Ahoj, s tím, jak se blíží Velikonoce, mě napadá další otázka - můžete doporučit nějaké místo, které stojí navštívit třeba i jen na tři či čtyři dny? Ideálně nějaké, kde je teplo? :) Byla jsem takhle na Tenerife, Maltě, Sardínii... Madeira a Azory by se asi taky daly, ačkoli lety jsou tam nejen dlouhé, ale i drahé, pak mě napadla Dubaj, možná nějaký další španělský/italský/řecký ostrov... podělíte se o tipy? ;)  .

Cesty za teplem na pár dní

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

11 reakcí

Ahoj, s tím, jak se blíží Velikonoce, mě napadá další otázka - můžete doporučit nějaké místo, které stojí navštívit třeba i jen na tři či čtyři dny? Ideálně nějaké, kde je teplo? :) Byla jsem takhle na Tenerife, Maltě, Sardínii... Madeira a Azory by se asi taky daly, ačkoli lety jsou tam nejen dlouhé, ale i drahé, pak mě napadla Dubaj, možná nějaký další španělský/italský/řecký ostrov... podělíte se o tipy? ;)

0

Ne

0 Citovat

Z Vídně do Izraele Ejlat za 500,- Kč - stále dostupné.

0 Citovat

Otevri si Azair  i kdyz jsou tam ceny chybove ,zadej jednosmerku  9.4-10.4,  kamkoliv  za ceny do 1000 Kc  ti to nejake  lety do teplejsich oblasti najde ( kliknes na koupit a ono te to presmeruje na leteckou spolecmost a realnou cenu

  Horsi to pak budes mit se zpatecni cestou  13.4.  tam si pak zkus zadat taky kamkoliv  a treba ti to  neco  najde  ,kde by to pak slo dojet busem nebo vlakem nebo  najaky let na prestup

Baleary  jsou za dobrou cenu tam zpatky horsi  , To same Kypr  Rhodos  v dubnu muze byt uz teplo i na Sicilii

Korfu mi to ukazuje  2000 Kc zpatecni  z Vidne ,ale na Korfu bude asi jeste chladno

0 Citovat

Tak kolem velikonoc bych to moc nedoporučoval. Ceny jsou astronomické - letenky, ubytování, auto.

0 Citovat

Astronomicke urcite nejsou , s vanocema  se to srovnat neda ,ale vyssi jsou  a je to stejne  jako s vanocema   ,tam se to rozvrhne  do nejakeho dne pred  a po  .ale zpatky  chteji vsichni  najednou ve stejny den , ale pulka dubna jeste neni nic moc  krom  Kanaru    Madeiry   asi teda ty Baleary pujdou ,Sicilie  ,Malta ,  Kypr .Rhodos . Ten Ejlat bych za dobry napad nepovazoval

Samozrejme je lepsi se svatkum vyhnout
0 Citovat

Hmm... a co třeba nějaká ferrata, kde by mohlo být už v půlce dubna (nebo na začátku května, když jsou ty dva májový svátky) hezky teplo? :) Zatím jsem takhle nikde nebyla, takže je to pro mě neprozkoumané území...

0 Citovat

Audit napsal(a):

Tak kolem velikonoc bych to moc nedoporučoval. Ceny jsou astronomické - letenky, ubytování, auto.

Tak jsou velikonoce a velikonoce. Já bych se například poohlédl po zemích, kde slaví pravoslavné velikonoce a jel tam o týden dříve na naše. Udělal jsem to už několikrát: řecké ostrovy, Makedonie a bylo to úplně v pohodě - žádný zvýšený zájem (na řecké ostrovy je příliš brzy a v Srbsku, Makedonii, na Ukrajině atd. není nikdy úplně nával). 

0 Citovat

Mně jde spíš o nedostatek mojí dovolený ;)

0 Citovat

Ferraty  budou jeste ze snehem , nekde muzou byt uzavrene  na 3-4 noci bych asi vybral nejake  mesto a jeho okoli ,zalezi o co ti hlavne jde  a  kolik do toho chces  investovat

Co treba Maroko  ? Tam se jde uz i vykoupat
0 Citovat

Teď  máš Maltu za 10,- eur na duben 22.04. - 28.04 z Vídně například .... a spousty dalších typů okolo 20,- eur.

0 Citovat

To uz je ale mimo velilkonoce i kvetnove svatky ,to uz to potom radeji nechat na ten zacatek kvetna

0
11 reakcí