Ahoj, chystám se v lednu na delší dobu do Rwandy (snad s malou zastávkou v Kongu na gorily a sopku, pokud ji otevřou), Keni, Tanzánie a možná ještě někam dál... máte prosím někdo aktuální zkušenost s nějakou africkou zemí? :) Četla jsem o spoustě cestovatelů, co byli během COVIDu v Tanzánii, máte nějaké tipy? Musíte se například nechat testovat, než vkročíte do národního parku? (Co jsem četla, tak ve Rwandě to takhle funguje.) Doručují testy včas? Překračovali jste někde pozemní hranice? Všechny postřehy z afrických cest vítány, já sem pak taky můžu doplňovat, pokud bude zájem :)  .

Afrika v době COVIDu

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

1 reakce

Ahoj, chystám se v lednu na delší dobu do Rwandy (snad s malou zastávkou v Kongu na gorily a sopku, pokud ji otevřou), Keni, Tanzánie a možná ještě někam dál... máte prosím někdo aktuální zkušenost s nějakou africkou zemí? :) Četla jsem o spoustě cestovatelů, co byli během COVIDu v Tanzánii, máte nějaké tipy? Musíte se například nechat testovat, než vkročíte do národního parku? (Co jsem četla, tak ve Rwandě to takhle funguje.) Doručují testy včas? Překračovali jste někde pozemní hranice? Všechny postřehy z afrických cest vítány, já sem pak taky můžu doplňovat, pokud bude zájem :)

0

Ahoj, jsme v Tanzanii a na Zanzibaru. Vše bez testu i safari v Selous rezervaci.

0
1 reakce