Máte někdo tip na konkrétní destinací?  .

Erotika v době COVIDu

Založila ve fóru Co vidět a navštívit

Po celodenních meetingách a školeních :D Kdyby měl u sebe více než těch 350 euro, mohla jsem být ještě bohatší :D Letos jsme se už ale neviděli, i o tohle mě covid připravil :D

0 Citovat

Majstrštyk by byl, kdyby ten kupující byl gay... To moje bombarďáky by si asi nikdo nekoupil. Ale zase stačí pár kusů máš to na ušití celého padáku.

0 Citovat

Já bych vsadil na čínského krtka Zahradila, Kikinův nejbližší spojenec a rozkuřovač, obrazně (a zřejmě) i doslova.

0 Citovat

cali napsal(a):

[citace="Надежда Константиновна Крупская"]

To by mě zajímalo co to bylo za českého politika na tom bruselském gay gangbangu. Tipy jsou dva:

1) Jiřina Pospíšil - to se tak nějak očekává 

2) Tomáš Zdechovský - oni ti černoprdelníci z KDU-ČSL si ty křesťanské hodnoty vykládají všelijak.

 

Určitě to byl Mikunduláš Peksa 😎

[/citace]

Oni ti Piráti mají nějaký etický kodex, kdy veškeré kontakty a schůzky uvádějí na web pod hrozbou vyhazovu, ten by se napráskal už předem. Ale je fakt, že Peksa v těch brejličkách vypadá jako úchyl.

0 Citovat

Chcete-li zažít exotiku v době Covidu, můžete zkusit denní tarif 8:00-18:00 v hotelu Hilton Praha za 1.025 Kč, a zaměnit tak svůj home-office za hotel-office. Odměnou vám bude dvojnásobný počet bodů do věrnostního programu HiltonHonnors. Pro bezpečnou exotiku samozřejmě dodržujte pravidla Ruce-Roušky-Rozestupy.

Chcete-li zažít erotiku v době Covidu, můžete zkusit do hotelového pokoje v době 8:00-18:00 pozvat sekretářku nebo jinou kolegyni z práce, a zaměnit tak svůj hotel-office za ero-office. Pro bezpečnou erotiku samozřejmě dodržujte pravidla Ruce-Roušky-Prezervativy.

0 Citovat

Kura Hiltone, to si jako máme ty baby shánět sami? Reklama průhledná a neefiktivní. Ban

0 Citovat

A jde ten day rent vůbec pro volnočasové aktivity? U Hiltonu je horor najít i ty časy check-inu a check-outu. A jak rychle připraví pokoj?

Pokud to nejsou show stoppery, dělá to z Hiltonu jeden z nejlevnějších hodinových hotelů v Praze 😁

0 Citovat

tohle se většinou mezi holkama rychle rozkřikne a už budou korzovat někde po hotelovém baru :)

0 Citovat

AlejandraS napsal(a):

tohle se většinou mezi holkama rychle rozkřikne a už budou korzovat někde po hotelovém baru :)

Zašel bych se tam ze zvědavosti podívat, ale sekretářka mě nepustí (ze svých spárů).


img-1543.jpg
img-1548.jpg

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Vidíš to! My o vlku a vlk ve schránce. 

Tak dnes taky dceři PP dorazil... Tedy předpokládám i tobě, nevím jak Dr. Bolíto.

0 Citovat

C -19 napsal(a):

Chcete-li zažít exotiku v době Covidu, můžete zkusit denní tarif 8:00-18:00 v hotelu Hilton Praha za 1.025 Kč, a zaměnit tak svůj home-office za hotel-office. Odměnou vám bude dvojnásobný počet bodů do věrnostního programu HiltonHonnors. Pro bezpečnou exotiku samozřejmě dodržujte pravidla Ruce-Roušky-Rozestupy.

Chcete-li zažít erotiku v době Covidu, můžete zkusit do hotelového pokoje v době 8:00-18:00 pozvat sekretářku nebo jinou kolegyni z práce, a zaměnit tak svůj hotel-office za ero-office. Pro bezpečnou erotiku samozřejmě dodržujte pravidla Ruce-Roušky-Prezervativy.

Aby se jim do toho Hiltonu přes Vltavu nepřestěhovaly ty umělkyně že Showparku co je chtějí vystěhovat....

 

0 Citovat

C -19 napsal(a):

[citace="AlejandraS"]

tohle se většinou mezi holkama rychle rozkřikne a už budou korzovat někde po hotelovém baru :)

Zašel bych se tam ze zvědavosti podívat, ale sekretářka mě nepustí (ze svých spárů).

Kalhotky hezký. Podporuje sekretářka rozrůst populace, nebo je striktně proti? Já jsem třeba docela za práva bobrů!

https://www.seznamzpravy.cz/clan...vka-131002

0 Citovat

👙vždycky bobr

0 Citovat

Bobr chutná dvakrát...

0 Citovat

@cali

Super. Mně zatím nic. Ale já žiju na Slovácku. Tady je na všechno čas :-).  Co doktůrek nevím. Co mi dnes přišlo je změna sedadla na jednom segmentu do Bogoty. Prý změna letadla. Musím se podívat, co tam nasadilli za dělo. To jen  aby to nebylo úplně of topic

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Aby se jim do toho Hiltonu přes Vltavu nepřestěhovaly ty umělkyně že Showparku co je chtějí vystěhovat....

Nevím, dnes tam bylo pusto a prázdno, jen občas z pokojů vybíhaly asistentky do restaurace pro espressa. Já jsem si vychutnal Lavazzo v átriu, a nikoho ze Showparku jsem tam neviděl. Nicméně pro Kačku za kačku bych sehnal na pokoj to nejlepší víno, které by rozhodně nebylo za kačku.


img-1552.jpg
img-1553.jpg

0 Citovat

Tak tohle ti nežeru. Máš hotel duchů, koukám v celém lobby ani noha a promuješ. Co by tam kdo dělal?

Já dělám byznys zásadně na golfu a potom jedu domů do svého penthouse pichat playmate....

0 Citovat

Do Cloud 9 jsme s holkama chodily a vždycky se přichomejtl nějaký vobšoust s hláškou, že tady má pokoj a na pokoji nějaký dobroty 

0 Citovat

V Cloudu to byla samá chudá studentka co potřebovala přispět na školné. Kolikrát tam těch kurev bylo tolik, že nešlo ani projít. Ale stačilo přestat mluvit anglicky a přejít do češtiny a byl od nich pokoj...

0 Citovat

tak to jsme se tam možná někdy potkali ehh :D

0 Citovat

Malý vtípek k tomu bruselskému gangbangu:

 

 


img-20201212-wa0000.jpg

0 Citovat

Dle průzkumu v roce 2010 bylo zjištěno, že 9 % Američanů mělo pohlavní styk v sedadle letadla, 17 % na toaletách, 5 % s cizím člověkem v letadle a 3 % s členem posádky.

Jak je to vůbec tady s Mile high clubem?:) Já teda zatím členkou nejsem, pokud se nepočítá autoerotika :D

0 Citovat

MHC tady má vlastní vlákno.

0