Ahoj. Zaplatil jsem si ubytování pro mojí cestu na střední východ, ale bohužel z pracovních důvodů nebudu moci odcestoval. Pokud bych udělal storno vrátí mi pouze nějakých 40% což mi přijde škoda. Proto nabízím následující. Je možné přenechat samostatně každý hotel, nebo komplet (sleva možná domluvou). 1. Grand Hyatt Dubai 5* 24.4.-1.5.2020 - 7 nocí, polopenze s nápoji k večeři, pokoj Club pro 2 osoby s neomezeným vstupem do Lounge - cena za pokoj 1.300,- € (cena na bookingu 50tis) 2. Rotana Salalah Resort 5* 1.5.-8.5.2020 - 7 nocí, all inclusive, pokoj Classic pro 2 osoby - cena 1.100,- € (cena na ofiko stránkách se snídaní 30tis) 3. Anantara Al Baleed 5* 8.5.-15.5.2020 - 7 nocí, plná penze, jednoložnicová villa s vlastním bazénem pro 2 osoby (ložnice, obývací pokoj, koupelna, zahrada s terasou a bazénem ca 170m2) - cena 2.800,-€ (cena na bookingu pres 150tis a na ofiko strankach pres 7tis USD) V případě zájmu podám bližší info.   .

Prodám luxusní ubytování Dubaj a Omán duben/květen 2020

Založil ve fóru Tipy na ubytování

Ahoj. Zaplatil jsem si ubytování pro mojí cestu na střední východ, ale bohužel z pracovních důvodů nebudu moci odcestoval. Pokud bych udělal storno vrátí mi pouze nějakých 40% což mi přijde škoda. Proto nabízím následující. Je možné přenechat samostatně každý hotel, nebo komplet (sleva možná domluvou).


1. Grand Hyatt Dubai 5* 24.4.-1.5.2020 - 7 nocí, polopenze s nápoji k večeři, pokoj Club pro 2 osoby s neomezeným vstupem do Lounge - cena za pokoj 1.300,- € (cena na bookingu 50tis)


2. Rotana Salalah Resort 5* 1.5.-8.5.2020 - 7 nocí, all inclusive, pokoj Classic pro 2 osoby - cena 1.100,- € (cena na ofiko stránkách se snídaní 30tis)


3. Anantara Al Baleed 5* 8.5.-15.5.2020 - 7 nocí, plná penze, jednoložnicová villa s vlastním bazénem pro 2 osoby (ložnice, obývací pokoj, koupelna, zahrada s terasou a bazénem ca 170m2) - cena 2.800,-€ (cena na bookingu pres 150tis a na ofiko strankach pres 7tis USD)


V případě zájmu podám bližší info. 



0

Pracuješ jako OSVČ nebo zaměstnanec? Pokud jako zaměstnanec a měl jsi dovolenou ŘÁDNĚ schválenou, měl by ti náklady na storno uhradit zaměstnavatel.

0 Citovat

Nevím, jestli zrovna CL je ta správná cílová skupina pro takové nabídky...

0 Citovat

Neprodejné. Bez ohledu na cílovou skupinu. Ubytování v Ománu na týden v resortu s pevně daným termínem a 1050 km od letiště? To jako fakt věříš, že by to mohl někdo koupit?

0 Citovat

Proč by to bylo neprodejné? I skladník ve šroubárně si může přečísti Vergilia v originále... Letiště je 20 minut tágem. Všechno má svého kupce, pravda, lovil bych i v jiných vodách, než na CL.

0 Citovat

Přesně tak - tohle bych dala do aukce na Aukro. Bude to chtít zaplatit propagaci aby to bylo vidět na hlavní stránce a vyvolávací cenu dej to co ti vrátí při stornu, prodělat nemůžeš. Samozřejmě každý hotel zvlášť.

