Ahoj, chtěl bych pochválit tento web a hned bych se zeptal: Nemáte někdo tip na ubytování v LA ? .

Los Angeles

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

Ahoj, chtěl bych pochválit tento web a hned bych se zeptal: Nemáte někdo tip na ubytování v LA ?

0

Ahoj, tento hotel vypadá zajímavě - hlavně ta cena ...

0 Citovat

Dobrý den, mohli byste mi prosím poradit kdy a kde koupit nejlevnější letenky do los angeles na záři 2018? Děkuji za odpověď. Tomáš

0 Citovat

Stačí sledovat tento web. Určitě na září něco bude. Už je po sezóně. Záleží odkud a jestli s kufrem, nebo bez a jaké preferujete pohodlí.

0 Citovat

Ahoj, má někdo bližší zkušenost s těmi budgetovými možnostmi ubytování v LA, co vyjíždí už od 16 USD na noc? To se mi zdá na US až neskutečně levné a čekám nějakou řádnou zradu. Ocením hlavně politicky nekorektní postřehy o čistotě a skladě hostů.

0 Citovat

16 USD na noc to je stan na chodníku na Venice Beach ne? 

0 Citovat

Mě se neptej. Sám na to koukám s otevřenou pusou. Už dřív mě zaujalo ve zdejším průvodci, že hostely v LA od 20-25 USD za noc. Booking.com to potvrzuje.

Odkaz, jestli ho fórum nezmrší - https://www.booking.com/searchre...position=1 - jinak LA 16.-17.10.

0 Citovat

LA je i zadarmo drahé.

0 Citovat

Veď to sú unimobunky ...

0 Citovat

tvl Michal jede co příspěvek to novej level absurdity. To ubytko vypadá fajn ....lol!

0 Citovat

Tak na tenhle cestopis se upřímně těším. Michale LA  a ještě více SF mají snad nejhorší poměr cena/kvalita ubytování na světě. V LA jsem zaplatil 2000 Kč na noc za motel u dálnice in the hood, který byl snad nejhorší a nejšpinavější, kde jsem kdy byl. A to jsem zdaleka nebral ten nejlevnější. V porovnání s ostatníma, tenhle měl ještě relativně ne tak špatné recenze a fotky jako ty ostatní. Po setmění jsem se tam i bál vyjít a do 1km vzdáleného 7-11 jsem raději jel Uberem. Slušné ubytování v lepších čtvrtích začíná na násobcích toho, co jsem zaplatil já. Podle tvého stylu cestování předpokládám, že ani auto půjčovat nebudeš a zároveň asi určitě budeš chtít jet i mimo LA. Tím pádem to pro tebe bude všechno ještě daleko dražší, protože většina ubytek s jen trochu příznivějším poměrem cena/kvality leží naprosto mimo dosah nějaké veřejné dopravy nebo pěší vzdálenosti.

Když vidím ty fotky toho ubytka za 16 USD, tak to toho bych nešel ani kdyby mi zaplatili.
0 Citovat

Mě to spíš zaujalo, že to v USA jde i tak "levně", až jsem koukal. Spíš bych šel do nějakého hostelu za 20-25 $, ale vím, že USA jsou dost specifické co se čistoty týče a v takovém hostelu bych čekal moře ilegálů. Každopádně letenku nemám a vzhledem k tomu výše si ji ještě dvakrát rozmyslím :D Odpočinek pro mě znamená být bez půjčeného auta ;)

0 Citovat

To bude stan na Skid Row, prej tam ted radi tubera, brisni tyfus a cernej mor, nedavno jsem o tom videl docela zajimavou reportaz :]

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

To bude stan na Skid Row, prej tam ted radi tubera, brisni tyfus a cernej mor, nedavno jsem o tom videl docela zajimavou reportaz :]

Pravda na Venice by ten stan stál víc, tam by byla přirážka za výhled na moře.
0 Citovat

Michal napsal(a):

Mě to spíš zaujalo, že to v USA jde i tak "levně", až jsem koukal. Spíš bych šel do nějakého hostelu za 20-25 $, ale vím, že USA jsou dost specifické co se čistoty týče a v takovém hostelu bych čekal moře ilegálů. Každopádně letenku nemám a vzhledem k tomu výše si ji ještě dvakrát rozmyslím :D Odpočinek pro mě znamená být bez půjčeného auta ;)


A můžeš mi prozradit, který z tvých šílených rychlotripů byl odpočinkový? Z těch Tvých cestopisů úplně čiší extrémní snaha poběhat všechny hlavní turistické cíle v co nejkratším čase, aby sis mohl odškrtnout. Jinak ono zrovna v USA je šetření na půjčení auta šetření dost na nepravém místě, ale to je asi v tvém případě házení hrachu na stěnu. Ještě teda co mě totálně dostalo, bylo to, jak ses v Indii stravoval prakticky výhradně v nadnárodních řetězcích. Pro pochopení určitě země, její kultury a nasátí atmosféry je podle mě naprosto nezbytné poznat i kuchyni a pobýt s místními ve všech typech stravovacích zařízení, od jídla na ulici (dá se vybrat i pro hygieniky takové, které je zcela bezpečné), až po lepší podniky. A zrovna Indie je na jídlo extrémně rozmanitá a vybere si tam každý si myslím.

