Ahoj - nějaké tipy na levné ubytování (ne hostely)? Teď je podle bookingu fakt pekelně draho... Má smysl mít na jednom místě základnu a vyjíždět, nebo je lepší se stěhovat?  .

Portugalsko_Algarve

Založila ve fóru Tipy na ubytování

5 reakcí

Ahoj - nějaké tipy na levné ubytování (ne hostely)? Teď je podle bookingu fakt pekelně draho...

Má smysl mít na jednom místě základnu a vyjíždět, nebo je lepší se stěhovat?

0

Pokud jedete s rodinnou, tak si půjčit auto a zůstat na jednom místě. Pokud individuálně 1-2 osoby, je možno použít autobus nebo vlak a spát na více místech. Třeba na 5 dní Lagos - Portimão - Silves - Faro. 

0 Citovat

Promyslim, jestli koupit letenky v rijnu na 14 dni Algarve, jestli cekat nebo koupit uz ted. Ale podstatne je, ze je to z Berlina, jestli nas tam vubec letos budou chtit, i kdyz jen transit....mate koupene nekdo letenky z Nemecka na letosek?  Viden je pro nas 500km (Ustecky kraj), tam se mi moc nechce, uz jsme to jednou testovali u letenek za 0,01€ s Levelem.

0 Citovat

Jsem ve stejné situaci. Zatím vyčkávám. Ale třeba ta Malorka z Berlína za pár korun, nad tou mám cukání pravidelně. Jo a taky nad novou trasou na Santorini. A tak... Vídeň jsem taky vyloučila. Zas si říkám, že jak se rozjíždí očkování, mohla by se situace uklidňovat, třeba...

0 Citovat

Kupoval jsem na říjen z Vídně ale jen proto, že by mi propadly kredity a stálo to 20€ RT.

Už je to posunuté, takže když tak to zase můžu hodit na kredity.

 

0 Citovat

jakob napsal(a):

Kupoval jsem na říjen z Vídně ale jen proto, že by mi propadly kredity a stálo to 20€ RT.

Už je to posunuté, takže když tak to zase můžu hodit na kredity.

 

kdyz k tomu pripoctu benzin a hotel (prespani v Brne), tak se nam to nevyplati, nehlede na cas, ta Viden je blba pro nas, no.

0
5 reakcí