0 Citovat

Jestli to je myšleno vážně, tak teda čumím, že tohle někdo bookne tolik dopředu bez možnosti rozumného storna. Ale možná jen žijeme každý v jiné sociální a finanční bublině :) 

0 Citovat

@T: Taky mě to napadlo. Zajímavé ale je, že dotyčný z jiné sociální a finanční bubliny napsal před 11 měsíci tento příspěvek:

"Ahoj, kdyby měl někdo zájem tak Brussels Airlines nabízí letenky na Gran Canaria z Prahy pod 3 tis. Dají se najít letenky s dlouhým přestupem i krátkým. Nejvíce termínů je v červnu a listopad-prosinec. Lety například sobota-neděla nebo úterý-neděle."

0 Citovat

Kdo šetří má za tři... Pilně střádal, létal lowcosty, spal v hamace a teď si dopřává luxusu.

Já spíš obdivuji někoho, kdo dá tyto prachy za 3 týdny v resortech v Dubaji a Ománu. Ale každý máme svoje vrtochy😉

0 Citovat

Tak snad nikdo není tak naivní, aby věřil tomu, že to OP opravdu takto nevratně koupil. Navíc pracovní důvody, když je odlet za 4 měsíce? Žádný storno samozřejmě nejde, proto se to snaží prodat tady.

0 Citovat

Nastoupil jsem do noveho zamestnani od 1.1.2020 tudiz mi zamestnavatel opravdu nic neproplati. Co se tyce me “socialni” skupiny, myslim ze to neni podstatne 😉. Bylo to kupováno přes nemeckou CK tudiz je tam moznost storna se 40% navratnosti v soucasnou chvili - takze ano, storno provest jde. Pokud budete vědět o vhodnějším místě, kde toto inzerovat, tak to mile rad uvitam. Jinak co se tyce duvodu proc jsem to umistil i sem, tak si myslim ze je to vice nez fer cena za kterou to nyni lze poridit, stejne jako letenky v budiness class zde na CL, kdy “akcni” cena za 40tis se neda seovnavat s cenou letenky za 1€, nebot je to jina kategoerie.

0 Citovat

No ale za 1300 € kdyz tady je to za 992 €.  No ja ti nevim Marku. 

https://booking.ltur.com/de/deta...gJKZfD_BwE

0 Citovat

michaelp napsal(a):

No ale za 1300 € kdyz tady je to za 992 €.  No ja ti nevim Marku. 

https://booking.ltur.com/de/deta...gJKZfD_BwE


Michale to sice ano ale mas tam standartni pokoj. Ja mam Club Room a polopenze plus 😉

0 Citovat

Kazdopadne jeste k memu doplneni. Neumistoval jsem to sem s tim ze bych rad porovnaval ceny. Nabidl jsem to jako z meho pohledu vyhodnou nabidku s tim ze na konecne cene se pripadne rad domluvim s pripadnym zajemcem.  Pro kazdeho je pojem vyhodna nabidka ponekud rozdilny a neznamena, ze kdyz je neco zajimave pro jednoho i druhy na to bude mit stejny pohled. Rad predam konkretni info.

0 Citovat

Ano tak to se omlouvam. Tak to meni celou situaci a pohled na vec. 

Jeste mne napadla varianta s tim domluvit se s cestovkou aby ti posunuli datum. 

Eventualne by jsem pararelne mluvil s hotelem jestli jim posun nevadi a domluvil to s hotelem a pak napsal do cestovky a poslal pisemne potvrzeni od hotelu, ze akceptuji zmenu. Treba hotelu nabidni, ze by jsi prijel v mene oblibenem obdobi kde maji i ceny levnejsi ale ty akceptujes cenu co je ted. To by mohlo taky pomoct. Nesmis ale psat na recepci ale chce to nekam vis. Aspon Front office manager nebo nejaky booking manager. 

0 Citovat

michaelp napsal(a):

Ano tak to se omlouvam. Tak to meni celou situaci a pohled na vec. 