0 Citovat

eremi napsal(a): Pro pochopení určitě země, její kultury a nasátí atmosféry je podle mě naprosto nezbytné poznat i kuchyni a pobýt s místními ve všech typech stravovacích zařízení, od jídla na ulici (dá se vybrat i pro hygieniky takové, které je zcela bezpečné), až po lepší podniky. 


To asi ano, ale zrovna v Indii jsem byl tak zaskočen tím hicem, smradem a špínou všude, že jsem fungoval na Cole a sušenkách.  V horách už to bylo - co do apetitu - o něco lepší. A z Brazílie jsem si před nějakými šesti lety přivezl v GI traktu nějaký suvenýr, čímž pro mne streetfood skončilo a teď chodím jako pablb do Mekáče.

Michal napsal(a):

Mě to spíš zaujalo, že to v USA jde i tak "levně", až jsem koukal.

Zkus cestovat tam kam chceš, ne tam kde je (zdánlivě) levně. Pak i ty cestopisy nebudou vypadat jako že cestuješ za trest. I když klobouk dolů před tvou sebekázní... já bych se v zimě ve čtyři ráno na cestu sám asi nepřinutil vstát... a kdyby, tak jsem po celou cestu nasranej taky.

0 Citovat

Jak říkám, i na ulici si můžeš dát u stánku bezpečné věci (ovoce třeba), jde spíš o tu atmosféru. A jinak myslím, že všude se dají najít solidní restaurace, kde riziko je velmi nízké (právě především ty, kam chodí místní, případně na jejich doporučení), ale to už zase něco stojí, takže nic pro Michala.

0 Citovat

eremi napsal(a): Pro pochopení určitě země, její kultury a nasátí atmosféry je podle mě naprosto nezbytné poznat i kuchyni a pobýt s místními ve všech typech stravovacích zařízení, od jídla na ulici (dá se vybrat i pro hygieniky takové, které je zcela bezpečné), až po lepší podniky. A zrovna Indie je na jídlo extrémně rozmanitá a vybere si tam každý si myslím.

Párkrát jsem si dal něco místního, co vypadalo podle doporučení čistě a chodili tam místní, ale i tak to mělo nevalné výsledky. Od té doby tam už jen nadnárodní pochutiny.

0 Citovat

Moje zkusenost z rocniho pobytu v Indii - nejvetsi sracku vzdycky chytnes z hotelovy restaurace v 5* Hiltonu, restosky pro mistnaky jsou pomerne safe, ale kamarad co za mnou prijel dostal uplavici z manipuri, co si koupil u stanku vedle silnice.. :)


Ja sem tam vsechno vylecil rejzi s jogurtem, ale on skoncil v nemocnici na kapackach :)
0 Citovat

Michal napsal(a):

Párkrát jsem si dal něco místního, co vypadalo podle doporučení čistě a chodili tam místní, ale i tak to mělo nevalné výsledky. Od té doby tam už jen nadnárodní pochutiny.

Musíš začít trénovat zažívací trakt :)
0 Citovat

Offtopic: za posledné roky cestovania som sa posral len raz. Minulý týždeň, keď robil tatko obed.

0 Citovat

:D

0 Citovat

matej15 napsal(a): Tak na tenhle cestopis se upřímně těším. Michale LA  a ještě více SF mají snad nejhorší poměr cena/kvalita ubytování na světě. V LA jsem zaplatil 2000 Kč na noc za motel u dálnice in the hood, který byl snad nejhorší a nejšpinavější, kde jsem kdy byl. A to jsem zdaleka nebral ten nejlevnější. V porovnání s ostatníma, tenhle měl ještě relativně ne tak špatné recenze a fotky jako ty ostatní. Po setmění jsem se tam i bál vyjít a do 1km vzdáleného 7-11 jsem raději jel Uberem. Slušné ubytování v lepších čtvrtích začíná na násobcích toho, co jsem zaplatil já. Podle tvého stylu cestování předpokládám, že ani auto půjčovat nebudeš a zároveň asi určitě budeš chtít jet i mimo LA. Tím pádem to pro tebe bude všechno ještě daleko dražší, protože většina ubytek s jen trochu příznivějším poměrem cena/kvality leží naprosto mimo dosah nějaké veřejné dopravy nebo pěší vzdálenosti.

Když vidím ty fotky toho ubytka za 16 USD, tak to toho bych nešel ani kdyby mi zaplatili.


taky to teď řešíme a tedy je to masakr... pod 1000 Kč v nějaké dormitory pro 12 osob nic moc není a nějaké levnější alternativy vždy znamenají 2 hodiny cesty do centra a 2 hodiny cesty zpátky :-O nemá třeba někdo nějaký super couchsurfing kontakt? :) nebo zna tam nekdo nejakeho krajana ktery rad potka dalsi bratry a sestry? :))

0 Citovat

Zkus se přihlásit na FB do skupiny Cesi a Slováci v USA a poptat se tam. Občas tam i někdo ubytování sám nabízí. Jinak my ubyt. v LA řešíme nikdy v centru, ale většinou do 100 mil od LA. Ideální je např. Victorville.

0 Citovat

To jsou ti cestovatele... Letenku honem koupit za 7k, ale pak jsou prekvapeni kolik stoji ubytovani, jidlo, vstupy, auto... zkuste si nejdrive, kdyz kupujete opici, zjistit kolik sezere bananu a kolik ty banany stoji... rada nad zlato...

0