Ahoj, jsem zde nový a rád bych nahodil téma podobné "letenkám za benefity". Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte o stránkách které poskytují ubytování (používají booking, trivago atp.) pro svou nabídku ubytování, popř. ubytování nabízí bez placení celého zájezdu? Chci zkombinovat platbu benefity + financemi a zajímalo mě, zda má někdo podobné zkušenosti. Letenky jsou na konec srpna za skvělé ceny a mít možnost využít zprostředkovatele, který využívá levnější portály na ubytování by bylo vážně super! :) Díky moc, zdraví Jirka. .

Benefity Edenred - Ubytování, Hotely

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

6 reakcí

Ahoj,

jsem zde nový a rád bych nahodil téma podobné "letenkám za benefity". Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte o stránkách které poskytují ubytování (používají booking, trivago atp.) pro svou nabídku ubytování, popř. ubytování nabízí bez placení celého zájezdu? Chci zkombinovat platbu benefity + financemi a zajímalo mě, zda má někdo podobné zkušenosti. Letenky jsou na konec srpna za skvělé ceny a mít možnost využít zprostředkovatele, který využívá levnější portály na ubytování by bylo vážně super! :) Díky moc, zdraví Jirka.
0

V současnosti bych se na to vykašlal. Při platbě benefitní kartou a následném zrušení "kvůli" koronaviru se ze zprostředkovatele velmi těžko tahají zpátky benefitní peníze. Nedá se ani použít chargeback.

Ale kdo chce kam. U Letušky si můžete koupit letenku skrz Edenred Benefit. Jenže i při vámi nezaviněném stornu požadují administrativní poplatek a nevrací servisní poplatek z platby za letenky (dohromady cca 700 Kč). Na Slevomatu můžete přímo skrz benefitní kartu zaplatit ubytování nebo celý zájezd. Konverze na kredity nebyla při mých platbách nutná. Avšak z hlediska jednotlivých poskytovatelů to nebylo bezproblémové.

0 Citovat

Michal napsal(a):

V současnosti bych se na to vykašlal. Při platbě benefitní kartou a následném zrušení "kvůli" koronaviru se ze zprostředkovatele velmi těžko tahají zpátky benefitní peníze. Nedá se ani použít chargeback.

Ale kdo chce kam. U Letušky si můžete koupit letenku skrz Edenred Benefit. Jenže i při vámi nezaviněném stornu požadují administrativní poplatek a nevrací servisní poplatek z platby za letenky (dohromady cca 700 Kč). Na Slevomatu můžete přímo skrz benefitní kartu zaplatit ubytování nebo celý zájezd. Konverze na kredity nebyla při mých platbách nutná. Avšak z hlediska jednotlivých poskytovatelů to nebylo bezproblémové.


Díky moc za názor, mě právě více zajímalo ubytování, než letenky samotné, protože ty bych si zaplatil sám a vím, že bych celou situaci řešil snáze. Chtěl jsem vědět, jak je na tom právě čistě ubytování. O Slevomatu vím, už jsem jej celý projel :) Tak to vypadá, že po devíti letech zvolím CK místo cestování na vlastní pěst.
0 Citovat

Na ubytování jsem nic online nenašel. Hledal jsem cca před půl rokem. Našel jsem jen nějakou agenturu, kde jste ji to naklikali do formuláře a ona to se zpožděním objednala a samozřejmě si za to vzala svůj bakšiš.

0 Citovat

Tak jsem našel zajímavého partnera od Edenred.

Jmenuje se ehotel.cz s tím, že je možné si u nich nechat proplatit rezervace např. z booking :) stojí to sice 15% navíc, ale je to minimálně nějaké řešení.
0 Citovat

O nich jsem zrovna v předešlém příspěvku psal. Rezervaci dělají ručně se zpožděním. Mezitím se mohou vyprodat pokoje nebo změnit cena. K tomu dneska může být hotel zavřený, ačkoliv byl inzerovaný, nebo vám někdy později zrušit rezervaci. Pak to budete muset řešit se zprostředkovatelem. 

0 Citovat

Priatelovi prislo do mailu nedavno toto:

"Benefits on Invoice

The chosen outlet does not accept any of Edenred’s payment methods (e-Ticket, benefit vouchers, card or payments to e-shops) and does not have contract with Edered, which you can check at Outlet search engine page, then you can request Edenred to cover the invoice using your points. The process, which you need to follow and more information can be found at the Benefity Café under the section Payment Options (see print screen below where to find information)."

A podmienky co som k tomu nasla:

"The invoice has to meet all these requirements and conditions:

The chosen outlet does not accept any of Edenred’s payment methods (e-Ticket, benefit vouchers, card or payments to e-shops). Ask the provider to check if the outlet has a contract in place for any of the payment methods or check it directly in your cafeteria (enter the RN/IČ of the outlet into the “Enter any keyword” field on the Outlet search engine page.)

The provider has to be always registered for tax in the Czech Republic (Czech RN/IČ).

The subject of provider´s business has to be always in accordance with the subject on the invoice.

The invoice MUST NOT contain “meal” (strava, stravování) as a separate item. This service must be always included in the total price. If these services are namely stated on the invoice, it will not be paid.

The invoice MUST NOT contain “transportation” as a separate item. This service must be always included in the total price. Individual tickets and air tickets WILL NOT be paid. If this service is namely stated on the invoice, it will not be paid.

The invoice MUST NOT contain “fees” or “insurance” as separate items.

For all requirements and conditions see How to fill out the invoice ."

Ale predpokladam, ze ti to kvoli tej druhej podmienke asi moc nepomoze.

0
6 reakcí