Dobrý den, bohužel v dnešní době nemáme k získání respondentů jinou možnost, a proto bych rád Vás touto cestou požádal o vyplnění dotazníku k mé diplomové práci, která se zabývá cestovním ruchem a především ubytovacími službami online platforem Airbnb a Couchsurfing. Dotazník je také určen pro lidi, kteří s podobnými službami žádné zkušenosti nemají a zabere cca 5 minut. Všem děkuji za Váš čas a za pomoc při dokončování studia. Snad již brzy někde na cestách! :)   Bc. Koplík Tomáš   https://forms.gle/fQAeF2AdsKrsMifQ9  .

Výzkum - ubytování Airbnb, Couchsurfing

Založil ve fóru Tipy na ubytování

A pointa, mikire? 

0 Citovat

Tady kluk, co studuje VŠ, dá dotazník a spousta  z  vás  se chová jako Trautenberk na perníku. 

Chlapi, vzpamatujte se! V Krkonoších bych s vámi byl hodně rychle hotovej.

Tomáši, máš to super,  hodně štěstí. Já jsem diplomku  hodně ojebal a podívej, kam jsem to dotáhnul.

0 Citovat

@Petr76   pointa zadna ,,,proste tak jak jsem klidas, tak me eremi nasral,  protoze uz to vazne prehani  

0 Citovat

mikir napsal(a):

Kazda slusnost a trpelivost ma sve meze ,,,,

Tvrdé jádro, kasta, neustálé ubrečené příspěvky, že proti tobě někdo protestuje, aniž by ses vůbec zamyslel nad tím, proč tomu tak je. Chyba je zásadně ve všech okolo. Co na tom, že je jich většina. Neustálé domýšlení, že tě určitě ostatní tajně čtou, i když tvé příspěvky ignorují. V jiném tématu zase konspirace, že se vymýšlejí nové mutace kvůli kšeftu. Mikire, TVL, to se fakt nedá číst! Je to přesně, jak píšeš. Každá trpělivost má své meze. I ta moje mi právě došla. Takže sorry, ale i já využiju možnost ignorovat tvé příspěvky, protože na boj s větrnými mlýny opravdu čas nemám. Pomalu mě to tady fakt přestává bavit číst. Kdyby nebyli kluci, kteří vytvořili Cestujlevne, mými kamarády, už bych tady snad ani nechodil.

0 Citovat

Tvoje vec Proky ,kdyz nechces videt domyslivost eremiho a vecne jeho navazeni se do me  tak se zarid  jak uznas  za vhodne  a k mutacim ? Uvedl jsem tam dva  prispevky  ktere vytvorili novinari ne ja !! A at si budu myslet o covidu a mutacich cokoliv ,tak ty prispevky  jednoznacne  ukazuji , jak panstvo na tom bohatne, ty fakt nevidis tu mafii ? Na Bulhara napsane,  provozuje to manzelka  ,,, ta polozi telefon atd ,, a to dalsi , ze  vakcina bude max rok ,.. a pak  bude treba jinou .

. Seriozni odborniky  co maji opacne  nazory umlcuji a nedostanou moc prostoru  Kdyby chteli tak naflakaji tech vakcin tolik , ze ten kdo by mel zajem,  bude naockovany  jeste pred letem ,,ale oni nechteji.... proc by to delali kdyz na testech vydelaji vic a to jeste nekomentuju jak se snazi lidi navest k bonzovani na sebe navzajem ..totalne rozhasit spolecnost to je jediny jejich zajem .

..Preji hezke Velikonoce ,nebrecim ,ale proste nazyvam  veci pravymi jmeny , at se to nekomu libi nebo ne ,,,a kasta a tvrde jadro tu proste je ,ne ze ne ,,,ale verim ze s tech 2000 lidi co tu chodi  a treba jsou jen pasivnimi cleny  me nadale cist budou  a co mam se zamyslet stahnout ocas mezi nohy a becet jak vsechny ovce ? Nikoho nenutim me cist, nikoho nepresvecuju o svem nazoru  ,,kazdy at si udela svuj ,ale taky jak se do lesa vola tak se z nej ozyva ,,urazet se nenecham

,..Vic nemam co napsat ,snad jedine ,ze az se zacne cestovat  tak budu psat o cestovani  a ne o politice  a mafii, ale to je napred treba prijmout covid takovy jaky je a prestat s tim strasenim a rozdelovanim spolecnosti ,,,, 

0 Citovat

@Mikir, chtělo by to tento názor zkopírovat do Covid tématu, opět musím víceméně s tebou souhlasit, i když chápu, že reaguješ na Prokyho, který tě zablokoval... jako mnozí jiní, tudíž si tě nikdo z nich nepřečte. Podle mého názoru naopak jsi často přínosem a určitě zvysujes návštěvnost tohoto serveru v těchto polomrtvych dobách.

K tématu... Dotazník je z velké části předvídatelný... Je snad každému jasné, že se vzrůstajícím věkem bude klesat ochota podstupovat couchsurfing u cizích lidí v jejich domácnosti, bez soukromí, přivezeš jim na uvítanou flasu Bechera, ukážeš fotky zasněžené Prahy a oni na oplátku ti ukážou okolí.. Jak patetické. Nechtěl bych to zažít...

Není to chyba zadavatele ankety, ale systému. Studuje zbytečný obor, na často zbytečných soukromých univerzitách, za 💸, kde projde každý Slovák, dojíždějící tam jednou za dva týdny třeba z Nitry. Vlastní zkušenost. Protože dnes se nikomu nechce dělat rukama, ani točit volantem. Všichni by chtěli být v kanclu nebo dělat ve službách...  Doplatime na to samozřejmě.

0 Citovat

@Miguelas , mas pravdu ,ale  on to Proky spojil dohromady , to se eremim se nedalo vytrhnout s kontextu  ,,ty dva clanky  uz do covid obecne patri ,to je jasne 

S eremim uz nic resit nebudu a o tech mutacich zkusim najit  vyjadreni jedne odbornice ,tak to tam pripadne dam 

Tomas ma urcite dost materialu  takze asi tady uz neni vic co napsat  K tomu tematu myslim, ze mame stejny nazor airbnb  me z doslechu jak to funguje proste nepresvedcilo ,nekolikrat jsem se i dival a cetl  popisky ,reference atd ,,a zatim pokazde dospel k tomu ze do toho nepujdu  a couchsurfing  uz proste v mem veku nemam zapotrebi  

0 Citovat

MIGUELAS napsal(a):

Podle mého názoru naopak jsi často přínosem a určitě zvysujes návštěvnost tohoto serveru v těchto polomrtvych dobách

Ano, tim, ze se potrebuje vykecat a uz pleveli kazde vlakno.

Ignore a oba dva: 3, 2, 1, ted

0 Citovat

Našel jsem zajímavý porovnávač cen ubytování https://hotellook.tp.st/3lYzJHDL Tento systém srovnává ceny na stovkách rezervačních systémů jako je booking, agoda atd.

0 Citovat

Za me ne, mame radi soukromi, bydlet s nekym cizim doma, to nechces.

1