. .

Dovolená v Egyptě - spěchá

Založil(a) ve fóru Zájezdy s CK

19 reakcí

.

0

Zdravím. Proč si nevyřídíte rychlopas? Platnost 1 rok, vyřízený do 3 dnů, což v pohodě stíháte. Do Egypta dostačující

0 Citovat

Kde se dá vyřídit rychlopas na rok?? Vím jenom o 6-ti měsících a na to do Egypta nepouští.

0 Citovat

Rychlopas je skutečně jen na půl roku.

Jinak tu dovolenou za 12 podle mě neprodáš, každopádně hodně štěstí smiley

0 Citovat

Aha, tak to se omlouvám za mystifikaci. My měli před nějakými 8 lety stejný problém a rychlopas jsme tehdy vyřizovali, tuším že platil rok, protože jsme s ním normálně do Egypta letěli bez problémů.

Dovolenou za 12 do průměrného 4* hotelu v Hurghadě mi taky přijde jako celkem hodně takhle na rychlo, to je skoro standardní cena cestovky... Určitě ale přeju hodně štěstí! Kdyžtak bych na Vašem místě zkusil prodej přes Aukro + diskusní fórum na webu Eximtours, na Orbion.cz atd.

0 Citovat

Snížím maximálně tuto nabídku na 10 tis./1.os. Pro informaci smiley, ve všech cestovních kanceláří je tento zájezd od 12.990,- bez poplatků a záleží také na termínu, já nabízím se vším všudy, jak už jsem psala smiley Ber nebo neber smiley

0 Citovat

0 Citovat

možná bych o někom věděla - zjišťuji jestli mají zájem smiley Je nabídka stále aktuální?

0 Citovat

Ano, stále aktuální smiley

0 Citovat

Raději připomenu cestovní pas do Egypta musí být od 13.8.2014 platný minimálně 6 měsíců ( od 13.2.2015 - déle )

0 Citovat

od cestovky bych nikam do egypta nejel ani kdyby me za to platila - protoze kam jezdi cestovky neni zadny egypt

0 Citovat

Truhlik: Promiň, ale tvůj názor zřejmě nikoho zajímat nebude. Asi sis spletl diskuze smiley Dala jsem sem nabídku pro zájemce, kdo chce letět na dovolenou do Egypta. Logicky, kdo nemá zájem, ať nepíše své zbytečné názory na cestovky. smiley

0 Citovat

Tak bohužel, známí se rozhodli pro něco jiného. Mj. ten hotel má celkem šílené recenze

0 Citovat

Asi bych měla vážný zájem, ale bohužel musím do večera počkat, až přijde přítel z práce, teď ho nezastihnu. Právě řešíme, kam na dovolenou a tohle by se nám opravdu líbilo a termín je také skvělý. Večer se ozvu, pokud neudáte dříve. Petra

0 Citovat

Lilypadth: V pořádku, nic se neděje, máme zatím hodně zájemců, zatím nemáme vybráno, komu se dá. Jinak s těmi recenzemi, je mi líto, ale tomu nevěřím. Dobře, najde se někdo, komu se to tolik nelíbilo a dělá ofuky. Ale co vím, více jsou úspěšná než špatná smiley

Pridy: Stále aktuální smiley

0 Citovat

Dobrý den Lucie,
nedávno jsme koupili 3 denní dovolenou v ČR od paní, která ji koupila v akci z 3000Kč na 1500Kč , za 500Kč. Přes značný nominální rozdíl, bych se vůbec nebál držet procentuálního vzoru. Držím palce s tím "sebejistým" vystupováním "Ber nebo nech být". Ale určitě nezavírejte dveře před nabídkami pod 10 tis. Času málo, ten kdo vezme, vytrhne vám trn z paty. Lepší, než nechat propadnout.

0 Citovat

smiley

0 Citovat

Ahoj, lonske leto jsem resila ten samy problem. Nakonec jsem si vyridila rychlopas a na Egyptske ambasade v Praze jsem si vyridila vizum. V Praze na letisiti bez problemu, prilet do Hurgady ok, jen pri odletu meli nejake reci ale taky to proslo v pohode smiley Zkusila bych se jeste informovat pres tu ambasadu, prece jen 5 dni neni moc a melo by to projit smiley

0 Citovat

Stále aktuální?

0 Citovat

Pridy: Bohužel, už ne.

0
19 reakcí