Jeste mne napadla varianta s tim domluvit se s cestovkou aby ti posunuli datum. 

Eventualne by jsem pararelne mluvil s hotelem jestli jim posun nevadi a domluvil to s hotelem a pak napsal do cestovky a poslal pisemne potvrzeni od hotelu, ze akceptuji zmenu. Treba hotelu nabidni, ze by jsi prijel v mene oblibenem obdobi kde maji i ceny levnejsi ale ty akceptujes cenu co je ted. To by mohlo taky pomoct. Nesmis ale psat na recepci ale chce to nekam vis. Aspon Front office manager nebo nejaky booking manager. 


Opravdu bych odcestoval moc rád a tato varianta mě už také napadla, bohužel si myslím, že se mi nepodaří přesvědčit všechny hotely. Navíc jsem se opravdu moc těšil. Teď nevím kdy si vůbec dovolenou budu moci brát neboť budu dost cestoval do UK a bude to asi dost náročné. Bylo by fajn kdyby si chtěl někdo odkoupit například 2 a ten jeden bych si snad pořeší, což byl i můj cíl .

0 Citovat

Ještě docela důležité upozornění pro zájemce. 24. dubna . -  23. května je v obou zemích ramadán. Byl jsem  před 7 lety v Dubaji v době ramadánu, I v hotelu Hilton Dubai Jumeirah jídlo pouze v prostoru odděleném látkovými závěsy, v obchodních centrech restaurace otevíraly až po soumraku.

0 Citovat

Od 24.4.? Zajímavá shoda.....

0 Citovat

Možná shoda jmen.

https://www.novinky.cz/ekonomika...eny-350074

0 Citovat

Jarda napsal(a):

Ještě docela důležité upozornění pro zájemce. 24. dubna . -  23. května je v obou zemích ramadán. Byl jsem  před 7 lety v Dubaji v době ramadánu, I v hotelu Hilton Dubai Jumeirah jídlo pouze v prostoru odděleném látkovými závěsy, v obchodních centrech restaurace otevíraly až po soumraku.


Ano záleží jak který hotel. Já byl v době ramadánu několikát a to v Anantara Dubai, JA Ocean View, Rotana Amwaj Jumeirah a JA Palm Tree. Pouze v hotelu JA Ocean View byl zavreny bar u bezenu, jinak vsechno fungovala jak melo 😉. Info od Grand Hyatt samozrejme nemam, tak nevim jak moc to budou resit zde. 

0 Citovat

Hrozně mě mrzí jakým způsobem se ubírají diskuze na tomto foru 😢. 

0 Citovat

Na slzy neni cas. Najdi v sobe silu a udelej krok a nabidni slevu aby to bylo zajimave. Verim, ze za cenu kolem 700- max 800 € by nekdo Grand Hyatt koupit mohl. 

0 Citovat

michaelp napsal(a):

Na slzy neni cas. Najdi v sobe silu a udelej krok a nabidni slevu aby to bylo zajimave. Verim, ze za cenu kolem 700- max 800 € by nekdo Grand Hyatt koupit mohl. 


Ja se pripadnym nabidkam nebranim. To uz jsem psal 😉.

0 Citovat

DIDAS napsal(a):

Možná shoda jmen.

https://www.novinky.cz/ekonomika...eny-350074


Diskuze na CL ve stylu diskuze na novinkách a na sputniku. Tleskám.

0 Citovat

Jak u blbých na dvorečku. Pravidlem při podobných nabídkách bývá, že sám prodávající přijde s cenovou představou. Mě jako potencionálního zájemce nezajímá, kolik byla původní cena, nebo za kolik to může koupit teď  jinde, ale jen a jen konkrétní částka. Pak teprve mohu začít uvažovat, zda má takováto nabídka pro mne cenu, či nikoliv. Cokoliv jiného je jen mlácení prázdné slámy. 

0