historii… treba to pomuze

0 Citovat

Pozor taky na fejkový weby, který se tváří jako oficiální Airbnb, ve skutečnosti to jsou ale podvody, kdy vás nalákají na výhodnou nabídku (typicky nesmyslně nízká cena), zaplatíte, ale ubytko a peníze už neuvidíte. V práci jsme těchto případů řešili již několik... proto bookujte až tehdy, když jste si splehlivě jistí, že jste na off. webu abnb

0 Citovat

Born2Win napsal(a):

Nesetkal jsem se s tim, ale jestli se ti to deje na pc, zkus takovy ty klasicky IT triky jako smazat cookies, historii… treba to pomuze


To nevim presne s cim by tohle mohlo pomoct v tomhle pripade :)


Kdyz si priste zkusis nejdriv procist poradne stavajici forum, tak zjistis, ze stejny dotaz se resil v airbnb foru cca pred 2 mesicema - tyhle chybky se na airbnb casto deji diky chybe hostitele kombinaci ruznych faktoru pri nastaveni long term discountu - nejjendodussi cesta je to zabookovat a hostitel musi rezervaci za danou cenu nejdriv potvrdit - bud to potvrdi a nebo ne - pokud ne, penize dostanes zpatky.. :)


+ je na airbnb k dispozici filtr cen, ktery umi odfiltrovat nejlevnejsi i nejdrazsi nabidky.. ;)

0
3 reakce